Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jedine volit komunisty.vsechny ostatni politiky do koncentraku.......
    • Vzdyt ti vsichni politici jsou vlastne komunisti.
      Takze vsechny komunisty pozavirat,tak si to doufam myslel.
      • To tvoje přání se odrazilo v éteru a teď se vrací k tobě.
        • Mam odpovidat bezinteligentnimu bolsevikovi-asi ne...... *1*
    • které komunisty máš na mysli?? Dolejš už se projevil a za melounek domů bude hlasovat jak se mu řekne, Ransdorfovi už jeho dluhy přerůstají přes hlavu a to je asi jenom špička ledovce. Pak už tan zbývají jenon sadisti typu Vondruška a Grebeníček a ti to dělají opravdu upřímně a s láskou, ale stejně by sokázali nakopat pr....el i tobě.
      Ostatně přečtěte si své příspěvky z nedávné doby, jak jste vyzvedávali levici a zatracovali boj nynější vlády proti korupci. Teď zatkli Rátha, Svoboda se Snopkovou už seděli, Standa a Paroubek už dávno sedět měli. No nevím, nevím kde se vrtnete. A to vám /milovníkům KSČ a starých přádků/ řeknu ještě sladké tajemství....RVHP a SSSR jsom mrtvé!!!!
      • jsi blb
      • Ja, ty jsi taky bezejmenný hlupáček který věří všemu, ale špatně dopadneš !!
        • Buď v klidu, aby se ti nezastavil kardiostimulátor, čekal jsem jako odpověď nesmysl, ale aspoň trochu věcný k mému komentáři a né jenom výhřez hořké sliny. No, můžu tě ale ujisti, že už jsem dopad a to celkem dobře a jsem spokojený a kdyby jsi v sobě nechoval jenom tu žluč a nesoudnou nenávist, tak by jsi na tom byl také lépe.
  • Český politik - forma skupenství fekálií ... Už žádné malování oslích uší na plakáty, ale narovnat kosy, do cepů hřeby ( když neseženete AK 47 ) a hr na ně - na všechny.
  • Kalousek se musel dneska válet smíchy. Takže jedině čistí jsou komunisti, ale jak dlouho? Kdy se na ně něco vytáhne? Nechce se mi věřit, že při rostoucích preferencích není na ně něco nachystaného. Necháme se překvapit.
    • Kalousek se raději rozvedl, aby zachránil ty miliony.
  • Rath je Bártův agent s úkolem rozložit socay zevnitř!
  • To vysvětlí úplně klidně,byl den předtím vrátit prázdný flašky !
  • A co vrchní velitel městských strážníků v praze?
    to bylo nedávno to samé,jako s ráthem ted.
    je nějak ticho.
    a trpišovský,rolincová,mazánek - janoušek, a vondra s PROMOPRO,atd.
    a řeší se něco?to vyšumí časem do ztracena a když,tak max.podmínka.
    • Ještě je pořeba udělat prověrku hospodaření v Ústí, divil bych se,kdyby Policie nevěděla kde
  • To má chlapec špatné...to nevysvětli, že byl vracet k reklamaci boty.
    Ale v krimu si na něm pošušňajíí, taková sladká pusinka.
  • At zavrou celou CSSD. *11*
    • Nejlépe by bylo pozavírat kompletně všechny,ať je modrej nebo oranžovej,stejně je to jedna pakáž. *12*
    • A nezapomenout na Grose

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit