Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ve státě nejsou peníze.Tedy jsou,ale tam,kde nejsou tolik potřeba.
  Byl by tu návrh,se kterým budou možná mnozí souhlasit,ale...
  Zrušit DPH úplně,progresivně zdanit zisky firem,obchodních společností a lidí s měsíčním příjmem ve výši 2-násobku průměrné mzdy.Dále upravit platy politiků,manažerů firem a dalších parazitů dle výše minimální mzdy.Výše jejich platů by tvořila násobek MM.Čili,pokud by si chtěli zvýšit plat,museli by zvýšit minimální mzdu.Dále zrušit veškeré odvody zaměstnanců a zavést spoluúčast na zdravotní péči a na penzi.PROČ!?
  Někdo celý život platí a nejde k lékaři.Potažmo,důchodu se nedožije.Naproti tomu ti,kteří se celý život flákaj,nic neodvádějí,jen zneužívají tento solidární systém.
  Manažeři zdravotních pojišťoven si za naše peníze budují paláce a člověk,který poctivě odvádí ZP,si musí na zdravotní péči a na léky připlácet nemalé částky.
  Je to velice diskriminující a je potřeba s tím konečně něco dělat.Uvidíme,co se bude dít 12.října,ale moc tomu nevěřím.Těch hubotlachů už tu bylo!!!!
  TAKŽE JEDINÉ ŘEŠENÍ SPOČÍVÁ V TOM,ŽE VŠICHNI OPUSTÍ SVÁ TEPLÁ MÍSTEČKA A PŘENECHAJÍ ODPOVĚDNÉ POSTY SKUTEČNÝM ODBORNÍKŮM.
  POKUD K TOMU NEDOJDE,PAK BŮH S NÁMI.

  *8*
 • Největší morálka nových soudruhů z vlády a vůbec reformátorů spočívá v tom, že se nemá krást šnekům domečky a nekadit dětem do báboviček.
 • Každá i sebevětší demonstrace,kde by se sešlo to stádo důchodců,které pomáhalo stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,společně s mladou generací,je k ničemu.Každá z těchto skupin má protichůdné zájmy.Důchodcům jde hlavně o to,aby se jim řádně valorizovaly důchody a oni se mohli před mladou generací naparovat,jak kdysi s komunisty pořádně zatočili,když pomáhali současným lumpům ke korytům.Mladá generace nesdílí žádné nadšení,že ona by měla ty dluhy,které předcházející generace nadělala splácet.Jakmile se mladá generace sjednotí pod heslem:"Kdo si dluhy nadělal,ať si dluhy zaplatí,pak dojde rychle k pádu kapitalistického svinčíku.Mladá generace se uvolí vyplácet ,těm kteří pomáhali stávající kapitalistický svinčík nainstalovat,jedině na holý zadek bejkovcem.Pokud budou důchodci chtít vyplácet důchody v penězích,tak jim doporučí,aby se obrátili na ty zloděje,kterým umožnili tuto zemi rozkrást.Co si obyčejný český blb uvařil,to si bude muset sníst.
  • Tohle je nesmysl. Spousta důchodců tvrdě celý život pracovala a neměla šanci si sebeméně přilepšit a snažila se dobu socialismu prostě přežít. Většina hákovala někde ve fabrice, v účtárně, kdoví kde ještě. Je otázkou, kdo skutečně dluhy nadělal. Důchodci se většinou nechtějí před někým naparovat, ale jen prostě mít na nájem ve svém malém panelákovém bytě, koupit si pivko k večeři a mít možnost si udělat výlet na Sázavu, když jim slouží nohy. Podotýkám, že nejsem důchodce.
  • ..............................Důchodcům jde hlavně o to,aby se jim řádně valorizovaly důchody a oni se mohli před mladou generací naparovat,jak kdysi s komunisty pořádně zatočili,když pomáhali současným lumpům ke korytům.Mladá generace nesdílí žádné nadšení,že ona by měla ty dluhy,které předcházející generace nadělala splácet..........................

   Koukám, že jsi z mladé generace. Tak co děláš pro to aby bylo lépe a radostněji v této naši krásné zemi?
   Spíše se mi mladíku zdá, že důchodci mají odpracováno - to se o mladých pro něž je práce potupou říci nedá.

   Tvůj článek hovoří jasně. Jako důchodce Ti říkám jedno, jsi asi neuznaný bohém nebo hrozný ... sprosté slovo . Takto obvinit důchodce? Spíše asi ten... sprosté slovo. *12*
  • pardon, to je ale blábol...
  • Co pořád máš proti důchodcům,ti za ten svinčík nemohou a právě naopak před 23 lety tehdejší mladou generaci varovali a odrazovali od volby tohoto režimu.Navíc poslední volby také posrala mladá generace a ještě přemlouvala bábu s dědkem k volbě dnešní vládnoucí svoloči.Takže bejkovcem by měla být vyplacena právě mladá generace naivních spratků,neposlouchajících rady starší generace,za to,že uvěřila lživé propagandě tzv. úspěšných z ODS,TOP09,VV a dala jim hromadně hlasy při posledních volbách.
   • Všichni byli v euforii.Jen nepochopili,že pokud chce dělat DEMOkracii někdo odkojený komunistickým režimem,nastane největší debakl společnosti.Máme tu všechno,ale není za co kupovat.Vycestovat můžeme kamkoli,ale opět není za co.Za komunistů práce byla,ale zase byly omezené možnosti.Kdy už konečně budeme mít možnost zde normálně žít.Jako stát na to máme,jen TĚM,kteří o něčem rozhodují,NELEŽÍ NA SRDCI BLAHO A PROSPERITA NAŠÍ ZEMĚ,ALE JEN JEJICH VLASTNÍ PROSPĚCH.
    JE NA ČASE,ABY BYLI ODEJITI !!! *16*
   • jako zástupce mladé generace se nemám žádný zájem vracet ke komoušům, ikdyž vidím co se dnes děje.
 • on at jsi zopakuje embryonální vyvoj ...............
  anebo at jse pošle sám sebe do p...................
 • vy by jste si měli zopakovat ,,embryonalny vyvoj
  • Piš sovensky nebo česky, ale pravopisně správně. Nebo seď na .... a nepředváděj se, když na to nemáš.
 • Nečas je hlavně prachsprostý prolhaný gauner.K moci se dostala ODS jeho lhaním na bilbordech,že ODS nedopustí další zadlužování této země.Po volbách se ukázalo,že jemu a dalšímu odesáckému dobytku,můžou být jejich sliby ukradené.Hlavně,že mají dobře placená politická koryta.
  • Zapomněl jsi ještě Nečase protáhnout katovskou mučírnou.
 • Nečas není srab ale přizdisráč!!!!Takového předsedu vlády si snad ani nezasloužíme.
  • Zasloužíme
 • Oba naši hlavní ekonomičtí machři to je pan Nečas a Kalousek, spolu se super ekonomem Klausem se ohání tržním hospodářstvím v kapitalistickém stylu. Pan Nečas dostudoval v roce 1988, pan Kalousek narozený v roce 1960 pokud několikrát nepropadl, čemuž bych se nedivil dostudoval přibližně v téže době, o panu Klausovi ani nemluvě.
  Všichni tři a nejen oni z ministrů tedy dostudovali v oné zatracované totalitě, kdy nic nebylo dobře a dokonce jsme neměli ani dluhy. Kdypak tedy studovali onu novou ekonomiku, kterou přivedli stát do hospodářského marasmu a dluhů.
 • Přejídání nejni zdravý, tak musí Kalous DPH ještě zvednout, aspoň vo 5 %. Tak dlouho bude Kalous zvyšovat DPH až státní kasa zbankrotuje, a já mu k tomu pomůžu. V pátek jedeme zase na měsíční nákupy do Žitavy. Tož Němec vydělá né Kalous. Tam toho je, daleko lacinějšího a to nemluvím o kvalitě.
  *6* *6* *6* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Zůstan v Žitavě a do Čech se nevracej
   • Proč by se neměl vracet?
 • ....jo, jo....dle Klausovy definice je prý komunizmus vítězstvím politiky nad ekonomikou (i když jmenovaný kouzelník se slovy a psacími prostředky tím jen napadal EU na mezinárodním fóru)...zřejmé je, že si tím asi nevidí do huby...jak se říká...podle konání Nečase řekl bych, že opravdu jde o pohrobka tupého komunistického byrokratického režimu, který vše řeší demagogií, která se příčí zdravému rozumu...natož pak odbornosti...
  Lajdák a fluktuant Blažek např. byl prý dlouhodobě nemocný...avšak jak ho loutkovodič Nečas posadil do křesla ministra...zázračně se uzdravil a hned si ta dřepl...škatulata škatulata hejbejte se podle stranických legitimací...
  Rovněž tak Nečasovo a Kalouskovo žvanění o reformách: škrty-nebo-dluhy je pěkná komunisticko-demagogická pitomost. Přece nejde o reformy, nýbrž o vybydlování národa a vlasti do mrtě...dle přísloví: kde nic nezbyde ani smrt nebere...Věřím, že 10ti letý Čech vietnamského původu ví o tržním hospodářství např. to, že jedině peníze dělají další peníze...nikoliv tedy, že když vykrade rodičům byt a vše střelí do frcu...že tím zbohatne...
  Nečasovo tvrzení v případě vyhození Pospíšila, totiž, že analýza zdravým rozumem proč ho vyměnil za blba Blažka,... je podle něho spekulace...snad mluví za vše...asi jde o hlupáka, který se snad ve žvanění vyrovná už i soudruhovi Miloušovi Jakešovi...dle mého názoru...
  • Pospíšila vyhodili za to, že chtěl miliardu do resortu. Dosadili Blažka a tu miliardu mu dali. Tak kde je logika, soudruzi ???????
   • Jakou logikuv Kocourkově?P.Pospíšíl jim začal šlapat na paty,tak byl fofrem odejit!!!O penězích to určitě nebylo,to už jedno miliarda sem nebo tam!Tady se rabuje všude a myslím,že v tomto uzmiňovaném resortu je pod svícnem největší tma!!!! *2*
    • Pospíšil nikomu nešlapal na paty, naopak se začal pakovat!Pospíšil je líný politik, jen sliboval, ale nekoal.Za jeho ministrování se dělo to co nemělo-sakra!§§§!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit