Přejít na výpis diskuzí

Pětiletý chlapec výstřelem z pušky zabil dvouletou sestru

2.5.2013 8:27
22 příspěvků

Dvouleté batole ve středu usmrtil náhodný výstřel ze zbraně, kterou dostal jako dar k narozeninám jeho pětiletý bratr. K incidentu došlo ve městě Burkesville (stát Kentucky). Chlapec podle policie střelil sestru do prsou, když si s darovanou puškou hrál. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jaké obvinění ze zabití..? Nemluvě o těch PRAKU..ÁCH, co se zviditelňují v médiích slovy: "rasistická vražda".!!!!!
  Toho lučištníka navrhuji na řád bílého lva a každýmu poslanci nastěhovat do bytu jednu bezproblémovou, cikánskou rodinu tak na půl roku...
  Jsem (a myslím si, že většina národa také) přesvědčen, že by ty mravokárci hodně rychle otočili...
 • Pišta Žiga je blb ze s Plzně!! *2* *2* *2* *2* *15* *15* *15* *15*
 • Za útoky kanibalů na lidi v USA, včetně toho v Miami, může pouliční droga MDPV, slangově se jí říká Cloud Nine (Oblak devět) nebo Ivory Wave (Slonovinová vlna)! Její hlavní součástí je syntetická látka, která se přidává hlavně do koupelových solí. V USA ji často užívají právě bezdomovci.V Miami hodoval kanibal na hlavě člověka 20 minut než ho policie zastřelila, napůl mu ji okousal včetně jednoho oka.To se může stát jen v USA.
 • Není to tak dávno co v USA stát Milwaukee lidojed snědl několik lidí a policie našla ještě plnou ledničku lidského naporcovaného masa, to se může stát jen v USA.
 • Tady je zase bolševických "moudrostí". Samozřejmě dát dítěti jako hračku ostře nabitou pušku je naprostá magořina. Ale někteří jsou střílečkami posedlí. Ale nedávno lovci zabloudili kdesi v tajze na Sibiří a z hladu snědli kamaráda. Něco takového může udělat jenom Rusák.
  • Ty jsi ale blb, Pišto, že ti není rovno. V Rusku se nic nestalo a žádný kanibalismus tam nebyl, tak co si vymýšlíš za kraviny ??? V USA prostě dávají pětiletým dětem dárkem ostré zbraně i s náboji. Pak se nedivme, že Amíci vraždí všude, když je to učí už od pěti let. Taková je pravda, tak co do toho pleteš Rusáky ??? Pětiletý klučina má nárok na špuntovku a ne na ostrou zbraň. Tady cikáni vyvádí jako blázni, když jednoho z jejich zlodějů už majitel, nevědouce si rady a vystřelil po něm z kuše a trefil smrtelně, aniž to zamýšlel, tak ječí, že to byla poprava, dalšího zloděje zastřelil děda někde v Tanvaldu, když mu šli vykrást sklad, ale nejdřív jej potkali a chtěli zavraždit, tak to taky označili cikáni za popravu. Prostě, vaše mentalita je. Pán policajt on mi ukradol nůž. A kde ho má ??? Zapíchnutý v břiše - to je ta vaše cikánská spravedlnost ??? Jak vidět ta tvoje cikánská moudrost má do té bolševické tisíc světelných let...
   • Ten případ se skutečně nedávno stal, referoval o tom i ruský tisk. To ovšem neznamená, že by Rusové byli větší kanibalové než my nebo třeba Američani. Prostě takové zrůdnosti se stávají. A stejně tak je přinejmenším nezodpovědné dát pětiletému dítěti na hraní funkční střelnou zbraň. Však se to také tomu "tátovi" vymstilo.

    Nechápu proč sem pleteš cikány, i když máš samozřejmě pravdu v tom co uvádíš. Nevím také proč mi podsouváš nějakou cikánskou "spravedlnost" nebo "moudrost", s cikány nemám nic společného. Netrpíš paranoidní psychopatíí nebo psychózou?
    A co dokáže ta bolševická "moudrost", to jsme tady zažili.
    • Nikdo sem cikány neplete, řeč je o jednom cikánovi a to jsi ty, tak se vzpamatuj!!Nelži že nejsi cikán Pišta Žiga ze s Plzně!!! *2*
   • Divím se ti, že se vzrušuješ s pomateným cikánem, víš že je to provokatér a duševně nemocný člověk, který má obrovskou radost když někoho vytočí, to pak kope nožičkama do podlahy a jásá, dáváš mu k tomu podnět!
    • Já to kvůli Pištovi nedělám, ale kvůli lidem, ne každý je schopen mít vlastní názor, tak má tendenci přidávat se na stranu většiny A Pišta pod 50 ti nicky vyprodukuje příliš mnoho keců, tak je potřeba předložit jiný názor, aby někteří lidé začali přemýšlet. Většina to nepotřebuje, ale podle gramatických chyb se mohou najít lidé, kteří uvěří takovému blbovi...
 • dítěti, to je možné jen v baště "svobody a demokracie" mně naši nechtěli ani koupit vzduchovku byť jsem měl čtrnáct let.
 • dát pětiletému dítěti k narozeninám jako hračku funkční zbraň, dokonce nabitou ostrými náboji - to dokáže vymyslet jen američan s totálně vymydlenou hlavou...
 • Jsem zvědav, jak toto budou obhajovat pomatenci typu tečky... Kapitalismus je největší zvěrstvo spáchané na lidstvu. V tomto společenském zřízení je člověk člověku vlkem (omlouvám se vlkům...). Vraždy, znásilnění, rabování, sexuální zločiny - to vše je výsledkem naprosté absence tržní regulace. Zbraně prodávají na každém rohu a pak se diví..., pornočasopisy rozdávají zdarma na veřejném prostranství a pak se diví... Pro většinu lidí znamená kapitalismus pouze hlad, bídu, špínu, bezdomovectví, opuštěné sirotky, mediální masáž mozku prováděná všudypřítomnou reklamou, nejvyšší možná kriminalita....
  • Kousek výše už se Pišta ozval. Svedl to na Rusáky, že jsou kanibalové !!! Tady vidíš opravdu palici nakřáplou nějakým balvanem, či co...
  • Ty jsi kus rudé duté hlavy ! *11*
   • Pokud je kmotr dutá hlava, pak věcně obhaj obsah článku. Pokud se to tedy stalo a média nám tu nepíší bludy.
   • To, že někdo odhalí pravou tvář zrůdného kapitalismu, ještě neznamená, že je nutně komunista. Ani netušíš, jak hodně lidí ten antisociální systém nenávidí... Spíš bys mohl nějak věcně argumentovat - protože nadávat někomu dokáže každý pomatenec a imbecil.
    • Termín "kapitalismus" si vymysleli marxisti v 19.století pro své zjednodušené dvoubarevné vidění světa v duchu primitivního materialismu a evolucionismu. Komunisti používali "kapitalismus" na strašení lidí toužících po svobodě a demokracii. Geobelsovsky jim vtloukali do hlavy, že černá je bílá a bílá je černá: existuje prý pouze jeden "svobodný, demokratický a spravedlivý" systém a to je prý ta komunistická diktatura, kdežto všechno ostatní je prý ten "kapitalismus". Zamlčeli, že socialismus může být "rudý" nebo "hnědý", nacistická NSDAP také "budovala" socialismus.

     Klasifikace může být různá. Podle ekonomických hledisek lze např. rozlišovat země agrární, industriální, postindustriální. Jsou země svobodné a demokratické (s různou mírou svobody a demokracie) a naproti tomu diktatury fašistické, komunistické, nacistické, ... (opět s různou mírou nesvobody). Podle formy vlády lze např. rozeznávat monarchie, absolutistické monarchie, konstituční monarchie, republiky...

     Je vidět, že stoupenci zvrácené komunistické ideologie se nepoučili a stále opakují ty své bláboly. A hlupáci tomu věří.
     • Jsi nevzdělaný blb, kapitál a kapitalismus znali už buržoasní ekonomové dávno před narozením Karla Marxe. On jenom použil jejich rétoriku. Dokonce i on sám píše Engelsovi, že neobjevil žádný třídní boj, ten dávno předtím objevili už jak ekonomové, tak i utopičtí socialisté...Ty jsi ten blb, co opakuje kraviny, aby lidé tomu uvěřili. Copak jsi asi přečetl z Marxova díla ??? Já jej přečetl většinu a zabralo to léta a cikán se bude namáhat s nějakým vzděláním, leda tak, jak se správně píchá kudlou, ale jinak neumí nic !!!
      • Ale samozřejmě že chiliastické bláboly o utopickém komunismu (neutopický být nemůže) a různé socialistické představy se nezrodily v Marxově hlavě. Jistě to nebyl hlupák (pocházel z židovské rabínské rodiny). Snažil se prostě analyzovat situaci tak jak ji viděl kolem sebe a vyvodit z toho nějaké závěry. A samozřejmě nemohl překročit svůj stín, nutně musel vycházet z úrovně znalostí své doby rozvíjejícího se průmyslu, z primitivního materialismu a evolucionismu. Netušil nic o elektrifikaci, elektromagnetismu, nukleární fyzice, teorii relativity, kvantové fyzice, poznatcích psychologie a sociologie, o informatice. Samozřejmě jeho dílo stojí za přečtení, ale nelze z toho dělat náboženské sektářství a chtít to používat v dnešní postindustriální informační společnosti. V tom vašem marxistickém náboženství tvrdíte, že kriteriem správnosti teorie je praxe. A v praxi neexistuje jediný případ prosperující země uplatňující toto rudé "náboženství".

       Co jsem z Marxova díla přečetl, do toho ti nic není, nejsi můj examinátor. Jestli tomu beze zbytku věříš, to je tvá věc, ale nevnucuj svou pseudonáboženskou víru jiným.

       A nechápu, co s tím mají společného nějací cikáni. Jestli trpíš nějakými paranoidními bludy, že tě pronásledují cikáni, tak se poraď s psychiatrem. Jen dokazuješ kal ke to fetování marxismu nebezpečné.
    • Co má kapitalismus společného s lidskou blbostí ? Kapitalismus dokáže uživit své obyvatele na rozdíl od zrůdného socialismu s opakujícími se hladomory a kanibalismem ! *12*
     • To jsi vedle. Tady nejde o blbost rodičů, byť ani ta nemůže být malá , což je v USA běžné, ale o to, že se tam volně prodávají ostré pistole, pušky, samopaly i kulomety a granáty - prostě jen tak bez zbrojáku ( neznají, co to vůbec je ), většinou i bez požadavku toho jejich "občanského" průkazu - prodejce si ani nezapisuje číslo zbraně a adresu, komu co prodal. A to je prosím legální trh se zbraněmi, což teprve ten ilegální, tak si lze koupit i F16 ku s raketami...když tedy na to má peníze, no....pak není žádný problém...A americký senát zamítl zákon o povinné registraci zbraní - ta je tam jen dobrovolná...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit