Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tak my si tunák v tem dementokratickém Absurdistánu od Havlovo revoluce žijem. *5*
  • Zkrátka a dobře., všude se krade a to už i ve velkém tzv. napříč společenským i "korektně" politickým spektrem..a hlavně na úkor většiny lidí v zemi, kteří jsou takto doslova okrádáni, jen proto, aby se jen velmi malá část vychcaných a drzých darebáků, tunelářů, mafiánů a jiných parazitů i nenažranců..tzv. na cizím i z cizího.,mělo vyloženě, jak "prasátka" v žitě..Na to se velmi hodí krédo ruského cara Petra Veľkého 1672-1725., co by se mělo na památku vytesat do žuly i před poslaneckou sněmovou v Praze a i jinde..Kdo ukradne ze státní kasy více, než je cena jednoho metru provazu, tak ten bude na tom provazu oběšen... Pak by tu ale bylo velké riziko, že i ta poslanecká sněmovna by byla patrně brzy poloprázdná..
  • to znamená , že zhruba v roce 2030 se dovíme o úplatku pro získání církevních restitucí , že není možné nikoho potrestat je samozřejmé , vyšetřováni proběhlo už v Habeši
    • No přesně na toto jsem čekal... za všechno mohou restituce...!Nezklamali rádcové...! Nasaď si na hlavu igelitový sáček, aby ti a tobě podobným ta moudrost neutekla, byla by to věčná škoda!!!
  • "Kdo se nevypořádá se svou minulostí, ten je odsouzen prožít ji znovu."
    Komunisti nebyli potrestání, jenom převlékli kabáty, ale chovají se stále po komunisticku. Tak co se divíme.
    • sajmon jdi do řiti s těma komoušskejma heslama
  • V této deformaciji prognosťáku nikdy právní stát nebude.Tomu může věřit jen hloupé mládí.Dnes je již pozdě.Volit budu toho,kdo mi také nasype.Včerejší fraška Korce a spol.dutých hlav je na pováženou.Zatím věřím ortodoxnímu komunistovi a to je G rebeníček.
  • Jó tááák, Hlídací čokl.cz to bude jistě pravda pravdoucí!!!



    PCHE !!!
  • Právní stát! Padni komu padni!
    Tak na tato "úderná" hesla vám milí politici v čele s Klausem, Kalouskem, Topolánkem již nikdo neskočí i když za vás nyní "kvoká" pan Fialka.
    Nevím proč se tak policisté párali s pachateli. Měli si vzít do prádla třeba Syrovátku a ztlouct ho na dvojku máslo, aby začal "zpívat".
    Slavní manažeři. Za Husáka by je asi museli postavit ke zdi za ty miliardy.
    • hahahahahahaha naivko. Právní stát! Tady!! No já snad puknu smíchy!!! - tihle křiváci tady volně fungovali i za Husáka - celá ta vexlácko-pinglovsko-taxikářská mafie, ze které posléze povstali fialovosakatí podnikatelé, Paroubek, Kočka a také i kreatury typu Mrázka, Pitra nebo Tykače, kteří pravděpodobně jedou i v tomhle zde popisovaném tunelu...

      škoda že bolševici byli jinak neschopní a hloupí - ten model posílat zbohatlou svoloč zdechnout při kutání uranu, ten vůbec nebyl marnej... *1*
  • Ať souhlasím, nebo nesouhlasím, vždycky se dozvím, že už bylo hlasováno dřív. Někdo mi a možná i nám leze do zelí. "Ať nežije taková demokracie". Blbečka ze mě dosud nikdo nedělal a ani tentokrát není proč.
    • Máš možná sdílenou IPnu, nebo zkus vymazat cookies, snad to pomůže
  • Není to poprvé a určitě ne naposled, co jsme přišli o pěknou hromádku peněz- a kolem klid.
    Stará moudrost praví: Kdo stojí o cizí, přichází o své. Kdo má rozum a paměť uažuj, rozuměj a pochop, co tím mělo být řečeno.
  • Škoda, že právě zeman končil v roce 2002 :-((

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit