Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paróbka vykopli za to, že měl 26 %, tak co se Sobotkou když má nějakejch 11 % ?? *2* *4* *7* *1* *1* *16* To už měl dávno odstoupit sám. *1* *1*
    Ale jako každej socan, se drží funkce jak ........ košile! *16* *16*
  • ... jeho mlčení odchod panáčka do politického hrobu neochrání :)))
  • Hrobař Sobotka.......odvedl dobrou práci.......likvidace čssd *15* Bohumil Sobotka Hitman *5*
  • v mém okolí v okruhu mých známých a mých spolupracovníků neklesají preference kvůli Sobotkovi, ale kvůli členům Zemanovsko - Putinovské kliky. Kdyby byli v ČSSD pouze lidé Sobotkova typu, preference by neubývaly buď vůbec, nebo jen nepatrně. Bohužel je v ČSSD i příliš mnoho Zimolů, Škromachů, Tejců, Mládků, Foldynů, Hašků a podobných, tak že preference ubývají. Voliči ČSSD však tento problém řeší příklonem k hnutí ANO, což ve svém výsledku vychází asi jako vyhánění čerta ďáblem, neboť pánové Babiš a Faltýnek do té Zemanovsko - Putinovské kliky patří také. Jenže bohužel při sledování Ordinace v růžové zahradě na TV Nova se nic podobného tito voliči nedozvědí a jiné zdroje informací k nim nedoléhají. A tak si následky své volby budou muset tito voliči po příštích volbách vylízat až do dna. Mrzuté je, že my ostatní si to budeme muset vylízat s nimi.
    • ... názory tvých známých a spolupracovníků se zjevně moc neliší od tvých trapných názorů :)))
      • pro tebe jsou názory mých známých, mých spolupracovníků a názory mé trapné. Když vezmeš v úvahu, co si o tvých názorech myslím já, tak jsi na tom mnohonásobně hůř. Fasujete na ambasádě po práci vodku? Tak si dej loka a zlepši si náladu.
        • ... jsi v kómatu, balíku, že si představuješ, co bych měl brát v úvahu, mám super náladu :)))
          • náladu je na tvých příspěvcích super vidět.
        • vanhorne
          "Tak si dej loka a zlepši si náladu."
          Tomu chudakovi tam nedavaji vodku, ale intravenous 80% antifreeze a pak ho pusti na plac.☺
          • před dvaceti nebo dvaceti pěti lety mě jeden tam od nich, původem odněkud ze Sibiře, přesvědčoval, jak prý je dobré a zdraví prospěšné vypít občas vlastní moč. Tak nevím, co by bylo pro bijce prospěšnější. Ale podle jeho příspěvků bych řekl, že už buďto jedno nebo druhé vypil.
  • ... nejprimitivnější krysa na netu dnes zjevně nemá vycházku :)))
  • Tak bohužel ČSSD je stejně provařená strana "odkláněčů" a tunelářů jako ODS, jenom se tváří "levicově". Viz zloděj Rath. Bohužel dnes v ČR není strana, která by měla rozumný program a nezkorumpované lídry a přitom nebyla hluboko pod hranicí 5%. Je to absurdní, ale část voličů si skutečně myslí, že Babiš je ten, kdo potrestá zloděje!!! Další nezanedbatelné procento nostalgicky vzpomíná na rudé časy a volí komunisty... a pak tu samozřejmě máme křesťany, kteří dobrovolně povinně volí stranu černoprdelnickou... já snad nakonec budu se skřípáním zubů volit toho hajzla Kalouska, kterej mi připadá ze všech těch křiváků relativně nejrovnější ...
  • horší když pes shrne koberec to je z toho pak invalidní vozejk
    • Chrchla nosil kraťasy a říkal tomu kalhoty,aby si na ně nešlapal,když vylízal z emerické (.)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit