Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plnej souhlas. Kdyby totiž inspekce konala jak má, tak u každý větší zakázky najde nesrovnalosti a vicepráce, pochopitelně nezdokumentované, anebo vše jaksi "šlendriány " ztracené. A kdyby šla dál, tak zjistí komu se zárověň posavily touže firmou baráky za miliony. A opět nezdokumentované. To i bejvalej komouš by je zabavil. Dnes se všichni zákonně vysmívaj........
  • samozřejmě že to bylo na jeho kampan, kde by na to Dienstbier vzal ? Všichni do jednoho pytle
  • Svůj názor dávno mám, a tvoje ovčanské zápisky z cest mě jen utvrzují o jednom: napsals' zajímavej blábol! P.S. Mě rétorika této vlády k ničemu nenutí, špatně zamaskovaný soudruhu!
  • Rath srazil na kolena sám sebe, blb.
  • Přečtěte si celý článek v parlamentních listech.
  • Najednou se každý brání, já nic já muzikant. Když ale kradou tak jen chrochtají!
  • Paměť národa se spíše nedomnívá,že by tomu tak bylo (Rathova krabice peněz na jeho kampaň),a připouští i,že se může jednat o cílený útok na pana rychlepnoucího se odenka,co taky v českém Absurdistánu není předmětem závisti,proč však ale pan Dientsbier jr. ve své replice blíže nerozvede pomstychtivý motiv pisatele,provedl snad něco,čemuž by odpovídal tento ekvivalent,tak jak je to,pane prezidentský kanďo?! *12*
  • kecá,každá mergle by se mu šikla.
    asi jeho nástupce.pak mu je vrátí.
    padni komu padni.
  • Peníze od Ratha na mojí kampaň? Absurdní, ale já bych je klidně brala. K důchodu každá korunka dobrá. *1*
  • Keca, kradou vsichni, ale jenom nekteri jsou odposlouchavani, treba se budeme jeste divit. *11*
  • jj za 20 let druhy poslanec ve vazbě
    a)volbe prezidenta Havla vyhral o 1 hlas,protože poslanec Sladek byl ve vazbě po dobu volby t.j 5dni
    b)Kubiceho zprava a ČSSD projela volby
    c)velke kauzy ODS -straci preference,tak co jineho zbyva????????ať si uděla každy svůj nazor a použije vlastni hlavu a ne jak ovčane ale jako spravny občane,i když ČSSD jsem nikdy nedal svůj hlasa Ratha moc nemusim,retorika teto vlady mě nuti k jednomu-prostě petici s nominaci na prezidenta
  • a dělají ve společnosti paniku, lžou, píšou nesmysly, jen aBY NĚCO NAPSALI. JE TO SEBRANKA, které patří zkopat pr,dele.
  • JJ jsem pro a proto panove a damy musime sepsat petici s nominaci Ratha na hrad .Byl by nejlepší kandidat a dokazal by jim to vratit i s urokama to pyžamo :-)
  • Tento kandidat je celosvetova rarita:Komunista s obcanstvim USA! *1*
  • Rath začal ohrožovat Velké ryby podnikatelské korporace,bylo potřeba jej srazit na kolena a ukázat mu,kdo je tady pánem.Věřím tomu,že ve vězení dlouho nepobude a nakonec bude osvobozen,jedině nepodmíněný trest,by mu rozvázal jazyk,to však oni nepřipustí.Ta vazba je pro něj výstraha aby o korupci v nejvýšší politice mlčel.On to jistě brzy a rád pochopí
  • Tak prezidentskej kandidát,to je snad sranda ?To má větší šanci na zvolení pan Rath,aspoň neporuší tradici,u nás skoro každej prezident seděl,i Gustáv Husák !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit