Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V zadnem pripade se Pocheho nezastavam, ale - na Hrad nepatri nekdo, kdo meni sve nazory kazdou chvili, lze, necti ustavu, je vulgani, mstivy a panovacny..
  • dzixy
    Tak s tímto prohlášením Zemana lze jenom souhlasit. Ministr, který má svým úřadem zastupovat zemi v zahraničí, musí sdílet naprosto přesně a veškerou politiku vlády, Parlamentu i prezidenta.
  • A opet lez !!! V CR normalni.
    • KIMCID
      Kdo lže?


  • Poche je zřejmě zdatný zákulisní hráč. Jinak by nebyl protlačován na vysokou ústavní funkci ministra. Na druhé straně by prezident Zeman neměl vytvářet tlaky v rozporu s duchem Ústavy. Vrcholným orgánem výkonné moci je vláda a prezident Zeman je součástí exekutivy. Vláda tedy vládne a o složení vlády by měl rozhodovat v rámci parlamentní demokracie premiér a ne prezident Zeman, který si uzurpuje právo rozhodovat o tom, kdo má být či nebýt členem vlády.
    • dzixy

      Nic k příčině nedůvěry v Pocheho..


    • KIMCID
      Duch ústavy není ústava
  • Personální kádr ČSSD, bývalý vítač, objevitel cest, jak neplatit daně...  Socani hledají nové dno svých preferencí. Jen tak dál, hoši.
    • MIloš Zeman, kádr a bývalý vůdce ČSSD, opravdu bezohledný vítač bosenských muslimů, a diktátorský patolízal, který okradl stát o miliardy, nacpal je Nomuře a do OKD, Miloš je opravdu dno, nejen ČSSD, a taky ukázka toho, jak hluboko může člověk klesnout. Lhát, zradit stát i vlastní rodinu. HNUS
    • ObcanHavel
      jo no, a ještě má tu drzost otvírat si hubu na Pocheho dědek jeden pokryteckej


      "Dnešní členství České republiky v Radě Evropy a naše budoucí integrace v Evropské unii pomohou české společnosti překonávat některé negativní postoje k jinak hovořícím, vyhlížejícím a žijícím lidem, jimiž trpí každé izolované společenství. Vláda učiní vše pro to, aby se česká společnost v co největší přijatelné míře OTEVÍRALA Evropě i světu a přetvářela se ve SPOLEČNOST MULTIKULTURNÍ. Dokončí práce na nové legislativní úpravě týkající se uprchlíků, kterou se uvede současný zákon do souladu s mezinárodními normami.“


      Miloš Zeman

  • A ožralý sprostý dlaždič a Putinův agent patří na hrad?
    • anna.tvaruzkova.58
      Agent Merklové a vítač nevadí ve vládě?


    • vanhorne
      "Putinův agent patří na hrad?">

      Patri, jako pest na oko. On by take klidne mohl delat predsedu Spolku Abstinentu.

    • Někdo se s výsledky prezidentských voleb nedokázal dodnes vyrovnat a sebevědomí si hladí primitivními urážkami ? :-))) Někdo pláče, že volil jako menšina voličů ? 
      • No ono kdyby nepodstrčil plakát stop uprchlíkům a Drahošovi tak se poroučel a byl klid -prolhaná kampan- prolhaný výsledek a nebylo to poprvé ,takže kniha mistra ovara má pokračování neb kampan nevedu.Jako ten čobol z podhradí - prostě křivá prolhaná huba na kterou mu zase někdo skočil.Pravda nemusel, máme demokracii.Těžko se tu budeme bavit o manipulaci ,bohužel výsledek se počítá a nám se zase odečetlo 5 let od normálu.
  • KIMCID
    Rozhodně souhlas
    • Vidím že nepochybujete ani o o jednom z duastbe .
      • KIMCID
        proč já žádné uprchlíky v čr nechci vy jo?jsem rád že je tu klid.
        • Já je taky nechci a když tak at dělají a nepokouší se tady budovat zemi s jejich zákony.Bohužel když vidím fabriky na Tachovsku a v Plzni tak si člověk uvědomí ten rozpor v jednání Zemana a Babiše, tolik Slováků, Ukrajinců,Rumunů a pod.tady nikdy nebylo.Takže naše živnostníky zničí čobol a socani je posílají do fabrik.No nevím vždycky jsem Slovákům u nás v podniku říkal kdyby tu nebyli tak dávno rostly platy a kapitál by neměl lidi tak by šel za nimi a oni mohli mít svoje rodiny, zůstat doma a ne se flákat a ožírat v cizině,protože už dávno nejsou bratja, ale musí budovat svůj stát , ne držkovat jak se maj špatně v cizí zemi a to platí i pro ostatní.Proto je mi na blití z Babiše ,proč se sakra nestará o svojí rodnou hroudu?To nejsou snad  ekonomičtí  uprchlíci?Já myslím že jo přestože jsme v unii.Jo a ještě nám vyhrožuje mamánek macronek s bezdětnou babou markel že nám pošlou ještě jiné uprchlíky a nebo budem platit a čobol že sem vezme celou Ukrajinu, at si jí sakra veme na Slovensko,tam jim to neva nebot jsou stejně sto let pozpátku,tak proč tady budeme couvat vzad?
          • dzixy
            Tak teď nevím, zda bys raději zde měl muslimské Araby, africké nevzdělance, nebo raději Slováky, nebo Ukrajince. Ti druzí si sem došli vydělat, ti první změnit Evropu pod svůj obraz.
            • No to je asi jasný nebo ne?Ale zatím tu vidím hlavně Slováky a vzpomínám na 91 a92 jak se brali o svůj stát a čehůni to nemohli pochopit a dneska mi cpou aké to bolo zlé rozhodnutie,takže hochu chtěli jste svůj stát tak si ho budujte a hotovo a rád se k Vám podívám do Tater ale sakra nevnucujte mi aké je to v Čechách na figu a cpou se sem horem dolem.Konec konců kdo jinej si má udělat doma pořádek než vlastní lidé a to platí napříč uprchlickým lidem a ve všech zemí.Jinak se podívejte na ubytovny a to nemá s naším vnímáním společnosti nic společného.Tak tu budte ale Slovensko,Rumunsko či Ukrajinu i s jejich moresy si nechte na doma.No a o Arábii či Africe se snad ani bavit nebudem ,tam je to jasný nechceš dělat ,nechceš naše zákony -mazej dom a ani se neohlížej a multikulti si strč někam, tady si jinde,za chvíli budeme řezat křížky na kapličkách abychom neurazili nějakýho přivandrovalce jako retušuje Lidl kříže na foto kostelů v Řecku,jo sory jako ted jsou obrázky z Řecka tak ořezané aby tam vrcholky kostelních věží nebyly vidět-jako to je normální,nebo že mi Slovák ve fabrice tvrdí že slovenština je druhý úřední v České republice,si snad děláte erdel.
              • dzixy

                Reakce na příspěvek:

                Bohužel jsi neodpověděl, zda bys raději tu první, nebo tu druhou skupinu, kdyby nebylo zbytí?
                • Reakce na příspěvek:

                  No je jasný že asi lidi nám podobnější,ale nejradši kdyby okolo mě byli Češi a opravdu nechápu proč šikovný učeň Čech není přijat pro nedostatek praxe,kde jí má asi nabrat a to samé člověk nad 50 není přijat,protože již není tak rychlý,hůř vidí,je dříve unaven apod.což je v tomto věku normální a místo toho Vám přitáhnou 55 letýho Rumuna a 20 letýho Slováka který není ani vyučen ,ale hlavně že jsou zaměstnáni přes agenturu.Tak kurwa kde jsme čobol podvodník,premiérem,agentura na každým rohu a večer ožralcův Babylon u ubytoven že se normální člověk bojí projít,tak za chvilku my sem natahaj i ty aláhisty aby byl kšeft a ty už budou poroučet?Takže odpověd je snad už jasná máte svojí zemi tak si jí budujte.
  • Samozrejme! Zemane dobra prace!
    • Alkohol, podvádět manželku se sekretářkou, zrazovat stát, lhát a krást je taky práce, že ANO?
  • No konečně to tomu zemanovi došlo že bureš coby podporovatel migrace z Ukrajiny do vlády nepatří🙂🙂🙂
    • KIMCID
      No ty asi ke kase do Penny nepůjdeš tak kdo jinej než UA že
      • No to by bylo trochu mimo obor,ale nechápu že mladí nemají práci neb nemají praxi a ti nad 50 jako by ani nebyli,takže stát se má starat o své občany a pak o ty druhé a to nepočítam Ukrajinu kde tito lidé chybí.Tak až pochopíte že společnost se skládá z mladých i starých a že i člověk pouze vyučený je pracovník a že každý musí dělat a ne aby mu bylo umožněno od skončení školy se flákat a že pouze v zemi kde jsou děti se bude žít dobře pak se můžeme bavit.Jinak systém postavený na neustálem růstu na úkor porodnosti a opírající se o agenturní pracovníky ze zahraničí může velmi rychle změnit jakoukoliv zemi a to naší i jejich,ale co tvrdte si co chcete a uvidíte.
        • Díky, za Váš příspěvek. Je to úleva číst normální názor. Občan, na rozdíl od státu ví dobře, co má dělat. Pokud trochu poklesla porodnost a to se teď rychle mění (jen ti naši zas tupci si toho nevšimli) mělo to asi důvod.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit