Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paní Němcová to řekla moc krásně. 

    Výrazy, které použila jsou jen slaboučký odvar toho, 

    co by tihle nebezpeční vlastizrádci a spolupachatelé masového vraha Putina,

    za své prasárny zasloužili.

    • Jistě ukrajinský  p a r ch a n te

  • "Před podobným chováním už vloni těsně po začátku války varovalo Nejvyšší státní zastupitelství. Zejména upozorňovalo, aby si lidé uvědomili, že jejich příspěvky na sociálních sítích mají stejnou váhu, jako by se vyjádřili kdekoli jinde."

    Krásně to náš  lidový prokurátor tehdy  řekl. Aktuální článek je dokresluje že tady máme tu pravou totalitu.Nefalšovanou. Srovnatelnou s r.1969. Už chybí jen pohovory o souhlasu/nesouhlasu s bratrskou pomocí bratrským žlutomodrým vojskům. Samozřejmě, že aktuálním vrcholem je akce Kuliočka z vnitra. Když na státní budovu ve vší vážnosti umísťuje převelikou hanlivou plachtu.



  • Zdá se mi to, nebo mám Jiříkovo vidění? Fakt byly vymazány komentáře k předešlému článku "Už nikdy nebudu bojovat"? 

    • Zázraky se občas ještě dějí, vše opět na svém místě; svůj předešlý komentář beru zpět.

  • Zatím co Babiš, Zeman například, se museli omlouvat ? Dvojí metr.

  • gaheris

    V důsledku svobody projevu říkám: Němcová není kráwa nedojená?

  • ..a co jste čekali ?! .. vždyť  ÚS není vůbec apolitický ... ÚS .. TO JE BANDA NEOBOLŠEVIKŮ !!!

  • Tak proč jsem tady dostal 30 denní ban když je svoboda projevu a na Seznamu mažou příspěvky.

  • Na této kauze je vidět jak funguje česká justice! Holt potomci bolševiků!

  • Má pravdu, tenhle ÚS. Ona to má sama se sebou už tak dost těžké.
    Sprosťárny? Nás to od ní neurazí a jí to charakterizuje. Ubohá postižená starší dáma. 

    • Milka nemůže být dáma.

    • Takže na není adresu tom platí taky

  • Co k tomu dodat? Jedna za svobodu slova dostane pochvalu a druhý 5 let natvrdo.

    • Takový je náš soudní systém v čele s ÚS.

      Pan prezident pečlivě vybírá, koho tam pošle. 

      Koho chleba jíš, toho píseň zpívej, se říká. Jak bude zpívat nový ÚS?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit