Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co podle Ano? Podle zdravého rozumu. Velešíbr ministrem vnitra? Kozel zahradníkem leda. 

  • Pakovat se musi celá pěti demolice, čím dříve, tím lépe 

  • KIMCID

    Tak hlavně že před nějakou dobou soudruh Rakušan tvrdil, že takový telefon nemá :D

  • Ale kdepaaak! Víťa nosí šifrovací zařízení v batohu, hned vedle identifikátoru dezinformátorů. Baterie jsou tak těžké, až mu lezou oči z důlků. Tahle vláda se musela hledat, až se našli. Straky vedle dozimetrů a k tomu krvelační piráti. Ze zadu je jistí preláti. Mraky nad českém se stahují už od vlády toho, co teď žaluje. 

    • Jindro, Vy jste fakt šikulka 😉. Vzpomínám si, někdy dávno tomu, když jsem si na tiscali.cz založil mail, že jeden z místních přispěvovatelů (nepamatuji si už, kdo to byl) reagoval na Váši reakci na jeho komentář, že si nepřeje, abyste na něj vůbec reagoval. Přišlo mi to zvláštní, byl jsem tu krátce a Vaše komentáře, případně reakce na komentář jiného, mi přišly na úrovni a slušně podané. Později jsem ale zaregistroval, že Vaše glosy bývají nezřídka napsané tak, aby vyzněly jaksi neutrálně, jako byste nechtěl být jednostranně identifikován, ale byl "rozkročen" zeširoka, jaksi  nezařaditelně, což se onomu nespokojenci nezamlouvalo. Byl jste pro něho něco jako "rybo-rak", jestli mi rozumíte. Narážím tím na vyznění poslední věty Vašeho příspěvku, která jako by se snažila trochu zlehčit TEN průšvih, do kterého vede republiku současná vláda. 😐

      P.S. Jinak ale nic ve zlém, nedalo mi, abych Vás trochu nepolechtal. 😇

      • Vážený pane Kvetoni.j. 
        Děkuji za Vaší reakci a vůbec mi to nepřekáží, ba naopak. Je dobré, když spolu lidé komunikují. A samozřejmě si Vaše přátelská poznámka zaslouží vysvětlení. 

        Pokud se Vám zdá, že některé mé glosy vyznívají neutrálně (že jsem nějak doširoka rozkročený) tak to patrně tak bude.
        Nejsem zarputilým agitátorem jednoho politického proudu nebo naopak zarytým nepřítelem jiného.
        Pokud mi to síly, schopnosti a mysl dovolují, snažím se být objektivní. Jak psal kdysi prezident Masaryk - "...nečekám spásy o jakékoliv strany politické, ukazují své boule a ranky, aby se více zalíbily a dosáhly moci..." (parafráze).
        A tak mám kritický pohled na současnou podivnou koalici, ale nejsem ani příznivcem bývalého vládního uskupení. V tom je jistý momentální oportunismus. To přiznávám. Rád bych pochválil současnou vládu, kdyby bylo za co, nebudu chválit opozici jen proto, že je opozicí. Možná se vyjadřuji příliš složitě, ale nechci psát dlouhé pojednání. 

        Děkuji za Vaše "polechtání" a přeji Vám a všem myslícím přispěvatelům krásný den.

        PS za Vaší reakci jsem připojil svůj souhlasný hlas. Děkuji 

  • Spíše je otázka, kdo ze současných dočasných iracionálních vládních by tam měl vůbec zůstat - z hlediska jejich průserů, vzdělání, odbornosti.

  • Führerovo ANO musí vždycky hledat nějakou  oběť! Zářný příklad lži a demagogie je kauza Kalousek ,kdy se musí dle nařízení soudu omluvit!


    • KIMCID

      Hele Novák až na to že sám Rakušan ,cca před pul rokem tvrdil, že takový telefon nemá. Takže se zamotal do vlastní lži?

    • Od vás dvojitého agenta stb to sedí. 

      Mimochodem rozsudek nehovoří o lži a demagogie, jen vyhlásil, že se skutek nedokázal prokázat. 

      To ovšem neznamená, ze se nemohl stát. ( říkám já) 

      Takže lhář a demagogie jste vy, ale to je u agentů stb běžný povahový rys. 

    • Je znakem intelektuální obrany zastávat se této smečky neschopný h packalů. Ale svůj k svému. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit