Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasné, ze fašista Putin nechal zavraždit Němcova.
    • A taka určitě zakroutil krkem Godzile.
    • Tak to diktátoři dělají.
  • Cui bono? Kritizoval ruského cára. Tak komu asi vadil nejvíc?
    • Putinovi.
      • Helé běž si sednout k pseudoknížeti do Kavárny.
  • jo odmítla test na detektoru.... neměla náhodou za úkol dostat ho v pravou chvíli na pravé místo ? a to nikoliv od Rusů? *13* *13*
    • Víte že, máte pravdu? Já bych šel ještě dál. Putin jako starý důstojník Kgb má něco na svědomí z doby kdy sloužil v Ndr a Cia to na něj ví a nutí ho provádět všechny ty věci s Ukrajinou a Krymem! Vy sama správně říkáte že, Usa dělají všude neplechu, tak je jasný že, kdyby chtěly postavit svět proti Rusku tak mu vnutí do čela právě takovou osobu která, je musí poslouchat na slovo. A zbytek je šikovná propaganda. Díky za váš názor!
      • Putin je nadaný politik, zmařil plány USA rozkrást Rusko, které se tak dařily za Jelcina a také Němcova,,, to je t, co na něm vadí. Jinak, špioni, ať již Putin nebo starý Bush, hodně často usedají do nejvyšších křesel politiky, vyznají se v ní totiž.

        Svět nestojí proti Rusku, jen NATO a to nikoliv přesvědčením většiny svých občanů, ale na rozkaz USA, které chce jednou ranou zničit jak Rusko, tak i Evropu jako ekonomické i politické veličiny.

        My musíme děkovat za Rusko i za Putina, on stojí mezi námi a zotročením USA. pro zájmy jeho oligarchů. Svět, a to největší jeho číst, jižní Amerika, Indie, Čína, Vietnam.... ti všichni vzhlíží k Rusku s nadějí. kecálku
  • Policie musí pracovat se všemi možnostmi.
    Je divné že ji vrah kterého viděla nezastřelil.
    Jedná se totiž o svědka, který toho ví nejvíce.
    • Psal jsem zde asi pětkrát. Zhrzený bývalý milenec ukrajinské modelky dokonal svou mstu. Já jsem tom přesvědčen. Nechce se mi stále věřit, že výstřely z pistole si vybírali jenom oběť a ona byla zázračné vždy mimo dostřel. Je obdivuhodné, že by modelka taky ztratila paměť. Každá modelka je natolik mazaná s výtečnou pamětí, že si pamatuje s kým a kdy kde byla. A i dva roky zpět.
    • ... dobré ráno, pitomečku :)))
      • Jako vždy Kchárl-slušnost především.
        • ).(
  • Ta jeho Pussy Němcova dovedla na místo záměrně ani ji neškrábli až na to že je korunním svědkem který "nebude nic vědět".
    • pane Hary, vy jste ale Arnschlog.... *1*
      • Já ti napovím kde se někdy něco dovíš-http://www.hlavnespravy.sk/
  • Jeden opoziční předák byl uvězněn a druhý zavražděn.
    Demonstrace proti Kremlu se změnila na smuteční pochod.
    Ruská policie měla hned jasno že to nebyla politická vražda. Jak to vědí pánové?

    Pěkná Kremelská fraška.
    • Konkurence okolo bab. Oba dva byli dívkaři A ten kým smrdí vražda Němcova se nechal zavřít. Taky výklad. Taky to mohel byť některý z manželů ojížděných ženštin. A nebo ještě lépe přítelkyně Ukrajpolky, naše diskutérka sdrzka Sussy.
    • Němcova, který Rzusku za Jlecina hodně ublížil, toho měli zavřít, mohl bručet, ale živý, a nebyla jste to právě vy, kdo volal po potrestání předchozí předputinovské věrchušky, že prý, říkala jste, se s nimi Putin nevypořádal a kdoví proč? No a když některé z nich soud zavřel, zase to není ono *6* *6* *6*
      • Putinova parta krade stejně jako ta Jelcinova sestřičko. Nehledě na to že Putin musel
        Jelcinovcům podepsat doživotní milost za všechny zlodějny.
        Jen proto se stal prezidentem.
        • zdá se, že podle sebe soudíš tebe. Jak to, že Rusko bohatne pod Putinem a chudlo pod Jelcinem? a pokud na jedné misce vah byla občanská válka v Rusku při pokusu o odstranění Jelcina od moci a na druhé dát mu generální pardon .- copak asi měl Putin zvolit? já myslím, že volil správně, Jelcina nedostal běžný soud, ale soud dějin ho už ocenil. *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit