Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto pokřivený charakter je známkou neje pro vyhulený piráty, ale pro celou vládu.

    • Pokřivený charakter v této kauze má hlavně Blažek ,bezpáteřní a bezcharakterní člověk, který zasahuje do živých kauz. Výraz nikdy neodstoupim,už jsem někde slyšel a je vidět, že Blažek se toho drží! V tuto chvíli se ODS staví na úroveň ANO !!!!!!!

      • tak ODS a ANO má hodně společného a v okamžiku kdy dojde k oficiální koalici potěš , ono už došlo - superhrubá dan a dneska chybí peníze a ty co padly do klína lidem vyžrala drahota (a nejen jídla od Burešova) , tak snad se nedočkáme superbohatého premiera z dob petikolky s partnerem ODS , znaky už tu dávno jsou a nejenom v Brně . No ale když moh bejt Donald prezidentem tak už se nedivím ničemu .😎

      • 🤣🤣

  • Mravní zkaženost Pirátů je větší než jsem si myslel. Oni si uzurpují právo kádrovat, moralizovat a kázat a sami chtějí být nekritizovatelní. Navíc jejich vedení oplývá přízemními lokajskými dušemi, pro které jsou největší motivací peníze. Piráti tvoří na území ČR pátou kolonu ve službách Bruselu. Již ztratili poslední zbytky sebereflexe. 

  • mun.go

    Povšimli jste si, že Tiscali se moudře vyhýbá tématu 55. výročí 21. srpna 1968?

    Nyní je to Den památky obětí invaze vojsky Varšavské smlouvy.


    • Je tu článek z 20.8.- bratříček nezavřel vrátka...

      • mun.go

        Jo, jo, Koloběžko - nějak mi zmizel z titulní stránky. A také nás pamětníků už ubývá ...

        Před 55 lety nestihl bratříček zavřít vrátka

        • tak klobouk dolu před Vámi , to není jen o 21.8.1968 , ale i o tom 15.3.1939 , Lidice , Ležáky a bohužel nejen o Tiscali , nějak se ta témata nehodí . 

          • mun.go

            Zejména když se do diskuze nasáčkuje tolik dezolátů a proruských švábů ...

  • Klasika koryto je lepší než dobré jméno 

  • osobně se divim že soudruh do té vlady byl vubec jmenován , ale uznávám že ta kraska s váhou je slepá 😇

  • Úvodní foto -Blažek  má děsně okousané nehty, to je vážně k blití...

    • vanhorne

      To proto aby nebyla videt za nehty ta spina.

    • To by bylo to poslední, co mi na tomto "nevímjakjejslušněnazvat" vadí! Divím se však místní blbce, snažící se v diskuzích moralizovat a napomínat za poznámky ke zjevu (např. Víťulky Kuliočka ze STANU) za její komentář o blití... Ale Víťa je Víťa, což?

      • Vidím, že místní blbeček nechápe, že za svou fyziognomii člověk nemůže...

        Na rozdíl od svých zlozvyků...


        • Pokřivený charakter ti  vadí míň ,než ohlodané nehty?


          • Ale ty ohlodané nehty mně bouchly do očí...

            Že je Blažek bezpáteřní osoba s pokřiveným charakterem je bez diskuse...

            • Ok

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit