Přejít na výpis diskuzí

Podle politologů zvítězili ve volbách lidovci. TOP 09 fatálně selhala

19.10.2014 10:05
61 příspěvků

Za vítěze senátních voleb považují politologové, které dnes oslovila ČTK, lidovce, kteří získali pět senátorských křesel. Vládním stranám volby podle nich vyslaly signál, že lidé vyjadřují vládě podporu. Naopak TOP 09 utrpěla největší porážu ve své dosavadní historii.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Proč se v 21. století stále volí pomocí papírků vhazovaných do bedny, které pak strýcové a tety s vetchým zrakem počítají a logicky u toho dělají chyby? Proč jsou volby se stabilní nízkou účastí dvoukolové s celkem čtyřmi volebními dny?
  • Protože jinak by do Chánova a podobných lokalit přijela dodávka se dvěma notebooky a zvířátka by za cukřík skákala, jak by příslušní pánové pískali... Také by se mi líbilo volit v teple domova, ale vzhledem k výše uvedenému se přikláním ke klasickému způsobu volení.
  • Protože volební zákony *7*
 • Nic objevného!Jen se potvrdilo, že většina Čechů-voličů, přeci jen oplývá soudností a odmítá pouštět do politiky hulváty typu místopředsedy a poněkud senilní potomky šlechty typu předsedy TOP 09!
 • Hlavně zvítězily díky Kalousově grupě a lidovců Dukovy církevní prostituce na úkor lidí v zaměstnaneckém poměru.
 • "Bratri" se holt vracej "z vandru domu".Jen jsem zvedavy, co s tim udela fialka byvbratr Kalousek.
  A co s tou "duverou" provedou "bratri": Belobradek neni Luc. *3*
  • Opr.: Lux
 • STRANA pochcanýho kchárla fon sajrajta se rozpadá asi kchárl začal pěkně smrdět
  a kalous s metanolem dělá jen ostudu státu pokles prodeje chlastu je evidentní
  toho rakouskýho zmetka kchárla je potřeba vyhnat zpět do rakous *16* *16*
 • KIMCID
  Lidovci strana kam vítr tam plášť.Strana která za celá léta jen dokáže jen stále vše kritizovat?
  • že prý "lidovci kam vítr tam plášť", když lidovci v 90. letech kritizovali politiku ODS, tak to tzv. "pravice" (která ve skutečnosti žádnou pravicí nebyla) nemohla překousnout, že je někdo slušnější, mluví pravdu, byť ta pravda je nepříjemná. Po letech společnost adoruje Luxe. Musel umřít, abychom se nestyděli přiznat, jeho nezištnost, profesionalitu a enormní nasazení.
   Asi z Vás mluví neznalost. To by nebylo tak hrozné. Můžete si vše dostudovat. Nebo z Vás mluví zášť??,
   • PS: Ale jestli se "bratrim" neco echt nepovedlo bylo stvrzeni likvidace zemske hranice
    - de iure likvidace Moravy "vytvorenim" "kraje" Vysocina. To nesvedci o tom, ze by se bratri
    inspirovali v Rakousku/nebo v Nemecku/.
   • Potvrzuji. Lux byl skutecne POLITIK. Ale na druhou stranu na "pravici" typu kikiny, Dlouheho a Tlusteho byl prilis slusny. Na ty by platilo na hruby pytel hruba zaplata. A to, co vylezlo
    z jeho "nasledovnika" Kalouska et cetera/podpora hazardu, likvidace nejslabsich Drabkem
    ...... no dovolte! To neberu ani nahodou! *5* *13* *16*
 • Hm,vollby ukázaly....neseriózní hodnocení některých politologů,kteří vyzvedávají úspěch KDÚ- ČSL a doporučují TOP 09 se k zamyšlení.Tak za 1.-ČSSD je nejsilnějším klubem v Senátě a nárůst dalších senátorů ani tak již nepotřebuje.Za 2.-kdyby tak špatně jak TOP 09 dopadla ČSSD,tak by ji ti politologové,kteří jsou zdrceni žádným ziskem Schwarzenbergové strany,pošpinili a sepsuli a žádali by nejméně odstoupení předsedy p.Sobotky.Proč toto nežádají od p.Schwarzenberga,alias p.Kalouska?Těm doporučují se "pouze zamyslet"a zjistit,jak k tomu došlo a udělat tzv.rozbor.Kecy a zase jenom kecy.
  • Recht. A "bratrim" moc doporucuji si DOBRE SHLEDNOUT obrazky z Ukrajiny a zamyslet se nad tim, koho na ni vlastne podporuji. Mohlo by se jim lehce stat, ze az Cesi zjisti, co se na Ukrajine DOOPRAVDY DEJE mohli by jim nakopat zadel. Ze na tom neni CSSD nejmene
   o tri mandaty lepe se HODNE ZASLOUZIL Zaoralek. Jak pristupem k Ukrajine, tak pristupem ke krajanum z Volyne! *10*
 • Volím pouze tu nejlidovější, nejdemokratičtější a nejhumánnější politickou stranu - KSČM!!! Věčná sláva komunistům! Komunisté vraťte se!!! *14* *14* *14*
  • Moje řeč ! Jen KSČM stojí za to, abych ji dala můj hlas.
  • Komunisté vraťte se do hrobu!!! *1* *1* *1*
 • Státní dluh se za dobu existence České republiky zdesetinásobil na astronomickou sumu 1,68 biliónu korun ke konci roku 2013. Nejvíce vzrostl dluh a to o více než 168 miliard korun v roce 2012, tehdy vedl zemi premiér Petr Nečas (ODS). Biliónovou hranici dluh překonal už v roce 2009 za ministerského předsedy Mirka Topolánka (ODS).
  Tady přesně je vidět co dokáže kapitalismus.Po převrátě v roce 1989 nebyl žádný státní dluh a stát měl doly,hůtě,strijírenský průmysl,textilní průmysl,dobrý bytový fond,vyspělou zemědělskou výrobu a více jak 100 tun zásob zlata.Noví mocipaní stačili všechno rozkrást a ještě nesekat takové dluhy.Dokazali vytvořitž půl milionů nezaměstnaných,více jak 30 tisín bezdomovců,tisíce žebráku a více jak půl milionů lidí chudých co nemají na jídlo pro své dětí,nemají na bydlení,nemají co jíst a nemají na řádnou lékařskou péčí.To je na straně jedné a na straně druhé máme
  statisíce lidí bohatých co nevědí co s penězi a proto nevědí
  nic o tom,že je nutné dodržovat zákony jako nyapř.Janoušek,Riting a jím podobní.Co na to Skřebský,Hořejší,Mecík,Kružík,Krkoška,Pinkava,Votánková,Rajzlerová a další vyznavači zločinného,zlodějského,korupčního a
  prolhaneho kapitalismu?Tak vypadá ČR po roce 1989 a tomu
  fandí tito poskoci kapitalismu a USA.
  http://www.novinky.cz/ekonomika/350985-statni-dluh-se-od-vzniku-ceska-zdesetinasobil.html
 • A co na to fašisti z KSČ?
  • Ze na soudruzku Alinu /tc. v Bohnicich/ ani nahodou "nemaji". "Lepsi" nez ona bejvaval jenom Jarousek Kakuj/ovsem jen tehdy, jestli Alina a jarousek Kakuj,Bc.nejsou jedna a tataz osoba/*1*
  • Vztah k hlupákům se neustále zlepšuje. Představte si, že ještě ve Švejkově Že Alino?
  • Alino, proč nepoužiješ vibračního Robertka z Kauflandu, když už ten bechyňskej Rambo nestačí, uklidníš se a přejdou tě ty výlevy tvého chorého mozku? Ps: tata chápe tak píšu.
  • Komunisty do toho nemontuj.To bude chtít mnohem tvrdší ruku mladé generace,aby udělala pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit