Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • tady se můžeme snažit kolik chceme. Darebáci z gumových člunů se ovšem poskáčí mezi sebou a budou plodit neustále další vyžírky. Příkladem jsou naprcané baby které to sebou tahalo už celý loňský rok. Banda si myslí že ta naprcaná vzbudí soucit. Houby! Nikdo tady nemá zájem živit cizí vetřelce. Nikdo nemá zájem ve vlastní zemi snižovat úroveň zdravotní péče, jen pro to, že je třeba přispět mohamedánům.Naprcaná - je vlastně dvojitý problém.2v1.
 • Nejprve by měli političtí populisté začít u sebe.Zrušit podpory nevýrobním etnikům na
  počet dětí.Ono se to "vyrábí" noví a noví občané,kteří stejně pracovat nebudou a stát je
  zase bude živit.uzavřený koloběh. *16* *16*
  • ... nikdy se nenaučíš ani správně psát, ty zakomplexovaný smailíkový dětinský balíku :)))
 • 1. Macron rozhodně nešlápl vedle, ale projevil státnickou odvahu (dnes velmi vzácnou) a popsal věci správným a pravdivým způsobem a to bez "politické korektnosti".

  2. Politikou jednoho dítěte Čína žádnou "paseku" neudělala, naopak bylo to v dané situaci jediné možné řešení čínské populační exploze. Když se něco vymkne kontrole takovým způsobem a nefunguje žádná "samoregulace", tak se to musí vynutit zákonem a jeho striktním dodržováním. Daná civilizace se s tím pak v reálném životě musí srovnat, jinak by spěla k sebezničení. Čína to dokázala.

  3. Trvalá a masivní "humanitární pomoc" euroamerické civilizace třetímu světu nic nevyřeší. Čím víc se bude do těch problémových zemí cpát peněz, tím tam bude větší porodnost a tím víc budou natahovat po té pomoci ruce. Nemluvě o tom, že taková "pomoc" má i vedlejší efekty v podobě obrovské místní korupce při přerozdělování poskytované pomoci. Takovouto "pseudopomocí" dosáhneme jedině toho, že se místní lidé budou o to méně snažit řešit vlastní problémy vlastními silami.

  4. Výsledek humanitární pomoci nakonec můžeme reálně pozorovat - tzv. "migrační krize" není nic jiného, než přímý důsledek humanitární pomoci v minulých letech.
  • Začněme v evropě,
   3děti na jednu ženu a dost, žádné podpory na 4. a 5. dítě.
   Aspoň se sem nebudou stahovat ti které děti živí.
 • Ti co tvrdí že nařizovat někomu kolik maximálně může mít děti je špatné asi nechápe že za posledních 60-70 let se zvedla populace o kolik ? 5 000 000 000 ?? Jen za tenhle ten rok se narodilo přes 77 000 000 dětí. Současná populace na zemi je přes 7 500 000 000 lidí a stále roste obrovským tempem hlavně v rozvojových/chudých zemích (lidé tam asi z nudy neví co dělat), vzhledem k tomu že země je schopná efektivně uživit 6 000 000 000, si nedokážu představit jak to bude vypadat za 10-20 let. To že Evropa nebo Amerika tenhle problém nevidí (asi protože tyhle kontinenty drží rekord v obéznosti :) ) neznamená že není. Ve světě je přes 600 000 000 lidí bez přístupu k pitné vodě a více jak 730 000 000 podvyživených lidí kteří pravidelně umírají hlavně díky přelidnění. To že se bude všude možně posílat "pár milionů" nic nezmění protože ty peníze se dostanou ke kolika lidem ? 0,000001 % těch co to potřebují, jen mediální humbuk, Omezení porodnosti v zemích kde mají 4-7+ dětí je jediné řešení. Na udržení populace stačí aby jedna rodina měla v průměru 2,2 dětí, 5,6,7 .... takoví lidé odsuzují sebe a nás k jisté záhubě, nežijeme ve středověku kde taková porodnost byla akceptovatelná.

  http://gnosis9.net/populace.php
  • Ano chceme aby naše děti žily ne živořily.
  • Souhlas. Je pozoruhodné, že zrovna Čína pochopila ten problém a omezila docela "humánním" způsobem populační růst.
 • Wolfcastle
  Jsem pro! nezisky co budou sterilizovat afičany budu podporovat co to dá *14* *3*
 • to se dá jednoduše zařídit- přestante podporovat africke netáhla humanitarni pomoci a priroda zajisti zbytek- dnes je cool pomahat neziskovce s kdejakym křovákem a pak se divime že napapany křovák z nudy zplodí dalšího křovaka a pak to roste nasobnou řadou. Nechte pravo žít jen vyvoleným ne kdejakemu plebsu *12*
 • Afrika je největší hrozbou a jejich invaze do vyspělého světa jen začala.
 • Co jsem chtěl napsat,to tady je napsáno.Celkem rozumná dizkuze až na stejé dementy,kteří i rozumnou dizkuzi pohnojí.Tam pomůže jen práškovací letadlo.EU a ostatní by se měli zamyslet nad regulací počtu občanů a ne sem ještě tahat občany čtvrté kategorie.Je mi jedno ,že mě sluníčkář nazve rasistou.Čína světu ukázala,že to jde a ne nějaký póvl ze ziskovek,ale tady regulovat a ne krávy a prasata.
 • Nejsou jen klimatické změny. Je také znečištění světového oceánu. Je nadměrné užívání chemie. Je stálý nárůst konzumu, v popředí zájmu je ekonomika, růst HDP apod. Zřejmě za to může naše lidská chamtivost?
  Jak by se to mělo změnit, nevím, je to kdesi v nás..
  Musela by v nás asi převládnout dobrá vůle, nebo pak až strach..
 • podobné informace o předstírání snahy o údajné řešení jakýchkoli problémů vyvolávají pocit jako když jsme na lodi uprostřed přehrady a předstíráme že "hledáme vodu". Prostě totální stupidita. Zajímalo by mne kolik takových údajně "hledajících" jsou pouze prostě neinformovaní a nevědí, že věci se mají jinak, anebo to dobře vědí a jsou jen za dezinformování veřejnosti placeni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit