Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmetek se probudil, ale spíš Nás (Vás) chce jen ochcat. A já jen doufám, že tomu šmejdovi ty lidi na to zase neskočej. I když u Nás bych se ani nedivil. ;)
  • Má pravdu, chce to aby lidé co nejvíc nakupovali v cizině
  • Přesně tak. Kvalitní máslo je kolem 40 Kč jen vyjímečně za 30 Kč.
  • Hmm. Pán se probral. Ty komodity stojí již dávno mnohem víc než pomatená numera, která uvádí. Se pán odkopal. Kdopak mu nakupuje, že je zcela mimo mísu? Že by Káča? Tomu se snad ani nechce věřit. *12*
  • Když dnešní margarín rozpustíš na pánvičce ,tak uvidíš kolik je tam vody ty popleto,tak co je na tom za kvalitu ,voda 180kč/kg ztoho se nedá ani ztloustnout. *2*
  • to říká jeden z největšímch zmetků kterej lidem platí minimální mzdu za šílené odpracované hdiny. Je mi z toho pána na blití a ani takovéto rádoby projevy dobré vůle mu nepomůžou. Ten patří do uranovejch dolů a ne na titulní stránku novin !!!! *16*
  • Margarínem si můžeš promazat pr,del.
  • To jsou ceny pro poslance. V obchodě kvalitní české máslo stojí kol. 40,- kč. Ostatní másla jsou ze 30 % voda. Je tak draho, že nevíme , co koupit dětem. Jogurt kol. 10,- kč a kdo se ho nají? je zahuštěny škrobem. PEKLO NA TALÍŘI se přečtěte všichni a začnete zvracet. Rakoviny přibývá a z čeho asi? Z toho co jíme, vadných a nekvalitních potravin.
  • Přečtětě si články "Peklo na talíři!. Ty margariny je umělá hmota.
  • No až hospodskej nebude mít na každým půllitru 100%, tak i to pivo bude pod 22. Mi ho tu tak máme, ale je to velká výjimka. Plzeň pak za 28,-
  • No lahváče jsou kolem 10-14,- pokud člověk nemusí kupovat předraženou Plzeň a máslo je mléčný výrobek, který obsahuje alespoň 80% mléčného tuku (většinou ale 82%). No a n0 vždy to nejdražší je také nejlepší. Ale máte všichni pravdu, včera jsem kupoval za 27. Ovšem poslední asi 3-4 měsíce pod 25,-
  • aaaa paní je pamětnice ... no jestli se nepletu, tak pivo v té době bylo pod 10, ale je to dlouho a já ho v té době nepil (tedy jsem nesměl), tak že nevim :D
  • co si lidi zvolili, to mame
  • ty ses taky dobrej vypatlanec
  • zbytecny jsou leda tvoje prispevky a margariny si mazaj taky sam jantare
  • Pivo je zbytečnost a máslo není moc zdravé, dnešní margaríny jsou už docela kvalitní.
  • Co čekat od pražáka? Populistické kecy.
  • ... už začínáte myslet jako Klaus ... Ať jde EU do (_!_), stejně jsou na @ *12* *12* *12*
  • Pokud se nemýlím tak nám ODS slibovala euro v roce 2007. A kdepak je?
  • Jako pořád,Mizerné mzdy a nejvyšší ceny.Ať jde o energie nebo potraviny a to pomlčím o jejich kvalitě.Ptám se proč.Co na to náši posranci.Kdy si konečně někdo uvědomí, že nelze vytvářet zisky na 10ti mil.národě jako na 70ti mil národě.Už se konečně vzpamatujte a začněte se chovat korektně.Jinak je ta evropská unie tak akorát na dvě veci. *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit