Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten šílený blb Porošenko byl žebrat o zbraně v Emirátechm proslulých svou demokracií, te%d ještě by měl zajet k ISIS a on je toho schopen *7*
  • Zloději nicků slušná holka totalitní Rusko oslavovat nemůže.
  • Ať žije Rusko.
  • BTW muži jako jsi ty pohrdám!

    Když nemáš protiargument tak mě urazíš jako ženu. Vy o žádnou debatu nestojíte
    protože chcete jen tupé oslavování fuhrera Putina.
    proto mě posíláte do kurníků abych vás při něm nerušila.
  • Už jsem ho našel komunistu soudružku Pusinku, to v triku nejsou kozy ale p r d e l:
    http://www.bety.cz/image.ashx?id=24111&f=140821181542-beshine2.jpg&w=1600&h=1200&e=1
  • Zloději nicků v Rusku nevládne demokracie ale Putinova totalita!

    Proto se nenajde jediný nakladatel který by vydal knihu o tajném majetku Putina.
    Proto jsou nepohodlní novináři vražděni a kritici vyhoštěni.
    Proto KGB stále rozdává všem oponentům nálepky nepřítel lidu - ač je pouze
    nepřítele zločinců z Kremlu.
  • Ukrajina bude vždy Ruská ale demokratická
    • Jedno nebo druhé, buď demokratická nebo ruská. Obojí nejde dohromady.
  • V Berlíně chápou, že nejdůležitější úkol Washingtonu spočívá v tom, aby bojové akce na Ukrajině pokračovaly, protože přítomnost Kyjeva ve sféře vlivu Ruska znamená velkou pravděpodobnost založení rusko-německé aliance, která bude moci kontrolovat Eurasii, bez vměšování SS!!!
    • BTW -smradlavá bezbarvá rosolovitá hmota postrádající mozek.
    • Tak tenhle výplod už by se dal klasifikovat diagnózou jeho tvůrce *15* *15* *15*
      • Prof. Nazanin Armanian, ale při tvý diagnóze ......?!?
  • Ani teroristické útoky ani Ruské armády na dovolené nemohou zničit touhu
    Ukrajinského lidu po svobodě a demokracii - tedy po EU: *14*
    • kdyby měli hlady umřít, ta touha je neopustí, je to jako manželství, kdo je uvnitř, chce ven a kdo venku možná chce dovnitř *15* *15* *15*
    • no,už jsem se lekl,po tvém příspěvku na Tom. Okamury,že už přichází,tedy rozum,ale to byl asi omyl,možná škoda,třeba si na debžota jenom hraješ
  • Jen mě udivuje, že ti rusofilové opruzují v této "zbídačené" zemi a nejdou do těch vysněných širokich stěpí rodnych kde by jim báťuška Putin zařídil ráj na zemi.
    • je to asi jejich domov ty chytrej a proč ty nejsi v prériích středozápadu USA? chybí vízum? *3*
      • Já jsem třeba doma TADY! Co bych dělal ve stepích, nebo v prériích, vízum/nevízum - bumážka/něbumážka ? A udivuje mě to stejně, jako anonyma - proč tady ve Střední Evropě ruští agenti (a pár našich frustrovaných zkrachovanců) neustále oslavují svou zem a svého Vůdce, to jsou jim jejich stepi malé?
        • my, kteří máme rádi Rusko, jsme tady také doma, a nelezeme zámořské říši zla do zadku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit