Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravdu a ověřené zdroje máme jenom MY. Patent na rozum máme pouze MY, a naše hlásná trouba CNN. Co na tom, že už tomu nikdo nevěří... *3*
    • Já těm lžím věřím. Všechnu pravdu překlikám a zatapetuju! *14*
      • Já zase věřím, že Ovar nalezne Peroutku, až vystřízliví!!
      • A také lidem na tiscali ukradneš jméno a nick. My už tě známe zlej trolle. *3*
        • Už tě známe multinicku Čapisrále všichni. *3*
      • Vivat Ohava!
        Vivat USSA!
        • *14* *14* *14*
  • Vždy mne překvapí, kolik toho dokáže napsat blbost, aby vzbudila pocit, že má pravdu. A dokonce dá zdroje, aby ten pocit ještě zvýšila. Co naplat, že jsou to všechno blbosti, ať už ten text, tak ty zdroje. Ostatně nic víc blbost ani nedokáže vyprodukovat.
    • tsicali přesňéééééé
  • http://www.novarepublika.cz/2016/06/krast-se-vyplati.html
  • Dotaz

    Hezký den pane senátore, váš článek "Předseda KSČ v Prognostickém ústavu obrátil kabát a napáchal na naší ekonomice to nejhorší." je na místě, ten člověk se podílí na destrukci naší země. Zeptám se: Je jen náhoda, že je zároven místopředsedou sekce pro východní Evropu v Trilaterální komisi anebo je v tom nějaký systém? Děkuji za odpověd a držím Vám palce! Hezký den!

    Odpověď
    5. 6. 2016 13:18:39 - Jan Veleba
    V obsazování sítě těchto pozic není podle mého názoru nic ponecháno náhodě a vše je promyšlené. Dlouhý pro ně má přímo strategický význam. Byl za minulého režimu v Prognostickém ústavu, který měl exkluzivní informace a přitom byl šéf partaje. Pak překabátil a zastavil východní trhy a "privatizoval" naše významné firmy tak, aby zmizely ze scény a uvolnily prostor. Pak byl poradcem amerických firem a ty mu pomohly k pozici prezidenta Hospodářské komory. No a teď se blíží doba volby prezidenta ČR.

    Čistě hypoteticky - kdo je pro zahraničí přijatelnější na Hradě? Miloš Zeman, který hájí zájmy této země a nebo Vladimír Dlouhý, který je tak dobře hratelný a prokázal v minulosti, že dovede tak dobře sloužit. Nikoliv však naší zemi. Odpověď je nasnadě.
  • Tak Pa Pa Ruské nuly a vzdělaný milý tvore jménem 6. *4*
    Lesbian girl a úspěšná reklamní návrhářka Simča se jde bavit do města.
    I m Big Beautiful Lesbian Pussy . Fuck You little bastard of behalf of Putin.

    Můj facebook jede, a protikomoušské internetové noviny startují od 1 Srpna.
    Jsem spokojená. tiscali bez lidí jsem přenechala ruské BTW nule.

    Užij si nudné Tiscali zlej BTW hrdino Putine Semjone trolle. 90 procent nicků patří tobě a 99 procent rychlobodů jsi také naklepal ty. Nikdo tvoje proruské zvratky tudíž nečte *1* *1*
    Chi chi. Bye Bye
  • Tvoje otřepané fráze už vážně nikoho neberou, Zieglerova rohožko. *15*
  • Role toaletního papíru potištěná podobiznou prezidenta Miloše Zemana a „žertovnými“ antizemanovskými výroky se prodává v krabičce s plastovým víčkem. Celé balení pak nese název „Toaleťák Miloš“.

    Prodejce uvádí, že běžná cena se pohybuje na úrovni 179 korun za kus. Nyní však žertovný toaletní papír seženete o dost laciněji. Ve slevě stojí „pouhých“ 49 korun českých.

    Demokraté a demokratky! Kupte si ho a ukažte že si s komunistickýma zločincema klidně vytřete zadek. Kremlu ani jeho zdejší páté BTW StBácké kolony se nebojíme. Pokud budou BTW a spol pokračovat ve vlastizrádném chování tak budou jednoduše pověšeni.
    • Řikej si mě, jak chceš, mě muže urazit jen inteligent a to ty pa bl be rozhodně nejsi. Říkám to co většina lidí a na to Kreml nepotřebuju, ale ty se asi bez EU ani nevyděláš na toaletě. *1* *1* *1*
    • Hmm, za padesátku to stojí. Ale není to nebezpečné? Nemůže si tím člověk poškodit zdraví? *15*
  • zlej trolle, běž s tím simonováním a gájínkování do hajzlu, koho to zajímá ty ruskej sifle *11*
    • Zlej trol si s tebou parádně vytřel jako většina tady, a tak tě straší všude a pod všemi nicky, tak to má být. Zvykej si na slovo většiny, Zieglerova rohožko. *3*
      • sklapni zlej trolle, jsi bezcenná nula
  • Zbytečně tu smrdíš nonstop. Už nikoho nezajímáš, sám na Tiscali. Tvé tapety jsou plácnutím do prázdna, nevzdělaný Simone. *3*
    • Nonstop tu smrdíš jenom ty BTW zlej trolle hrdino putine.
      Sedíš na ruské ambasádě protože olizuješ Kremelské zadnice.
      Měníš jména ale zbytečně. semjonováním a gayínkováním se vždy prozradíš ruská špíno.
      Deset lidí totiž nepoužívá jednu frázi,. *5* *5* *5*

      S tím hlasováním plus hromada bodů za vteřinu jsi nenápadný jak lejno na tapetě *2* *2*
      Umíš jenom zkomolit moje jméno SIMONA.
      Na víc nemáš ruský komouši homouši BTW. *2* *2* *2*
  • Nevíte, o co si svým bližním říci k Vánocům? Pokud patříte mezi odpůrce prezidenta Miloše Zemana, mohlo by se vám stát, že pod stromečkem naleznete toaletní papír. Opravdu, neděláme si srandu. Jeden z internetových serverů prodávající dárky má ve svém portfoliu toaletní papír potištěný podobiznou prezidenta Zemana. „Konečně můžete vyjádřit svůj nejniternější názor,“ avizuje prodejce.

    Já už jsem si s komunistickou zrůdou Milošem Zemanem zadek utřela. *15* *15* *15* *15*
    • Zničme Kreml - sídlo vrahů.Co ti brání??Jdi nám příkladem ukaž co v tobě je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit