Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Letora.Máš pravdu.Ten politický dobytek,který,po komunistech,tuto zemi zbídačil,bude třeba po revoluci,odporážet na katovských mučírnách tím nejkrutějším způsobem.To je ta správná humanita a demokracie,jakou tato země potřebuje.
    • Ty bys potřeboval rákoskou ..jenže asi už je pozdě ! *13*
  • Ty "tupé ovce" se minimálně dvakrát od r. 1989 pokusili něco změnit volbou.Ve volbách voliči dali jasně najevo, že chtějí vládu levice, ČSSD spolu s KSČM měli pohodlnou většinu v parlamentu! Jenže naši úspěšní "političtí šíbří" se domluvili a spytlíkovali opoziční smlouvu. Pak v r. 2006"Vašík" určil rovnou Topolánka k sestavení vlády a "svazák tolja" Nečas,to bylo nemlich to samé.Voliči dali hlas levici, vládne pravice!Chyba není tedy ve voličích, ale v politicích, kteří si tuto zemi spletli se svým "dědičným lénem" a chovají se k nám hůře než "braniboři"!Kdyby nám takto vládli v uplynulých letech komunisté, tak jsme na tom dnes hůře než v somálsku!Dodnes ještě žijeme z toho, co se zde vybudovalo za komunistů, co jste dokázali za uplynulých 22 roků vy? Rozkrást veškerý státní majetek, zlikvidovat zemědělství, které nám záviděl celý svět, zdevastovat rodiny a přivést občany, kdysi vyspělého průmyslového státu k bankrotu.Máte být na co pyšní pane Pithart!
  • věčný trafikant a nemakačenko pithart sám představuje tupou ovci. pokoukněte se na tu fotku. *1*
  • Pane Pitharte, jste "u vesla" už 22 let, jak sám říkáte. My jsme pro Vás tupé ovce, které Vás ( i vás) v důvěře zvolily (nebo také ne). Ale co jste za tu dlouhou dobu dobrého pro nás udělal Vy osobně? Jakým právem nad námi ohrnujete nos a viníte nás za to, za co nesete odpovědnost vy, námi zvolení politici, mezi které také patříte? Což takhle si posypat svou vlastní hlavu popelem? Ale to se u nás nemůže stát.
    A ještě něco- ovce jsou užitečné vždy, i když mají špatného pastýře. Takže zkuste jiné přirovnání. Na př. právě to, o dobrých ovcích a špatných pastýřích. To by sedlo!
    • Plně souhlasím s anonymem. Politický turista Pithart má hodně másla na hlavě.
  • Pořád mi není jasné, co potřebného pro nás Senát dělá. O ničem pozitivním nevím. Poučte mne, prosím.
  • I Pithard je jeden z těch,kteří pomohli položit základ současnému kapitalistickému svinčíku.Proto je třeba,po revoluci,za podíl na zbídačení této země i Pitharda,přivést k trestní zodpovědnosti.
  • Je to proto, že k volbám chodí pouze hrstka voličů. Ti ostatní nemají koho volit . tak tam prostě nejdou. Já tam chodím a házím tam neplatné volební lístky. Nemám koho volit. Ty co propagují média pro občana ČR nejsou volitelní jsou to zloději a otrokáři.
    • Děláš chybu, máš volit stranu která nemá průsery !!
  • Ano pane Pithart.Ve Vašem případě to platí také!!! *1*
  • KECÁ!!! *5*
  • Zpoza počítače se lehce vykřikuje a uráží !
    Podle mne patří p. Pithart mezi poslední slušné lidi v politice.Byl to ON, kdo dokázal každodenními vystoupeními v porevoluční době mírnit emoce národa a nepřipustit scénář jako na Balkáně.
    Za TO si ho považuju.
    • Blahoslaveni chudí duchem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit