Přejít na výpis diskuzí

Podvedl John Nečase? Knížete to nezajímá, má 36 hodin klidu

18.12.2010 16:52
red 3 příspěvky

Informace o tom, že ministr vnitra Radek John měl vědět o aktivitách odvolaného ředitele Státního fondu životního prostředí Libora Michálka, české politiky evidentně zaskočila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pánové a dámy, jsem přesvědčen, že by se mělo nejdříve vyšetřit jakou vazbu má pan již bývalý ředitel Státního fondu životního prostředí Michálek na ČSSD, neboť je nějak divné, kde berou socani Tejc, Zaorálek i Sobotka, tak podrobné informace o údajné korupci na ministerstvun životního prostředí, které nemá ani policie. Rovněž by bylo třeba prošetřit, proč socialisté tak vehementně bojují za setrvání policejního prezidenta Martinů, když média jasně tvrdí, že je to člověk bývalého ministra vnitra Langera, který je solí v očích všech levičáků. Mě to připadá ze strany levice jako neskutečně účelové, zkrátka hůl k bití se vždy najde.
  • Kdyby informoval Nečase,tak to by informoval toho pravého.Už to mohlo být pod koberečkem.Oni to tam lumpové stejně zametou.V ODS dnes hledat slušného člověka by šlo velice těžko i s lupou.
  • John Nečase rozhodně nepodvedl,ale může se připravit na to,že manipulace ODS z Radka udělá největšího viníka.Je to banda manipulantů.Kdo se jim nehodí.......Jedou v tom všichni modří.Jeden druhého nepotopí,ví toho na sebe moc.I pan president to drží na uzdě.Má také máslo na hlavě z dřívějších let,Odésák se nezapře. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit