Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mít za náměstka bývalého STBáka z odboru sledování závadových osob tak to je tedy síla a hodně to vypovídá co a kdo sedí na nejvyšších místech policie ČR asi tito *12* *12* *12*
  • Já se domnívám, že Komárek i Šlachta si jsou vědomí, že jakékoliv křivé obvinění je trestné. Proto si jistě nedovolili taková prohlášení. Teď, když se "Bc." Chovancovi podařilo rozbít a "sjednotit" policejní složky, když má opratě v rukou, o co usiloval, bude kalit vodu a mást veřejnost svými výmysly. Prý ofenzíva, jenom aby se nakonec opravdu neobrátilo vše zpět a ponejvíce na něj. U mně Chovanec nevzbuzuje pražádnou důvěru a nevěřím mu ani nos mezi očima. Dosavadním působením v politice ukázal nejednou křivá záda.
  • Tento pán, který si vzal za náměstka s. Laubeho mi moc věrohodný nepřipadá. To se snad nemělo stát.
  • Těm pánům, nejspíš "bývalým" soudruhům chybí noblesa a nadhled v chování a vystupování. Ten tuhý ješita je olepený zlatými prýmky, zjevně je to exhibicionista a o tom chovanci (jakého ústavu?) zase nedávno probleskla zpráva o tom jak "vypracoval" svou diplomovou práci. No a pekař koblih Bureš? Škoda slov.
    • ... jsi neskutečně hloupé hovádko, mám z toho upřímnou radost, blázinec máš jistý :)))
    • Simone, ty jsi tak chytrej.
      • ... musíš být nepředstavitelně primitivní, že si vystačíš se zábavou s takovým pólvem :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit