Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  •  Ještě by se měla GIPS podívat na Lipovskou a hlavně Bobošíkovou a jejího manžílka. Určitě budou křišťálově čisté, jako podvodník Gross a jeho strýček Vik.

  • Tady si může objednat ochranu GIBS každé ho...?

    • Zkusím to - bojim se večer chodit z práce...

  • Dvořák nechává začerňovat smlouvy

    V ČT se mluví pravda asi jako kdysi v Rudém právu. Když se proti tomu někdo postaví je okamžitě sprostě urážen partičkou kolem Dvořáka.

    Jo někteří novináři za  Jidášský groš udělají všechno, proto pdporuji Paní Lipovskou v boji proti lži a nenávisti,  ČT kterou vede Dvořák


  • Takové strašidlo potkat, tak budu utíkat. Není náhodou ještě na ženský, když prý bydlí s Bobošíkovou? Ta by mohla dělat zeMANovi sexretářku.

    • I kdyby byla na ženské, tak to v tomto případu nemá na nic vliv. Nebo proti lesbám něco máte? 

    • Blábolíš. Bobošíková není ideální, ale má i světlé stránky bojuje proti změně volebního zákona půl roku před volbami, kterou provedl ústavní soudce Pavel Rychetský, aby nevyhrálo ANO, ale pokud možno piráti nebo ještě hůře ods.

  • Staré dobré časy se vracejí ,kdo řekne pravdu, je osočován a je mu vyhrožováno. Kam jsme se to zase dostali.

  • Ona se bála ředitele ČT...?

    Proč...čeho...? znásilnění...? tak toho se obávat nemusí...

    To je naprosto směšné...

    Jasně, že policie nepochybila - v poslední době nepochybila ani jednou, když srazila občany na zem, klečela na nich, řvala na ně,  nasadila jim pouta a to vše před jejich malými dětmi, které pak nechali plačící  na místě a s jeho rodičem odjeli...

    • A přitom stačilo tak málo. Jen poslechnout jejich výzvy a předepsaný respirátor si nasadit.

      Ovšem to takoví jako jste vy a vám podobní neuznáváte. Svobodu spatřujete v porušování zákonů a omezení vaší svobody v následujících reakcích Policie ČR.

      Jak primitivní a hloupé.

      • Stačilo jim dát chvilku, aby si respirátor nasadili...

        Vy mě znáte, že mě řadíte mezi odpírače respirátorů...?!

        Jak primitivní a hloupé...

        Já zákony neporušuji...!!!

        A např. v práci nosím 12 hod respiráror + chir. roušku - měním á 4 hod a někdy je nutný i štít...



Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit