testovaci text

Diskuse pro Článek

Pirátské móresy: Zkáza, či záchrana?

11. 12. 2017 – zpravy.tiscali.cz

Piráti mohou sloužit jako inspirace, jakým způsobem by politické strany mohly do svého fungování více zapojit členy. Na současném pirátském působení se ale také ukazuje, jaké to má stinné stránky. ...

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 19

napsat komentář

Jiřina (inkognito)

Pan Bartoš mi připomíná brouka PYTLÍKA,vůbec nepřipouští kompromis a vzhledem k počtu hlasů ve srovnání s ANO je naprosto nepoužitelný vůdce.Nedivím se,že například Kalousek nebo Belobrádek jsou tak kritičtí a chtějí vzhledem k volebnímu výsledku předčasné volby,což je doufám odsune tam kam patří již dávno.Věřím,že pokud budou předčasné volby,dojde konečně k selekci subjektů v PS.V budoucnu by věci prospělo a je o tom přesvědčeno stále více lidí,zvýšit hranici pro vstup do PS na 10%.Slušní a vzdělaní lidé se domluví,ale občené jsou pro politiky jenom rukojmí. "Bůh pomáhej České republice."
9.1.2018
vlákno reagovat

Major čs. armády Terazky (inkognito)

1 souhlasí, 6 nesouhlasí

Jsou to neobolševici, prezentující FALEŠNOU VIZI, že tzv."Piráti" jsou "mladí liberální "ajťáci" a studenti", co chtějí změnit stát směrem k lepšímu, k tzv. "transparentnosti" - což je SPROSTÁ LEŽ!

"Pirátské strany"všech zemí(včetně Česka) zastřešuje a koordinuje tzv. "INTERNACIONÁLA PIRÁTSKÝCH STRAN" (PPI) - už od dubna 2010 - ULTRALEVIČÁCKÁ nadnárodní saubande - ne nepodobná bývalé Socialistické/Komunistické internacionále!
PPI má sídlo v Bruselu, odkuď koordinuje a řídí všechny "pirátské strany" - jako Moskva koordinovala a řídila bolševiky od roku 1917 až do rozpadu SSSR kolem roku 1990!
PERLOU - je fakt, že prezident této "Pirátské internacionály" je - .M.U.S.L.I.M. - jistý Guillaume SAOULI
a
viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ultrabolševická aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baadera a Meinhoffové i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"!

Jsou podobní vůdcům tzv. "Rudých Khmérů" (původně kdysi také studentů a "studentů", někdy i absolventů pařížské Sorbony, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - napojených na prašivé francouzské komunisty), co provedli - pod dohledem a s oporou čínských a zpočátku i vietnamských bolševiků - státní převrat a poté cílenou destrukci Kambodže, ze které se tato ještě nevzpamatovala!
12.12.2017
vlákno reagovat

Zan (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ono bude také zajímavé, kdo stojí v pozadí a kdo je platí. A tedy sledovat ono známé biblické - podle ovoce poznáte je,. A ono odvolání Iva Vašíčka o NATO už dává tušit něco o svobodném rozhodování a demokracii v téhle straně.....
12.12.2017
vlákno reagovat

palinek (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Referendum neni spatna vec, ale dulezite je kdo o nem muze rozhodovat. V nekterych dulezitych rozhodnuti, muze byt casove opozdene, proto je nutne, aby
bylo ve vedeni ktere rozhodne spravne . Ne diktator.
12.12.2017
vlákno reagovat

zeMAN (inkognito)

Ono nejde jenom o rozhodnutí, ale je nutné být si vědom svého rozhodnutí a nést jeho důsledky. A v mnoha případech správné rozhodnutí vyžaduje odbornost, morální vyspělost a pocit zodpovědnosti.
12.12.2017
vlákno reagovat

ANO (inkognito)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

dopadnou stejně jako VV nebo Zelení...
12.12.2017
vlákno reagovat

hrom (inkognito)

9 souhlasí, 3 nesouhlasí

je to parta fetaku a proto jim fandim.cim vic fetaku tim vic radosti.at jsme veseli.
12.12.2017
vlákno reagovat

hejrup (inkognito)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Nojo, a teď budou za hlasy, které dostali ročně pobírat od státu desítky milionů korun. Kde asi skončí? Protože peníze lidi kazí, skončí asi piráti na smetišti dějin!!!
12.12.2017
vlákno reagovat

Hell's Angel (inkognito)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ano, a už aby to bylo!
12.12.2017
vlákno reagovat

kyks (inkognito)

souhlas *1*
12.12.2017
vlákno reagovat

kritik (inkognito)

11 souhlasí, 4 nesouhlasí

Já jsem pochopil Piráty jako za mého mládí hipies.Ale tady to asi funguje tak,že není práce,nuda a marjánka mi na čas ukáže světlou /ne/ budoucnost tzv.demokracie v rauši.Deset škol nenahradí jeden rok života např.ve fabrice,na stavbě ,prostě v praxi.Naivita jejich místopředsedy na praktický život je striksní.Ano mladík má nějakou VŠ a životní zkušenost žádná.Také jsem začínal a byl vtažen do politiky,ale tiše jsem našlapoval a pozoroval a sbíral zkušenosti a byl jsem pokorný a lidi za mnou šli a naučil jsem se prosazovat rozumný názor a hlavně přiznat se,že ten druhý má pravdu a je lepší než můj.Katastrofální politik je Fiala,Kalousek,kteří se zmůžou na pomlouvání presidenta,člena a zítra již předsedu vlády a to je trochu málo,když zatím pro občany tohoto státu nic neudělali spíše naopak.Volba presidenta je další hrůza,proto budeme volit jistotu a to je Zeman.Z hrůzou zjišťujeme,že nám padají lávky,mosty,když se tento stát plánovaně rozkrádal,Magistrát vedl gynekolog v důchodu,ne nadarmo se říká ševče drž se svého kopyta.Byl tam i projektant,matematik a výsledek žádný,ale předražené a zbytečné cyklostezky údajně z evropských peněz.To se to žilo některým rádoby politikům,že pane Bém.
12.12.2017
vlákno reagovat

vejprty wo.cz

6 souhlasí, 8 nesouhlasí

Piráti už patří ke koloritu naší politické scény, kterou svérázně obohacují. Oni přispívají k tomu, aby sněmovní poslanecký folklór nebyl nudný.
11.12.2017
vlákno reagovat

hrdina Putin (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

da
11.12.2017
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

14 souhlasí, 8 nesouhlasí

Strana srandistu pod vlivem opia,ale hlavně lehkomyslnych netahel,na tento experiment dojedeme všichni i oni.
11.12.2017 upraveno v 16:43
vlákno reagovat

Kamil J. (inkognito)

12 souhlasí, 17 nesouhlasí

mohou děkovat feťákům,že jim dali hlasy a počítají s tím,že jim zleagizují jejich oblíbenou marihuánu a budou fetovat ve velkém.Doufejme,že do příštích voleb vydrží,ale mi se ta jejich strana břídí.
11.12.2017
vlákno reagovat

Jarmil K. (inkognito)

18 souhlasí, 18 nesouhlasí

Hlavní věc je, že Piráti jasně řekli, že ožralého Zemana volit z nich nikdo nebude. Takový program úplně stačí.
11.12.2017
vlákno reagovat

To Jarmil K. (inkognito)

6 souhlasí, 9 nesouhlasí

Já ho volit nebudu ani kdyby náhodu na chvíli vystřízlivěl.
11.12.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.