Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Platy všech zdravotníků by se měly hodně zvýšit. Pak se není čemu divit, že jich je tu nedostatek. Peníze na jiné věci, z mého pohledu ne tak důležité jsou, ale pro zdravotníky ne. Co máme pak dělat my, když potřebujeme lékaře? Čekáme na vyšetření několik měsíců a to je dlouho. Jsem ráda, že už mám alespoň dobrou praktickou lékařku , který mi se vším vždycky pomůže.

  • Platy lékařů, sester, zdravotních i rentgenových laborantů, rehabilitačních 

    pracovníků mají růst O POUHÝCH  6 (šest) %?

    Stálo by za to ten "růst" porovnat s růstem příjmů zdravotních pojišťoven,

    abychom se pak nedivili. Obstrukce zdrav. pojišťoven při proplácení těch

    zdravotních výkonů, které byly sice provedeny, ale příslušné zdravotnické

    zařízení je "nemá ve smlouvě se zdrav. pojišťovnou" - to je  H N U S    P A R

    E X C E L L E N C E . . . 

    • Copak dedku ze ty nervy najednou ? Panu psychiatrovi nechteji proplatit skotsky striky a klidovy injekce ktery na tebe musel pouzit ? Tak se rychle zklidni nebo pudes zase do klece hlavou dolu aspon na tejden okoune !! 

      • Jak sprosté - přímo germánsky...

        • Ostatně - nemá cenu odpovídat vlastizrádci, nota bene autorovi výroku:

          " Mimochodem pana Posselta znam osobne . Moc sympaticky clovek.

          Jednou prisla rec na budoucnost Česka - ma velmi zdrave nazory ten pan." 

          ----------------------------------------------------------------------------

          Ty "zdrave nazory" poznali obyvatelé Nového Boru v roce 1938,

          mimo jiné i naše rodina - nemluvě o kamarádovi táty, Pepíkovi 

          Horáčků, kterého Kettlingovi kamarádi v roce 1944 umučili 

          k smrti během tzv. Totaleinsatz, resp. NS-Zwangsarbeit  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit