Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hehe,když koukám u kterých příspěvků se objevují i mínusy,ono to to *12* Bátrovic tady asi čte,nebo že by nějakej jeho patolízal?
  • Bárta,ať jde do hajzlu -HAJZL! *16*
  • Hmm, a co Klaus? Kradl na státní návštěvě před kamerami a klidně se natřásá dál.
  • Odejdu z politiky. Dodat by měl a stanu se dalším kmotrem tahajícím za nitky své loutky. *13*
  • ...hmmm...to jsem rád, že ten megalomanský pitomec nechce říditi jeho sektu případně z kriminálu, jako ostatní mafiáni....dle mého názoru...kéž by se nakonec celé to politické lejno scházelo u draní peří někde za železnýma vratama a tam reformovali svojí vlastní morálku na převýchově..dle mého názoru....
  • nevím jaký je rozdíl mezi úplatkem, který dal Bárta sl. Kočí (ze svých peněz) za údajnou loajalitu a prémiemi, které vyplatil např. Nečas (a nejen on) své asistentce - když za práci zaplaceno dostala a ty velké prémie byly podle mě také za loajalitu, ovšem na rozdíl od Bárty byly z našich peněz
  • Stačí se na toho napoleona podívat a je mi na blití. Zlodějna a nadutost m u kouká z očí. A mohl by vzít do propadliště dějin všechny véčka a topky.Pak b se snad dalo v tomhle státě lidsky žít
    • Tak to máte moc krátký a dost neúplný seznam strůjců bídy
  • Tady se o nic nejedná a Vondra se směje ten souzen nebude a ani janoušek se svou bandou
  • „Pokud budu odsouzen, končím v politice,” tvrdí kormidelník Bárta

    Hurá , ale . . . nedělám si moc velké iluze *7*
  • Už táhni,a nezapomen vzít sebou celou poslaneckou sněmovnu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit