Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://section.sk/krestania-v-moslimskej-zone/ a takto vyzerá tolerancia
  • také bych se chtěla líbat s tajnými agenty *2*
    • pošlu ti na mě kontakt *5*

      YEAH !!!
      • Jen pošli blbečku, chi!!!
  • Bože to je zase blábol tenhle článek?
  • papež je prodejnej muslim a ostuda církve .
  • no tady je smradu, rudá pakáž tady zase naprrděla keců *1*
  • a papež je čí agent?
    • přece Bilderbergu, koho jiného...
  • Všechno to začalo tím, když rozhádaný popík a papežík se nedohodli o moc a nadvládu, což vyústilo v dobití Konstantinopole hen těmi osmanskými psy. Papež odmítl popíkovi pomoci...a popík to projel. A teď tu máme Turky, ty pohanské psy, kteří se objímají s Makrelou a při své tuposti mohou vyvolat třetí světovou. Vše souvisí se vším. *16*
    • s papežíkama uměli zatočit jenom češi
  • Všichni Putinovi agenti budou Alinou spolehlivě odhaleni.: )))
  • Ten ruský Mikuláš byl u KGB už za komoušů ... a Putin
    ví, jak ho využívat.. No ten katolický Mikuláš... já se divím
    dospělým co ještě věří na Mikuláše a čerty...:-)
  • Katolíci, Evangelíci Pravoslavní Čeští bratři, Židé Muslimové Budhisté Hinduisté Taoisté Baháisté Jehovisté Scientologové Mormoni Sobotáři, Materialisté Komunisté Fašisté Kapitalisté ....a BŮH jen nad množstvím odrůd a větví STROMU POZNÁNÍ s úsměvem nevěřícně kroutí hlavou..... *4*

    jo jo... dlouhá je CESTA NA VRCHOL POZNÁNÍ SEBE SAMA JAKO JSEM...!
    • Jakejpak strom poznání, voni realisto, to jsou jen různé odrůdy a větve stejného skandálního bludu, určeného k ohlupování a ovládání mas!!! *3* *2* *2*
      • To je vývoj Hells Angele.....PRAVDU nepoznáš ihned...musíš se k ní propracovat přes sérii omylů pokusů, slepých cest....víš jak dlouho trvalo než lidé poznali, že je Země kulatá a není středem Vesmíru? Kolik marných pokusů učinil Edison než vynalezl funkční žárovku? Všechny výše uvedené ....ismy různým způsobem a různým množstvím obsahují část pravdy. Některé ...ismy mají té pravdy více, některé méně. Je na nás abychom je využili k SVÉMU POZNÁNÍ A RŮSTU. Jsou pouze nástroj z něhož máme použít to podstatné a zbytečný škodlivý šum odstranit a postoupit dál ve VÝVOJI SEBE SAMA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit