Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za pochvalu. Je to jen reakce na neustále opakovanou  sentenci. 

  • Já jsem s dovolením paní Koloběžko dělal užitečnější věci, než abych si hrál na grafologa amatéra. 

    A potom, mě zase tyhle hrátky žíly netrhají. Když se chtějí velcí pejsci kousat, tak jenom do toho. 

  • Je dojemné, jakou péči mají o život pana Zemana lidi, kteří by ho nejradši udusili polštářem, kdyby se k němu dostali.

    Ještě že ho svým tělem brání chrabrý Ovčáček. 

  • jk-venus

    asi mají dost peněz

  • Dedku dedku . Kdo ma zájem o koniny ubohyho duchodce kterej uz nema ani na zaplaceni elektriky. A bude vas vic. Lito mi te neni. Bezna selekce .  

  • Aááá zas nám tady východoněmecká lůza rozdává rozumy. Ale keťáku neunavuj se. Tad stejně jako v tvé DDR jsi za vyvrhela. Takového odpada. Slovem špínu. Do které si každý může vesele kopnout.

  • Ale no tak keťáku. Tady není zájem o koniny z huby obyčejného skopčáka z DDR. Jsi odpadem tam kde živoříš pod mostem, jsi odpadem tady. Nevnucuj se. Takové rozumy rozdávej ve svém království páchnoucích igelitek.

  • Ne boj se - dám si majzla...😉


  • vanhorne

    " ubohá poznámka..."

    Kolobezko, je lezim na vedlejsi cimre, nikdy jsem ti myslim neublizil, proboha te prosim, nesplet si dvere az pujdes s tim polstarem.🙏🤣 Co se tady clovek nekdy docte, to by jeden necekal, ze vysledek voleb ktere nic nezmeni, zdrti a pripravi o spanek tolik lidi.😟

  • Ve kterych zemich ? S Korea , Belorusko ... Uz se tam stehujes naboo . Podle jmena mozna neco z Afriky. Tam treba taky , jen ne vezeni , ale do gulase nebo do sekany .. 

  • vanhorne

    "znemožnit prezidenta"

    Vondracek se vloupal do presidentova pokoje a tim znemoznil presidenta. Nevim proc, ale neco mi tady nehraje. Neznemoznil se nahodou nekdo jiny?😂 

  • Nechapu co je to tady za pravni system,ze si tady muze delat kazdy co chce a zneuzivat ceho chce,v jinych zemich by jen nekdo napsal nejaky komentar proti prezidentovi a za minutu byl ve vezeni,ne-li mrtvej,ale tady bohuzel,verejne hejtovani hlavy statu,politiku,...nic se nedeje,,neni na to zrejme zakon nebo to nikoho nezajima,protoze jsme hold anarchistickej stat

  • Koloběžka by měla vyměnit prášky ty od Chocholouška evidentně nezabírají 

  • vanhorne

    "Dva stejne podpisy"

    Proto pouzivam jen plnici pero, neni to 100% proof, ale pomaha to pri overovani authenticity. 

  • Hradního znemožňuje právě ta hradní sebranka...

    Zemanová prosí o  to, aby měl klid k léčbě a přitom se u něho střídají návštěvy jako na běžícím ...

  • Pepe tomu nerozumis brouku. Koukni at zazimujes petrzel a ke slepicim se nedostane tchor. To je tvoje zivotni poslani. Zbytek nech na jinych , moc komplikovany na tebe stariku. 

  • Na tebe se ani nemusím dívat a vím......

  • Pokud ty a Jindřich nevidíte rozdíl v podpisech...

  • Když nechci aby mne někdo navštítil , tak prostě neotevřu dveře. Takže bez vědomí personálu to nelze udělat. Spíš za tím povykem vidím snahu odkraglovat i Vondráčka . Už PROBOHA toho nechte. Přestaňte se pořád honit za senzacemi. Zase uměle vytvořené klišé.

  • josef.chmela

    Co je to za šmejdy kteří podali nějaké bezvýznamné a čistě účelové trestní oznámení. To nemají co dělat a vymýšlí hlouposti jak znemožnit prezidenta a jeho okolí? Stejně nově obsazená PS ke svému 1. svolání souhlas prezidenta nepotřebuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit