Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *11* *11* *11*
  • z toho ten ovar Paroubkovič vlastně měl, že jsem tak smělý a ptám se?
  • Jaroslav Syrový je sociální demokrat? Tak to mi nějak uniklo. Máte lepší informace než já.
  • To je taková česká klasika = milion sem milion tam, sbírka na děti to zaplatila, ze sbírky se chalupa opravila a syrový ji má zadarmo - to není reklama na Mountfield, to je smutná realita.
    Nikdo nic podle naší justice nic nezákonného neprovedl, takže nikdo nebude stíhán, natož potrestán.

    Tak já jdu odevzdat nasbíraná víčka pro hendikepované děti...
  • Další borčus na české scéně našich politiků. A ovar Paroubkovič si jen chrochtal. Tento Kočkobratr je již naštěstí dávno na smetišti politiků. Profesor Drahoš je první hvězda naděje, že se do politiky nebo voleb dostane nestraník s mozkem v hlavě. Více pravomocí potom takovému člověku a veškeré návrhy nesmyslných zákonů vetovat a vetovat!
  • Další příklad zlodějin pod hlavičkou "nevládní organizace, charita, občanská sdružení a spol." A nikdo s tím nic nedělá, především NE poslanci, a přitom by konečně měli ke spokojenosti všech.
  • Kudy chodil tudy krad, sociální demokrat!!!
  • ANO, bez problémů

    ZN: jak pro koho
  • A právě proto na žádnou charitu nepřispívám,takto podobně to dělají všichni,co si mzřídili charitu. Z čeho myslíte že žije Vendula Pizingerová? A ti ostatní? Něco málo s humbukem pustí na nějakej přístroj a podobně a zbytek hajdy domů. Dětské domovy mají všeho dostatek,troufám si říct,že tam mají víc,než normální děti normálních pracujících. Já osobně daleko raději pomohu zvířatům.
  • Nebyla by v zásobě ještě jedna "chatička"?

    ZN: Zadara.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit