Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zavolal jsem malou vnučku a ptám se jí, co ona na to, jak se jí ty panenky líbí? A ona mi s nevinným výrazem ve tváři řekla" Dědo, jak je ale budu oblékat do šatečků,  když jsou to z poloviny kluci? Neuměl jsem na to odpovědět. 😈 

  • A rodiče, jako vzory, budou také "bezpohlavní?" No když "musí být" panenky, tak proč ne rodiče? Na obrazech, na fotkách, sochy, ...tvl, kam to ten svět s těmi menšinami  a jejich manýry spěje?! 😈

  • Tak to bychom měli

    Další ptákovina na světě!

    Ale "genderově vyvážené maminy" to jistě vítají.

    Takže - výrobce nabídnul něco  ve vztahu k poptávce těchto...

  • A  něco ve vás, chtě nechtě, zůstalo 🙂

  • Vážený příteli, nejsem marxista ani neomarxista. Pravdou ovšem je, že na universitě jsem musel skládat zkoušky a marxismu-leninismu a dějin mezinárodního dělnického hnutí a KSČ. 😈😉

  • No, vrozená asi taky nebude.

    "4. září 2019

    V zatím největší studii hledající genetické dispozice pro homosexualitu se ukázalo, že na tuto otázku dokáže dnešní věda odpovědět jen do určité míry. Nezpochybnitelné je jen to, že „gen homosexuality“ v DNA nenajdete

    Zdroj: https://www.idnes.cz/technet/veda/geneticke-priciny-homosexuality.A190903_132734_veda_mla

  • Hezky překrucujete. To máte vy neomarxisté v krvi. 😀

  • Homosexualita je dusevni porucha...?

    Hmmm...

  • Já se o barvách nebavil. Ty se dají všelijak namíchat. Ale u lidí, vždy, se narodí dítě mužského, nebo ženského pohlaví. S penisem, nebo s vaginou. Porucha v normálně fungujícím mozku u několika procent populace způsobí, že jedno pohlaví ze dvou se cítí být tím opačným, než jakým je.   

  • K tomu prý výrobce přidává i krabičku pohlavně neutrálních chorob!

  • mun.go

    Všichni byli jednou děti. Ale nemínil jsem to zas až tak košatit ...

  • Napsal jsem "někteří jedinci", tzn. nikoli všichni.😉 A pokud jde o můj "souhlas" nebo "nesouhlas", nejspíš by mi řekli, že je to jejich věc a mně do toho nic není. A v tom bych jim musel jedině dát za pravdu. 😍

    Nevěděl jsem, že zeMAN a BUREŠ jsou homo a že to "spolu táhnou" i v posteli. 😯 Ale je mi to ostatně jedno. 😀

  • Pavel.Jegl

    To myslíte vážně, "normální" roboti, srovnávat gaye a lesby s pedofily?


  • Nesouhlas nebo nelibost s něčím nemusí být homofóbií a vaše teorie o "opaku" by se dala podobně použít ka kritiky Babiše a Zemana, protože ti kritici jsou vlastně to samé, co ti dva a sami se toho děsí 😀

  • Pavel.Jegl

    U Jóviše, kam jsme se to vlastně v diskusi dostali?

    Jaká je souvislost mezi masovými vrahy, psychopaty a dětmi, které si budou hrát s Creatable World?

  • mun.go

    Mezi úspěšnými politiky se vyskytuje především řada asociálních psychopatů - což je širší pojem než sexuální orientace.

    Psychopaté

  • Najděte si na internetu knihu, která to dokonale popisuje a uvádí výše uvedený závěr. Třeba Čikatilo a a další. A chápu, že vás tento problém zajímá. Zeptejte se homosexuálů, jak se na ulici poznají aniž by promluvili. A statistiku o tomto je zakázáno vést vzhledem k tomu, že duševní poruchou zvanou homosexualita trpí hlavně lidé s vyšší inteligencí jako vědci a politici. A třeba zde je o tom článek: https://www.adherents.com/misc/hsk.html Všimněte si hlavně této části: 69% of the serial killers in this study were homosexuals

  • mun.go

    Tolerance veřejnosti závisí na rychlosti, s jakou veřejná média otevírají Overtonova okna ...

    Overton window

    Overtonovo okno

  • Pavel.Jegl

    Měl jsem na mysli statistiku, ze které vyplývá, jaké je mezi vrahy procento heterosexuálů a homosexuálů. Ne několik vybraných exemplárních příkladů. Snad jsem svůj dotaz formuloval dostatečně jasně?

  • mun.go

    Nesmysl. Vámi uváděná jména určitě nereprezentují většinu masových vrahů.

    Co nesrovnatelně výkonnější zločinci Adolf Hitler, Josef Stalin, Pol Pot ... ... vrah dětí v čečenské škole (334 obětí) ... celá plejáda školních střelců v U.S.A. ...

    List of rampage killers 

    Mass murder

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit