Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náš pes je naprosto perfektní. Je to prostě náš miláček. Nikdy si nedovedu představit, že by se mu třeba něco stalo. Ani já ani manželka. Ta dokonce pro něj koupila i GPS lokátor, pomocí kterého si miláčka kdykoliv dohledáme https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/

  • Musím říct, že věta z úvodu mě zarazila. Ano, pes rozhodně nepatří na pánev, ale vodítko jako vodítko. Nemůžeme mít psa celý den na vodítku, ale taky hezky volně a naučit si ho. Naučit si ho na to správné vodítko či obojek. Důležitý je i výcvik a já mám dobrou zkušenost s výcvikovými obojky z https://www.slovensky-shop.cz/kategorie/vycvikove-obojky-014311/. Musím je doporučit všem, kteří hledají správný obojek pro svého psa.

  • Pes patří na pánev, ne na vodítko
  • Že si někdo určí svá pravidla a co je pro něj dobré a není, tak to je v pořádku. Problém nastává, když si ten člověk nebo skupina lidí usmyslí, že svá pravila "vyveze do světa", protože to jsou přeci ta nejlepší pravidla.
  • mne žere manželka......ovšem já žeru Kalouska a dechovku.....
  • Co je normální jíst si určují lidé, kteří tuto stravu jím. Moralisté z řad nejedlíků jen ze sebe dělají pořádné hlupáky.
    • svatá pravda brachu. Pryč s vegetariány. Mimochodem mohl bys postrádat jednu svou ruku? Dám ti pak ochutnat....... *6*
  • maso jako maso.....hovězí vepřové skopové koňské ryby drůbež krysy šneci a bůhví co ještě....ono i dobře grilované lidské nemusí být špatné, že......v "Prostřeno" by to jistě bylo aspoň za třicet bodů
  • Sníme všechno, co má čtyři nohy.

    Kromě stolu.
  • vanhorne
    "prostě nejlepší přítel člověka"
    Proto mu tolik Cechu dela zalarnika a drzi ho v kleci?Pravdepodobne z lasky, ale je to podivna laska.Udajne je v Cesku 2M psu.
  • A konina nevadi? Pripomenme jak celej ceskej narod a evropa mlaskala a pochutnavala si na svedskych kulickach v Ikea z konskeho masa jak vsem chutnaly *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit