Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tato země potřebuje po revoluci zprovoznit dostatek katovských mučíren a ty osadit co nejkrutějšími katy.Pak razit heslo,že přes kvalitní práci,co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
  • Becherovka v prášku ?
  • Nic naprosto nic s tim neudelas.To uz je udel luzy z ulice drzet hubu a krok.Akorat tady bezmocne stekas jak ratlik - pro obveseleni ostatnich.Tak jeste stekni ho hop!
  • Kvitové by jsem dal přes držku i za lid Tibetu jak ničí liid ti čínští zmetci a pořádají milionové tenisové hýření .Zasebe by jsem ji přetáhnul bičem žeby měla otisklou tenisovou raketu na zádech něco extra pro takové zločinkyně v totalitním státě podvodníků vlády co si nadělují milionové platy jako Babišovci Sobotkovci Zemanovci Schwarzernebrgovci i ta era předchozí i s těmi následnými OKamurovci co nechápou že lidem ničí práci jejich čínské velkopodnikání a metody tyranije lidí podřadnými pracemi když darebáci vysedávají v úřadech u Comjutrů Ježíci Tomšovci Juřenovci Bílkovci a člověka se nikdo nezastane ploché hlavy eskort nejsou pro lidi schopné okrádat druhé a dlužit řadu let peníze co si vypůjčili a nevrátili ,jste grázlové z HRadu ve všech kancelářích kvůli tomu by jsem neutrácel čtrnáct korun za známku neb nemám finanční příjem jen vy si bužírujete a vyžíváte se ve vašich zvrhlostech.

    Antonín Brachtl
    • Slyšeli jsme Slovo Rudé od Brachtla Antonína. Taky ho to už postihlo...
  • ostapkotab
    tak,že by to svinstvo KONEČNĚ začal někdo likvidovat,pozdě,ALE přece *14* *2* *1*
  • Hnupovi jsem neposílal žádný dopis nejsou schopni ani chápat že mě stát dluží peníze a oni rozdávají na Kvitové a Jágry kadibudky policajtů a soudnictví Ježík Juřenová Tomša stupídní debilové co vše chápou ale zavřeli mně jste fakt banda zvířat u koryt a jedno stádo v luxusních autech a žijete fakt jako fšežravci .
    To že mě dobytek z Hloubětína dluží jste neřešili když jsou fšichni Pražáci stejní jako fšežravé zvířata .
    Antonín Brachtl
    • Že vás zavřeli chápu, že pustili ne .
  • Babiš v Liberci v Koloseu bavil celý sál a ten řval smíchy, když řekl
    Kalousek do půlnoci chlastal, a tak do sněmovny přišel až v půl jedenácté a tím bylo méně obstrukcí.

    Tečko - Hmm, vypadá to na pád havloidních topnácků do propadliště dějin a tebe už nebudou mít čím platit a zůstaneš na suchánku. Konec zasí-ání diskusí tvými demagogickými kydy a lhaním.
  • Možná je to prací prášek a takto chce tento občan vyprat špinavou vládu a Hrad do čista do čista, ale měl by přidat i PS, tam je hodně špíny i v Senátu a na Magistrátu a v celé ČR. .
  • Může to být vážná věc, je třeba se tím zabývat!!
    • ostapkotab
      antiblb je blb
    • ... nemáš jiskru :)))
  • ... děje se nějak moc nezvyklých věcí, budou žně pro zdejší primitivní pisatele :)))
    ... já se těmi tématy nezabývám, pouze se bavím lidskou blbostí zde, čau blbové
    ... hurá do hlasování, pitomci (čest výjimkám)
    • Že jo? Je to lepší než se koukat na tu přiblblou televizi. *2* *2* *2*
    • ... cha cha cha cha cha :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit