Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zbabělý, zákeřný a třesoucí se s láskou ke kačkám na účtu papouškuje už jen zavedené slovní obraty.Varianta o podání odvolání do rozhodnutí se dala přednést na apríla.Ale slabomyslně rozjímat, že se podaří zůstat přilepený ve státní zprávě se může dařit jen bezmozkovi.Hospodo, roztočte pípy! Profláknutý hoštapler bude psát odvolání!Odmítám uvěřit že toto se mohlo vůbec dostat na Hrad!
  • Zakon sem, zakon tam, delaji co chteji. Jake mame zakony a jak jsou dodrzovany ? Vzdyt jsme v Cekostanu. Do televize zvou nejvetsi skudce nasi republiky co k tomu muzeme dodat !
    • Pokud je známo, to co je prezentováno kancléřem v TV, tak zákon porušen nebyl. Ty naznačuješ, že něco není v pořádku. Potom se ptám, co jsi měl na mysli?
      • absolutní souhlas, Mynář je dobrej kluk, proto ho má pan prezident rád, pražská kavárna tu jen kňučí
  • nezaspal dneska zlej naklikávač ?
  • Putin je náš člověk.
    • Je to brouček k ožužlání...
      • mám absolutně stejný názor
  • Ti dva soudruzí by se měli odvolat navzájem. Konečně by udělali něco pro ČR.
    • Tak jsem si říkala kdy ukradnou nick i mně,a už je to tady:-)))Činíte se chlapci,budou prémie
      Svým způsobem je to pro mne uznání.:-))
    • Myslím že to Kreml v plánu nemá.
  • Mynář moc dobře ví že obsah obálky je psán perem poručníka ze CIA, proto ji neotevřel.A jde jen o to dehonestovat našeho pana prezidenta.Bohužel pro pražskou kavárnu je to jen voda na mlýn.
    • fašizace pražské kavárny už sklízí své plody
      • ... to ty nikdy nic nesklidíš, srágoro :)))
  • Bože sešli nám prosím do příštích voleb protikandidáta který ve velkém nekrade, nelže, nechlastá, nedělá z lidí voly a ostudu ČR ..... Podotýkám ve velkém páč nadpřirozenou bytost v politice asi stěží najdem.
    Pán bůh mne má rád určitě někoho sešle. Bo ani on se na tu hromadu arogance a sraček určitě nemůže dívat. Berme to jako školení z demokracie. Volili jsme poprvé. Doufám že tak blbě naposled. *1*
    • Bože, sešli nám prosím, do příštích voleb voliče, kteří ve velkém, ani malém nekradou, nelžou, nechlastají, nedělají z druhých vykastrované býky a nedělají ostudu ČR. Ve velkém. Panbůh se na tu hromadu sraček nemůže jistě dívat a někoho pošle. Nevolili jsme poprvé a o to hůř.
      • Tolik sebekritiky jsem od tebe a od tebe nečekal.
        Nejhorší na tom je že si k tomu ještě dopíšeš absolutní souhlas nebo přesněěěě pod jiným nikem. Tzn že kradeš za tři nebo kradete každý sám za sebe ??? *1* *1* *1*

        Pak li že jsi do vínku dostal tolika neduhů věz že se to nezlepší. Charakter, sexualita, IQ ani barva pleti se v průběhu života nemění. Si špatný člověk a to už ti zůstane až do smrti. Být tebou tak to trápení ukončím co nejdříve. Ulevíš tak sobě i svému okolí.
        • Přílišné popíjení krabicového "božolé" zdravému rozumu příliš nesvědčí. Uber, radím ti to jako kámoš.
      • přéééésně, třeba nás ruské občany, vivat Putin
  • Soudruh prezident chtěl odvolat soudruha Mynáře, ale Kreml to nedoporučil, tedy zakázal.
  • Zemanovi se podařilo udělat z prezidentského úřadu jeden velký tragikomický kabaret pokleslé úrovně.
  • Nutno respektovat další možné kroky na svou záchranu, které Mynář má, ale domnívám se, že prezident mu měl do konečného vyjasnění případu pozastavit výkon jeho funkce a dát mu neplacenou dovolenou. Podobně by to řešil každý správný "šéf", kterému by šlo o ochranu značky své firmy. Zřejmě Zeman je "nadšéf" a chce mít svého miláčka u sebe za každou cenu. Jenom aby se mu to v budoucnu nevymstilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit