Přejít na výpis diskuzí

Pod pirátským šátkem se prý skrývá Marx

15.5.2018 10:08
Jaroslav Bican 15 příspěvků

Podle bývalého předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga jsou Piráti levicovou stranou. Svým programem i chováním přitom dokazují, že jsou těžko zařaditelní. Ve skutečnosti se na pravolevé škále umístit nepotřebují, důležité je pro ně něco jiného.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nalimst
  Jediné co piráti docílili je snížení počtu parlamentních křesel, neboť jejich postoj vylučuje, aby se nyní ani v budoucnu podíleli a vládě a čím víc hlasů dostanou, tím složitější bude pro ostatní strany vládu sestavovat. Sněmovna se po vstupu pirátů rozdělila ze dvou na tři tábory - vládní koalici, opozici a pernamentní opozici (piráty).
  Mám mladé lidi rád, ač už bohužel mladý nejsem, ale takto využít své volební hlasy bylo naprosto stupidní a časem to snad taky pochopí.
  Jestliže nějaká strana jde do voleb s tím, že v žádném případě nebude s nikým vládnout neboť jsou to všechno staré struktury a zloději (což určitě není daleko od pravdy), je pak takový poslanec prostě jen prázdná židle. Mnohem horší ovšem je, že množství křesel zabraných piráty snižuje všem ostatním stranám logicky koaliční potenciál a není divu, že toho pak využijí ještě starší struktury jako jsou komunisté, neboť nějaká vláda prostě vzniknout musí a čím více prázdných křesel, tím hůře...
  Je naprosto nepravděpodobné, aby některá strana včetně pirátů někdy získala u nás přes 50% hlasů - nejsme tupí Turci. Tím pádem musí být nyní i v budoucnu vždy sestavena nějaká koalice, ve které ale nikdy nebudou piráti a hoši z ostatních stran to mají o moc těžší. Jde o naprosto novou a světově unikátní situaci, kdy někdo kandiduje do parlamentu a předem říká voličům, že ale vládnout každopádně nebude - nikdy jsem neslyšel, že by se něco podobného někdy na celé naší planetě stalo...
  Netvrdím, že piráty volí hloupí lidé - volí je naprostí političtí analfabeti jen na truc. Jaký mají program piráti je totiž úplně jedno - buď se nějaké strany na koalici dohodnou a pak budou vládnout podle svého programu a piráti mohou jen kritizovat a žvanit, ale neprosadí nic, co by vládní strany už sami nechtěly, nebo vláda nevznikne a budou předčasné volby.
  Prosazování programu a svých myšlenek z opozice je blábol a pokud náhodou bude vláda a piráti u nějakého návrh zákona v konsenzu, pak by takový zákon vznikl i bez pirátů....
  Dát hlasy pirátům je dokonce větší hloupost, než komunistům, protože ti se alespoň chovají státotvorně a vládnout chtějí i když to není žádná skvělá zpráva, nicméně to, že se byť okrajově budou možná na vládě komouši zase podílet jde jednoznačně na vrub právě pirátům, kteří pouze zabrali křesla, ale s nikým se spojovat nechtějí a tím se výrazně zmenšil ostatním stranám manévrovací prostor.
  Jako jednotlivci jsou piráti co jsem je slyšel celkem normální a určitě nadprůměrně inteligentní lidé, ale pokud to nevíte - to byli nacističtí bossové také!!!!! Těm co se dostali do zajetí Američané měřili IQ a průměrné IQ nacistických zločinců bylo 130 a byli mezi nimi i tací, co dosahovali IQ přes 150!!!!! Tím nechci piráty srovnávat s nacisty - to mi nepodsouvejte, chci tím říct, že IQ a vzdělání není záruka ani morálky ani záruka, že takoví lidé činí vše v zájmu státu - tedy většiny občanů, ani že je jejich politický názor pro občany prospěšný.
  Jistě že korupce a nekompetentnost je velký problém - lidé jsou holt nenažraní, zaslepení a snadno podléhají jak svodům peněz, tak moci. Nicméně daleko horší problém pro stát, než korupce, která se vyskytuje i zemích na západ od nás je nestabilita a bezvládí a to je přesně to, o co svou přítomností ve sněmovně piráti tento stát "obohacují" a čím více hlasů dostanou, tím větší problém bude mít vítěz sestavit vládu a je vcelku jedno zda to bude ANO, nebo ODS, nebo třeba ČSSD - každý vítěz se bude potýkat s malým koaličním potenciálem ostatních stran a budou muset vznikat nestabilní troj, čtyř nebo pětikoalice neustále se hádající.
  Pokud si tedy voliči pirátů myslíte, jak jste to politikům nandali, tak omyl - nandali jste to sami sobě, protože nestabilitu odneseme všichni a případné předčasné volby všichni také zaplatíme, když pominu lidi na dávkách... Když vezmete vidle a půjdete kydat hnůj, nemůžete si myslet, že se neušpiníte, ale přesně takhle si to piráti představují a lidi co je volí jsou naivní, když uvěřili, že je možné vykydat hnůj a vonět po fialkách - je mi líto ale není.
 • Slepí, hluší a hloupí potřebují pomoci s volbou. Ostatní ukáží v dalších volbách. Dnes je nejmodernější postoj mít názor na všechno. Politické uskupení vytvářejí především lidé svou snahou udržet základní myšlenku a to bych řekl se Pirátům daří. Ti, kteří by chtěli za každou cenu takové uskupení škatulkovat jsou vlastně sami zavřeni v nějaké škatuli. Program - nasleduje volba - Prosazování onoho programu - nasleduje znovuzvolení nebo nezvolení. To je oč tu běží. Za jedno volební období nedokážou ani Piráti, Rusové ani S-kami-P-kaze-D změnit stát. Já bych řekl že Piráti mluví o tom o čem jsem chtěl mluvit a komunisti ani náckové už na kormidlo nedosáhnou.
 • Je my nedokázali za 28 let dostavět 30 km dálnic

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/472045-putin-za-volantem-kamazu-otevrel-most-na-krym.html
 • Lidé nic neví a volí! Pokud si pozorně přečteme a prostudujeme k čemu se ve světě Piráti hlásí,tak víme, že jde jasně o jakousi neomarxistickou partaj, Její voliči budou na mne křičet, že nic nevím a že oni přeci ví co volili.Velmi se mýlí-. Když se někdo pojmenuje Piráti, tak dává jasně najevo k čemu se hlásí. Bylo by dobré si alespoň přečíst jejich "manifest", proto, že naši piráti se k tomu hlásí! JE TO GLOBALIZAČNÍ HNUTÍ! Které chce rozvrátit a ovládnout svět prostřednictvím peněz! Soroz je jejich souputník a financuje je. V tom mají Maďaři pravdu. ale již mnoho jiných národů se jeho vlivu zbavilo. Multikulturalismus je to nejhorší co hlásají. Každý národ by si měl zachovat svoji identitu., Když někomu z vás bude někdo chytře argumentovat, a oni nejsou hloupí, tak se zeptejte co dělají zástupci Michálek, Kolaja a Pikal v jejich celosvětovém hnutí!
 • Tak prvně bych počkal co z nich nakonec vypadne. Jedna věc je program druhá provedeni.
  Pokud mluví o školách zdarma říkají že budou skoly nadále stát za kulové, protože zákazníkem v nich není student co chce kvalitní výuku, ale stat, který přerozděluje prachy podle mínění úředníků.
  Podle programu chtějí ve všech sociálních oblastech pridavat, tedy ještě více prerozdelovat, to není pravicové ani náhodou... Říkejte si tomu jak chcete. třeba tak jako ten mikrofon stylem "nemám rád škatulkování na levici, třeba to že někomu dáme cizí peníze ať s nima dělá co chce, bereme jako svobodu volby jak tedy pravicový krok".
  Ale v době kdy má státní sfera vyšší průměrný výdělky než soukromý sektor a bobtna jsou to piráti co tvrdí "je třeba státním zaměstnancům pridavat". To je pravicové ?
 • Před těmito NEOBOLŠEVIKY - co se nazvali PIRÁTI, měl být národ varován už před volbami! ..........................................................................................................................................................................................................................................................
  Ze zpráv v tisku staršího data snadno zjistíme, že onen velkohubý Bartoš neobolševik je - prezentuje ale FALEŠNOU VIZI, že tzv."Piráti" jsou "mladí liberální "ajťáci" a studenti", co chtějí změnit stát směrem k lepšímu, k tzv."transparentnosti" - což je jen SPROSTÁ LEŽ!
  "Pirátské strany"všech zemí(včetně Česka)zastřešuje a koordinuje tzv. "INTERNACIONÁLA PIRÁTSKÝCH STRAN"(PPI-Pirate Parties International) - už od dubna 2010 - ULTRALEVIČÁCKÁ nadnárodní saubande, podobná bývalé bolševické "Internacionále"!
  PPI má sídlo v Bruselu, odkuď koordinuje a řídí všechny "pirátské strany" - jako Moskva koordinovala a řídila bolševiky od roku 1917 až do rozpadu SSSR kolem roku 1990! ....................................................................................................................................................................................................................
  PERLOU - co by měla být tesána do kamene - je, že prezident této"Pirátské internacionály"je - MUSLIM - jistý Guillaume SAOULI (Švýcarsko) a viceprezidentkou Ms. Bailey LAMON - ultrabolševická aktivistka, hlásící se k anarchismu a MARXISMU, obdivovatelka Baadera a Meinhoffové i dalších vrahů z "Rotte Brigaden"! .....................................................................................................................................................................................................................
  Členy předsednictva této (k evropským hodnotám destruktivní) Pirate Parties International jsou z České pirátské strany Jakub MICHÁLEK, Marcel KOLAJA a Vojtěch PIKAL - pozor na
  jejich řečičky!

  Jsou podobní vůdcům tzv. "Rudých Khmérů" (původně také studentů a "studentů", někdy i absolventů pařížské Sorbonny, i jiných vysokých škol ve Francii, původem z Kambodže - během studia v Paříži napojených na prašivé francouzské komunisty) - z jimi provedeného puče a "vlády" se Kambodža stále ještě obtížně vzpamatovává!
  TA SEBRANKA PROVEDLA - pod dohledem a s oporou čínských a zpočátku i vietnamských bolševiků - v KAMBODŽI STÁTNÍ PŘEVRAT a poté cílenou destrukci Kambodže, ze které se tato dodnes nevzpamatovala! ...................................................................................................................................................................................................................... A PŘI SVÉM NÁSTUPU K MOCI - BĚHEM OBSAZENÍ PHNOMPENH - MĚLI TAKÉ PLNÁ ÚSTA IDEÁLŮ A VZLETLÝCH POUČEK!
 • Piráti jsou jednou z mnoha Sorosových úderných skupin a je to taková česká verze ultralevicového globalistické hnutí Alt-Leftna. Soros prostřednictvím těchto organizací šíří v zemích svého zájmu (to je prakticky celý svět) globalistické teze a ideologie vedoucí ke společenskému rozvratu těch zemí. Nebezpečí Sorosových organizací si už uvědomuje stále více zemí a snaží se je vypudit pryč. Už to udělalo Rusko, Izrael, Turecko (Erdogan tam vedení Sorosovy organizace Open society fund dokonce pozavíral), teď Maďarsko a chystá se k tomu Polsko, Makedonie, Egypt. A pražská intelektuální kavárna tu židovskou kreaturu ještě zve k nám, kde se Soros zaměřuje hlavně na naše školství aby tu jeho obskurní organizace hustily do našich dětí multikulturalismus a další zvrácenosti.
 • Piráti jsou lišky podšité, předvádějí líbivou politiku, ovšem za maskou plnou reklamních úsměvů se schovává nebezpečná potvora, která má zatraceně blízko k sorosovským zločineckým grupám, sluníčkářům a k multikulturním fanatikům, kteří by nejraději přestěhovali všechny obyvatele Asie a Afriky do Evropy. Piráti si dál budují a pěstují image slušňáckých bouřliváků, pod jejichž rukama by česká kotlina utěšeně vzkvétala, a čekají na svoji životní příležitost...
 • ....... A už aby tam byli. Bivakují ve sněmovně prudí kravinama a pořád chtějí být vidět. na počátek se projevili jako kvalitní zloději. Skupině Elan ukradli vysloveně jejich písničku. A to před volbami. Aby se jim lépe lákalo voliče. Následně se k tomu nehlásí. Pěkní podvrťáci.Nyní nasadili Rumla. Toho Rumla který se ostře zasazuje o přijímání uprchlíků. V neomezeném množství. Slušný tah pruhovaných darebáků.Lépe by jim slušely pruhy od shora dolů, než napříč.
 • Volba flibustýrů,bukanýrů či pirátů je:odpudivá tragikomedie!
  • Mnohem horší je volba uskupení, o kterém

   "Parlament konstatuje, že Komunistická strana Československa, její vedení i členové jsou odpovědni za způsob vlády v naší zemi v letech 1948 - 1989, a to zejména za programové ničení tradičních hodnot evropské civilizace, za vědomé porušování lidských práv a svobod, za morální a hospodářský úpadek provázený justičními zločiny a terorem proti nositelům odlišných názorů, nahrazením fungujícího tržního hospodářství direktivním řízením, destrukcí tradičních principů vlastnického práva, zneužíváním výchovy, vzdělávání, vědy a kultury k politickým a ideologickým účelům, bezohledným ničením přírody, a prohlašuje, že ve své další činnosti bude vycházet z tohoto zákona." (zák.č. 198/1993 Sb.O PROTIPRÁVNOSTI KOMUNISTICKÉHO REŽIMU A O ODPORU PROTI NĚMU)

   nebo uskupení, které hlásá "vystoupení" z EU, budoucích USE a z NATO, což je hlásání vlastizrady (SPD - Sozialistische Partei Deutschlands).
   • Uskupení, na které by šlo aplikovat parlamentní konstatování, v současném Parlamentu není, takže posuzování volby je spekulativní a tedy bezcenné.

    Uskupení majících v programu vystoupení z EU je více, namátkou Strana svobodných občanů. Vystoupením z nefungující nadnárodní organizace nelze spáchat vlastizradu. Vstoupením do direktivně řízené organizace potlačující samosprávnou funkci státu vlastizradu spáchat lze.

    Vystoupením libobolného subjektu z neexistující organizace nelze spáchat nic a argumentovat jím je nonsens, jejž dlouhodobě používat dokáže jen zcela výjimečně nadaný jedinec.
    • Ale je. KSČ, která se "změnila" tím, že si k názvu přidala "M" (magoři?) . Z jejího chování vyplývá, že by z nás zase chtěla udělat ruskou gubernii; nevím jestli je to důsledek jejich duševního nedovyvinutí nebo je za to Putinovci platí.

     A pak tam je partaj jednoho polovičního Japončíka, který těžko může mít nějaký positivní vztah k tradici Zemí Koruny České. Navíc se ta jeho partaj označuje "SPD". Nevím co kromě názvu mají společného s německou SPD (Sozialistische Partei Deutschlands) a ni jak moc se ta sozialistická partaj liší od sozialistické partaje NSDAP.

     Jinak EU, budoucí USE, funguje a aby fungovala lépe, musíme se o to jako její členové snažit. A ne vykřikovat, že "vystoupíme". Svou civilisací, kulturou, historií, geograficky atd. patříme do Evropy. To jako kdyby Horní Dolní na Vysočině chtěla "vystoupit" z ČR.
     Jinak hrozí, že se opět staneme protektorátem východostepní říše a skončíme na Sibiři, jak nám vyhrožoval rádoby car gosudar Brežněv.
     • Není.
      V minulosti bylo vyvoláno několik policejních všetřování KSČM a jejich závěr byl vždy týž - v Parlamentu uskupení vámi popisovaných vlastností není.

      K tradici zemí Koruny české (ano, takhle se to píše) může mít vztah kdokoli bez ohledu na národnost, datum a místo narození. Pokud nevíte, co znamená nějaká zkratka, zkuste třeba Google, pokud jste v kursu počítačové gramotnosti došli až k této kapitole.
      Nebo zkuste rovnou stránky orgánu, který politická uskupení registruje, stačí "kliknout":
      http://aplikace.mvcr.cz/seznam-politickych-stran/

      Členství či nečlenství v politické, vojenské či hospodářské společnosti nic nemění na civilisačním, kulturním, historickém či geografickém umístění České republiky stejně jako Švýcarska. Stejně jako se po osamostatnění v žádném z popisovaných aspektů nezměnilo Slovensko, přestože šlo o spojení mnohem těsnější, než je EU.
      Pokud směšujete členství státu v hospodářském a politickém svazku a příslušnost obce k státu, zacházíte mimo akceptovatelné argumenty, ale budiž: obec by se jistě mohla osamostatnit a stát nezávislou na České republice, teoreticky to je možné. Pokud jste argument myslel vážně (což jsem výše zpochybnil a na tom trvám), jistě dokážete popsat nutné procedury a naznačit politické a ekonomické aspekty procesu. Nebo dál zůstat v houfu žvanilů.
      • Co jsem napsal, tom trvám. Skupiny uvádějící do praxe komunismus jsou horší a méně vypočitatelné než partaje zavádějící nacismus. Komunismus má také na svědomí víc mrtvých (uvádí se nejméně 100 milionů a jsou i odhady vyšší). Kdo se hlásí ke komunismu a propaguje tuto zrůdnou ideologii, je stejný zločinec, ne-li větší než ten kdo propaguje nacismus. A to že máme sice zákon o protiprávnosti komunistického režimu, ale vyznavače komunismu máme v parlamentu jek dokazuje, že jsme se s tou rudou minulostí dosud nevyrovnali. A že mezi občany této země je stále mnoho zrůd a p.tomců, kteří si vyznavače toho rudého nacismu volí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit