Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • I když je to neočekávané, přece se jenom zdá, že u socialistů dojde možná k situaci, že oranžová barva "úsvitu" bude namístě. Náznak, pokus o pravdu a trochu morálky, ale jenom trochu.
 • Volby byly zfalšovány.
 • Zaťaté pěsti, stoupající vřava a výmluvné pohledy. *16*
 • Měli by najít někoho mladšího a nezatíéženého dlouhým pobytem v Praze......Někoho tam přece mají.... Nemyslím tím Khárlova rodinného pšítele, který dle mě má největší "zásluhu " na to jak to vypadá. Divím se že nikomu nevadí, že Sobotku podporují právě mééédia, která za celou dobuá na ČSSD nenechala nit suchou jak se jen dalo, taky profláklý Kalouskův odborář, prapodivný Březina no a Babišovo/Balakovo "nezávislý" tisk. Divím se i Sobotkovi že na tu šaškárku s demonstrCÍ PŘISTOUPIL...
 • ČSSD by měla vypráskat všechny hlavy a krky obou válčích frakcí ve straně a navolit si nové vedení. Pokud to neudělá, nikdo neuvěří, že její stabilita neskončí v jakémkoli příhodném okamžiku další vraženou kudlou do zad. Strana s papírově proklamovanou jednotou nemůže být schopna vládnout.
 • Co je tohlenc toto sakra vůbec za stranu ! ? Před volbama si hrají na velkou "rodinu, přátelství, jednota, bratrství ".. a sliby voličům co všechno bude až to bude i když na to nebude, protože se to bude muset tedy logicky někomu jinému co chodí do práce zas sebrat v něčem jiném... a pár hodin po volbách.. mrd ho po palici !.. a kudla do zad !.. vlastním lidím od "vlastních lidí" v přímém přenosu....i s ukázkou ve špinavosti, že oni ti socani mají asi fakt už od našich dědů tu zradu v krvi a za sociální myšlenku pro lidi se jen schovávají. Oni ať se klidně třeba liskají po hubě na svém sekretariátě a valejí se i po chodbách až jim čevená poteče a košile si roztrhají.., to je nakonec jejich hanba a jejich věc, ale tohle je zrada hlavně na lidích co jim dali hlas a teď je jasné, že tímto jsou už stranicky nedůvěryhodní a tudíž své sliby a jiné kvákaniny zkrátka a dobře nesplní ani omylem, protože s takovou půjdou na dlouhou dobu do kopru podobně, jako ODS..Tato země potřebuje hlavně zaměstnanost a práci byť třeba i "státní" a zakázky obecně..co tu práci dají lidím s plánem i podporou státu, což vyjde levněji, než soc dávky.. opět obnovit to co umíme doma taky a byla práce pro naše lidi, aby z toho vznikali i ty peníze zas pro naše lidi a ti lidi pak nemuseli po celoživotní práci žít hůř a za méně peněz, než cikáni co na skutečnou práci ještě ani jeden den nesáhli . Socani vždy uměli hlavně přerozdělovat "potřebným",to jim šlo vždycky nejlíp,.. ale ještě nikdy nikde pořádně nezvedli v zemi práci a zaměstnanost, aby bylo tedy z čeho vůbec dávat právě těm skutečně potřebným a ne parazitům co si jen na "potřebné" a chudáčky hrají..Tady to chce praktiky ze života co ví, jak smrdí práce a jak težko se vydělává každá koruna.. a ne politky teoretiky co budou jen žvanit a žvanit i slibovat nemožné..
 • Jediné řešení! Profláklé a zlovolné lidovce z jednání pryč a místo nich k ČSSD a Babišovi dát TOPku. Alternativa: Komickoui moravskou falešnou pětici (Sobotka,Hašek,Zaorálek,Tejc a Škromach) poslat zpátky na Moravu a zvolit konečně do čela ČSSD slušné a čestné lidi!
  • Než Kaloskovu TOPku, raději Okamuru! TOPka se už napáchala dost neštěstí *10* *16*
 • Sobotka, Špidla a Zaorálek jsou podrazáci největšího kalibru, což ostatně už dokázali dříve podrazem na Zemana a tudíž se jim to vše jen vrací,. Navíc pan Hašek získal daleko více preferenčních hlasů od voličů než Sobotka a teď by ho chtěli vyloučit a dáti mimo hru? To by byl přímý podvod na voliče a taková strana by nemohla vládnout.
  • Jediný co je podvod na voličích je to, že před volbama se všude chvástají jak chtějí mít stabilní fungující stát ale místo toho je realita UPLNE jina....jestli tohle volič a normální člověk nevidí tak je naprosto zaslepenej!!!!!!!!
  • To vypadá, že u socanů je to samej podrazák. A taková strana má vládnout?
 • Prosím vás ať už někdo ty přivandrovalé socanské moraváky pošle zase na Moravu! Je jich plné rádio i televize. Opravdu už unavují národ!! Ať si ta svá svinstva vyřizují na Moravě!!
 • Sobotko,je to nahnutý. Jak vidíš, se slušností nikam nedojdeš. Grázlové jako Hašek a pleticháři jako ten hnůj na hradě mají zelenou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit