Přejít na výpis diskuzí

Petr Nečas: sKarty budou nakonec pouze dobrovolné

20.11.2012 17:38
10 příspěvků

Používání sociálních karet bude podle premiéra Petra Nečase (ODS) dobrovolné. Jednal o tom s vedením České spořitelny, která nový systém vyplácení dávek provozuje. Předseda vlády to dnes řekl novinářům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Skarta=zlodějina, zrada a podvod
 • Ty slavné Skarty mají i maminy na mateřský a jen to zpožďuje datum příchodu peněz, většina, kdo má účet u jiné banky si to stejně nechává posílat tam, takže se penízky nějaký ten den ohřejou na účtech ČS, ta je určitě stačí ještě o něco zúročit. To je teda lumpárna, zase jen a jen korupce, to nemohla vymyslet blbá hlava, ale hlava vychc....á a kapsa též nezůstala prázdná. Proč asi politici vymýšlejí takové hovadiny??? No jednoduše se snaží urvat (poslední možné) zbytky peněz, republika je už víceméně prodaná, tak přece ať nám to sype, dokud to jde-po nás potopa *10*
 • ...nevidim min. duvod proc by mel duchodce nebo postizeny mit ucet u sporitelny (dnes v rukou rakouského cizaka) potazmo jakousi Skartu, kdyz ma ucet u jineho bankovniho domu?!
  Je mi jasne, ze se tam toci pekne penize, vc. korupcnich smerem na ministerstvo tzv. (ne)socialniho zabezpeceni. Organy cinne v trestnim rizeni musi konat i proti IT odbornikovi exministru Drabkovi. Pri prokazani uplatku a nekale souteze za katr cca na 10 let zalare a fyzicky makat.
 • Bez zprovoznění dostatečného počtu katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
 • Ja si myslím, že ať už ty S-karty povinné budou nebo ne, stejně na to doplatí chudák nezaměstnaný. Práce se od UP stejně jako v minulosti nedočká a podporu mu znepříjemní nějaký úředník, který to dostane metodickým pokynem shora. ODS, VV,TOP-09 a LIDEM jsou odkláněčí a tuneláři a vláda téchto stran nemůže být dobrá už z principu. Bože ochraňuj tuto zbídačenou zemi před těmi rabujícími privatizátory bez zrnka morálky a spravedlnosti. Tato pravičácká smečka hladových hyen rozcupává už tak rozkradenou zemi uprostřed Evropy a svět se na to jen dívá a zírá co že jsme si to zvolili do čela státu... Je to druhé největší neštěstí v českých dějinách hned po středověké morové ráně
 • S karta je určitě snaha o získání a vytvoření účtů pro několik milionů občanů, aniž by většina lidí tuto službu potřebovala. Je to zřejmá snaha o zřízení bankovních účtů za jejichž zřízení a vedení bude měsíčně platit KDO??? Ptám se ,kdo České spořitelně zaplatí za vydání S karet a vedení účtů k tomu zavedených??
 • Jednoduché - každý žadatel o práci bude označen za podezřelého ze zneužívání dávek a bude ji muset používat. Samozřejmě cikáni ne, to by bylo rasistické a netolerantní k jejich "přirozené svébytnosti."
 • To bych se móóóc divil, že by Česká spořitelna byla vůči dobrovolným kartám nějak vstřícná. Asi tam zatím jednali nejspíš s vrátným... Ale i kdyby byli vstřícní představitalé České Spořitelny, tak pochybuji, že to její majitel Erste Bank odklepne. A jestli nějaký orgán, třeba Ústavní soud to prohlásí za neústavní, tak se to možná bude soudit ve Štrasburku, ale v tom případě bude Erste Bank, potažmo Česká spořitelna vymáhat odškodné, protože smlouva již je podepsána statutárním zástupcem ČR, zde korupčníkem Šiškou, kterému Drábek udělil plné moci... Uvidíte, že dnes se jedná jenom o "Těšínská jablíčka", tedy utěšující nesmyslné kecy, jak mají naší ministři v čele s Nečasem ve zvyku. sKartu totiž nikdo nepotřebuje a dobrovolně ji chtít nebude, takže to skončí prostě tahanicemi o schválení dalšího zákona, který zavede povinnost výběru dávek výhradně přes kartu... Akorát, že zase bude "šoro moro" a spousta debilních keců okolo, jinak to nevidím. Drábek móóóc dobře věděl, proč prchá z postu ministra, když do této doby by jej z něho nevytlačil ani slon !!!
  • Seš velmi hloupý.
   • No, jistě, ale udělat hrubku ve třech slůvkách opravdu zvládne jen absolvent asi tak dvoutřídky...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit