Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pan Bartoš mi připomíná brouka PYTLÍKA,vůbec nepřipouští kompromis a vzhledem k počtu hlasů ve srovnání s ANO je naprosto nepoužitelný vůdce.Nedivím se,že například Kalousek nebo Belobrádek jsou tak kritičtí a chtějí vzhledem k volebnímu výsledku předčasné volby,což je doufám odsune tam kam patří již dávno.Věřím,že pokud budou předčasné volby,dojde konečně k selekci subjektů v PS.V budoucnu by věci prospělo a je o tom přesvědčeno stále více lidí,zvýšit hranici pro vstup do PS na 10%.Slušní a vzdělaní lidé se domluví,ale občené jsou pro politiky jenom rukojmí. "Bůh pomáhej České republice."
 • Jsou to neobolševici, prezentující FALEŠNOU VIZI, že tzv."Piráti" jsou "mladí liberální "ajťáci" a studenti", co chtějí změnit stát směrem k lepšímu, k tzv. "transparentnosti" - což je SPROSTÁ LEŽ!

  "Pirátské strany"všech zemí(včetně Česka) zastřešuje a koordinuje tzv. "INTERNACIONÁLA PIRÁTSKÝCH STRAN" (PPI) - už od dubna 2010 - ULTRALEVIČÁCKÁ nadnárodní saubande - ne nepodobná bývalé Socialistické/Komunistické internacionále!
  PPI má sídlo v Bruselu, odkuď koordinuje a řídí všechny "pirátské strany" - jako Moskva koordinovala a řídila bolševiky od roku 1917 až do rozpadu SSSR kolem roku 1990!
  PERLOU - je fakt, že prezident této "Pirátské internacionály" je - .M.U.S.L.I.M. - jistý Guillaume SAOULI
  a
  viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ultrabolševická aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baadera a Meinhoffové i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"!

  Jsou podobní vůdcům tzv. "Rudých Khmérů" (původně kdysi také studentů a "studentů", někdy i absolventů pařížské Sorbony, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - napojených na prašivé francouzské komunisty), co provedli - pod dohledem a s oporou čínských a zpočátku i vietnamských bolševiků - státní převrat a poté cílenou destrukci Kambodže, ze které se tato ještě nevzpamatovala!
 • Ono bude také zajímavé, kdo stojí v pozadí a kdo je platí. A tedy sledovat ono známé biblické - podle ovoce poznáte je,. A ono odvolání Iva Vašíčka o NATO už dává tušit něco o svobodném rozhodování a demokracii v téhle straně.....
 • Referendum neni spatna vec, ale dulezite je kdo o nem muze rozhodovat. V nekterych dulezitych rozhodnuti, muze byt casove opozdene, proto je nutne, aby
  bylo ve vedeni ktere rozhodne spravne . Ne diktator.
  • Ono nejde jenom o rozhodnutí, ale je nutné být si vědom svého rozhodnutí a nést jeho důsledky. A v mnoha případech správné rozhodnutí vyžaduje odbornost, morální vyspělost a pocit zodpovědnosti.
 • dopadnou stejně jako VV nebo Zelení...
 • je to parta fetaku a proto jim fandim.cim vic fetaku tim vic radosti.at jsme veseli.
  • souhlas *1*
  • Nojo, a teď budou za hlasy, které dostali ročně pobírat od státu desítky milionů korun. Kde asi skončí? Protože peníze lidi kazí, skončí asi piráti na smetišti dějin!!!
   • Ano, a už aby to bylo!
 • Já jsem pochopil Piráty jako za mého mládí hipies.Ale tady to asi funguje tak,že není práce,nuda a marjánka mi na čas ukáže světlou /ne/ budoucnost tzv.demokracie v rauši.Deset škol nenahradí jeden rok života např.ve fabrice,na stavbě ,prostě v praxi.Naivita jejich místopředsedy na praktický život je striksní.Ano mladík má nějakou VŠ a životní zkušenost žádná.Také jsem začínal a byl vtažen do politiky,ale tiše jsem našlapoval a pozoroval a sbíral zkušenosti a byl jsem pokorný a lidi za mnou šli a naučil jsem se prosazovat rozumný názor a hlavně přiznat se,že ten druhý má pravdu a je lepší než můj.Katastrofální politik je Fiala,Kalousek,kteří se zmůžou na pomlouvání presidenta,člena a zítra již předsedu vlády a to je trochu málo,když zatím pro občany tohoto státu nic neudělali spíše naopak.Volba presidenta je další hrůza,proto budeme volit jistotu a to je Zeman.Z hrůzou zjišťujeme,že nám padají lávky,mosty,když se tento stát plánovaně rozkrádal,Magistrát vedl gynekolog v důchodu,ne nadarmo se říká ševče drž se svého kopyta.Byl tam i projektant,matematik a výsledek žádný,ale předražené a zbytečné cyklostezky údajně z evropských peněz.To se to žilo některým rádoby politikům,že pane Bém.
 • Piráti už patří ke koloritu naší politické scény, kterou svérázně obohacují. Oni přispívají k tomu, aby sněmovní poslanecký folklór nebyl nudný.
  • da
 • Strana srandistu pod vlivem opia,ale hlavně lehkomyslnych netahel,na tento experiment dojedeme všichni i oni.
 • mohou děkovat feťákům,že jim dali hlasy a počítají s tím,že jim zleagizují jejich oblíbenou marihuánu a budou fetovat ve velkém.Doufejme,že do příštích voleb vydrží,ale mi se ta jejich strana břídí.
  • Hlavní věc je, že Piráti jasně řekli, že ožralého Zemana volit z nich nikdo nebude. Takový program úplně stačí.
   • Já ho volit nebudu ani kdyby náhodu na chvíli vystřízlivěl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit