Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zlej trolle, zase Simoně kradeš jméno? Nové triky nemáš? Nudíš ruský šášulo. *11*
  • Tak papa Ivani, jdu si stavět bábovičky.

    Odchod na píseček 16:11
    *14* *14* *14*
  • *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *15* *15*
  • Gagarin nezemřel. Buduje na Marsu komunismus. *14*
  • Nahlášeno.
  • Odešel jsem v 15:20.
    V 15:21 jsem se vrátil jako BTW. to jsem ale ruský čtverák *3*
  • Už tě známe multinicku Čapisrále všichni. *3*
  • Odchod do města : 15:20
    Příchod : 15.22
    *14* *14* *14*
  • Já zase věřím, že Ovar nalezne Peroutku, až vystřízliví!!
  • Nick Američanka simona pouze ukradl. Stejně jako ukradl jméno Milan a další..
    BTW se může maskovat ale prozradí ho to bleskové naklikání bodů.
  • Němci dělají dobře, když prohlásili Rusko za fašistickou hrozbu pro svět. Rusáky ve světě nemá rád už opravdu nikdo.
  • Ten ruský aberant, který má nick Simonka, Američanka, BTW,pusinka atd, je normální zakomplexovaný, nechopný komouš. Prokoukli ty tvé ruské kydy už všichni.
  • A také lidem na tiscali ukradneš jméno a nick. My už tě známe zlej trolle. *3*
  • Německo si dává Rusko na seznam hrozeb, u nás křísí Orwela…prostě nepoučitelní…všechno už tu bylo a kam to vedlo…

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/basta-oni-uz-zase-sepisuji-seznamy-nepratel-a-chystaji-cenzuru/


    A nedělá to jen ORF, i naše média se vyznamenávají „objektivním“ zpravodajstvím…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takto-se-dnes-dela-zpravodajstvi-Rakouska-televize-privezla-do-obce-znicene-povodni-uprchliky-a-aranzovala-zabery-jak-pomahaji-438935
  • *14* *14* *14*
  • Vivat Ohava!
    Vivat USSA!
  • Já těm lžím věřím. Všechnu pravdu překlikám a zatapetuju! *14*
  • Pravdu a ověřené zdroje máme jenom MY. Patent na rozum máme pouze MY, a naše hlásná trouba CNN. Co na tom, že už tomu nikdo nevěří... *3*
  • tsicali přesňéééééé
  • Vždy mne překvapí, kolik toho dokáže napsat blbost, aby vzbudila pocit, že má pravdu. A dokonce dá zdroje, aby ten pocit ještě zvýšila. Co naplat, že jsou to všechno blbosti, ať už ten text, tak ty zdroje. Ostatně nic víc blbost ani nedokáže vyprodukovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit