Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ti, kteří je volili, se budou jednou velmi stydět, za své rozhodnutí. Anebo to těm voličům nikdy nedocvakne. Blahoslavení...Nicméně, jde o stranu na jedno použití.
    • Pro všecky ty, kdož napadají Piráty. Jde o novou vzdělanou generaci politiků. Neblábolejí u piva v zaplivaný putice, ale nesou svoji kůži na veřejný trh. Je to demokraticky zvolená strana mladých lidí a já jim osobně držím palce. Jsou to politici nové doby, žádní ustrašení starci minulýho století vogo. Jejich preference pořád stoupají, mnoho mladých lidí je zvolilo. *4* *4* *4*
      • To CHansis:
        Souhlasím. Piráty jsem sice nevolil, ale jsem příjemně překvapen jejich věcným a přímočarým přístupem bez podlézavosti mocným a bez snahy dělat všechno jen pro vlastní prospěch. A nevadí mi ty jejich dredy či jak se nazývá ta jejich úprava vlasů.
      • Jsi na omylu, nikde není, že jim preference stoupají, spíše naopak. Okamurovci jsou stejně demokraticky zvolení, tak jako komunisté a ostatní strany, v tom není nic navíc pro ně. I jiné strany mají vysoce vzdělané lidi a nesou svou kůži na trh. No a když nesedí u piva, tak možná na nějakém marjánkovém dýchánku. Nebylo moc času zatím ukázat, že něco umí, ale keců již nadělali víc než "stará Blažková" *1* *2* *5*
    • To hradní strašidlo je na dvě použití.
      • Ukazuješ, že Ty pouze na jedno *1* *1*
  • Kdo zaplatí referendum o vyhoštění Okamury?
  • by REFERENDO na odvolání jim nevyhovujícího prezidenta brali, ale na ostatní věci/EU a NATO/ je ovčan hloupí, nevzdělaný BURAN ! *1* *1* *1*
    • Koukám, že pisatel je opravdu vzdělaný, to vznešené bezchybné vyjadřování... *1* *1* *1*
      • A co obsah, všiml sis jej? *1*
        • Pokud pisatel není Čech, tak bych naopak ocenil jeho znalost češtiny, byť s chybami. *4*

          Pokud jde o EU a NATO, na to je OVČAN, který by chtěl hlasovat o "vystoupení" z těchto institucí opravdu hloupý, nevzdělaný buran. *1*
  • felix.julec
    Piráti trpí hlavně fantasmagorií.
    • Fantasmagorií trpí ten co léta fetuje Becherovku, dým ze sušené trávy a komunismus. A to na hradě rozhodně nejsou Piráti.
  • Pirát byl odjakživa lupič a hrdlořez, lid si ve volbách zvolil lupiče, násilníky, pirát nebyl nikdy hrdina tak co od nich chcete? Odvolat Piráty z poslanecké sněmovny, vyhlásit předčasné volby. Uděláme referendum jak všichni po něm touží a bude po pirátech, potopit jejich loď a bude pokoj. Už jsem zde několikrát psal, že tento stát vede k rozkladu a taky to tak dopadne, žádný zákon tomu nezabrání. Morálka mladých je prostě v pr......a mohou za to rodiče protože i morálka rodičů je v pr.....a ke slušnému životu mají tak daleko jenom kam dohlédnou.
    • Zato morálka starých na hradě, to je super *1* *1* *1*
    • A není to náhodou vina havloidní sebranky?
  • Piráti jsou obecně na můj vkus velkohubí smradi.Zatím za nimi není žádná práce,jen úsměvné kecy.Až konečně něco pořádného udělají a tím nemyslím jen pubertální výkřiky do tmy,poté je budu považovat za dospělé.Voliči,probudte se proboha.
  • Oni se poradili na střeše v Šárce,pokouřili,pročesali dredy a ustanovily moudra.Doufám,že skončí v předčasných volbách.
  • Bijec pitomečků je naklonovaný Jégl.
  • Myslíš Havla odvolat za zradu?Ten se odvolal již sám.Splnil úkol řídícího důstojníka CIA a nebo FBI a šel do kelu.
  • Bezva diskuze. Ani nemusím číst článek a hned vím, že je o Zemanovi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit