Přejít na výpis diskuzí

Podnikatel žaluje stát o miliardu. Chce zpět firmu, kterou mu zabavil daňový úřad

6.3.2017 12:19
red 3 příspěvky

Podnikatel Jiří Malík žaluje ministerstvo financí o vydání své firmy zabavené daňovým úřadem v roce 1998 a o restituci svého majetku. Celkově může jít o sumu převyšující miliardu korun, píše Robert Břešťan na webu Hlídací pes. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celý ten vývoj po roce 1989 byl velký omyl, provázený rozkradením republiky (kupon. privatizace, vše vyřeší volná ruka trhu atp.). Česko je Absurdistán, stát, kde právo existuje jen na papíře, skutečně se dovolat a dopomoci práva je zde neskutečně tristní. Ale kdejakého gaunera, velkozloděje, korupčníka, vyžírku tento "švejkostát" nedokáže odsoudit, a když už ho má v hrsti, pak ho pro nedostatek důkazů a nezákonné odposlechy aj. jej musí propustit... Pak věřte tomuto státu.
  • a pak věřte vymahatelnosti práva. Jestli se ho domůžu po 20 letech, můžu být klidně po smrti. A k odpovědnosti není volán nikdo.
    • Jako všechno u nás závisí ne na" mizerných" zákonech, ale na memaýranosti fiškálů záhadné činnosti justice. A jakmile je do problému zatažena CIZÍ firma, tak je výsledek jasný. Ve prospěch cizáků. I když tady jen z části.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit