Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No když by politici nekradli tak by se neměli čeho obávat. V jejich případě není proč být zhnusen! Na to být zhnusen má právo občan když vidí a cítí jak se z jeho majetkem a penězi zachází a mrhá. Jak mu je vše kradeno a on se nemůže bránit.
  • Pochopitelně, že zadarmo by žádné úniky nebyly. Zase korupce-takže zkorumpovaní vyšetřují zkorumpované - to se toho vyšetří...Ale každé zlo je alespoň pro něco dobré - veřejnost se alespoň doví část té jejich špíny, kterou politici sami nikdy přece neřeknou. A lidé budou u voleb chytřejší. Politici by nejraději zapřeli i nos mezi očima...
  • No když by policie pracovala tak jak má a byla apolitická tak ano, ale že je v rukou ODS tak pracuje pouze jedno straně. I když snad správně. Měla by se zaměřit i na starší hříšníky jako např Grose, Tvrdíka apod.
  • "demokracie po česku" jdu na WC šmíruje mě kamera,manželka si kupuje podprsenku šmíruje jí kamera,jdu po ulici šmírují mě kamery,tankuji benzín šmírují mě kamery,vlezu do krámu šmírují mě kamery,jdu na ůřad šmírují mě kamery,jdu kolem domů našich spolusousedů šmírují mě kamery,ve škole děti šmírují kamery, Velevážený diskutující estébáci když tohle pozorují tak si musí uvědomovat jaký oni byli amatéři.
    • Ještě zbývá šmírování na záchodě....nebo už je i to zavedeno ???
  • Banda zlodějů je zhnusena . No to se nedivím,když na ně novináři vytahují levárny a rozkrádačky které páchjí a ještě se lidem vysmívají.
  • Ještě stále jsme masírováni tím, jak byla STB všudepřítomná a kde všude byli její protivníci odposloucháváni a sledováni. Nepochybně je to částečně pravda. Nevím kolik agentů měla STB, ale bylo by zajímavé vědět kolik kamer a štěnic je dnes v provozu. Naše soukromí může být kdykoli narušeno aniž bychom o tom věděli. Když si vezmu co si policie dovolila u poslance Parlamentu, jde na mě hrůza, když si představím co si může dovolit na obyčejného člověka. Pamatuji se, že kdysi v neděli u kostela stál církevní tajemník či jiný čmuchal a sledoval, kdo navštěvuje bohoslužbu. Dneska tam sice není, ale je tam x kamer a dění má zájemce jak na dlani. Tisíce kamer a štěnic jsou v ulicích, budovách úřadů, možná i na veřejných záchodcích a jinde. Pokud jsme někdy měli svobodu a právo na ochranu soukromí, tak teď to rozhodně není.
  • jsou zhnuseni. no to je pokrok. to jsou ti pravi. teď si aspoň snadněji představí jak je zhnusen národ jimi
  • Kam se hrabe národní divadlo jakou komedii nám předvedli komedianti z parlamentu i vlády a nejlepší byl Šláfenberk !!!
    • Něco nového si nech poradit, tohleto opakuješ už docela dlouho!
  • Je to docela sranda jak pozdě politici, ta elita národa objevili ameriku........ zapom,ěli taky napsat že značná část velení je v tom namočená taky..... *1* *12*
  • .........Tedy tohle divadlo, které jsem včera sledoval bylo skutečně absurdní! Inkvizice složená převážně ze zlodějů všech kategorií , tedy pravicová chobotnice korupčníků , prostitutek a další kriminální individua z řad levice poslala Ratha, tohoto malého zlodějíčka a exhibicionistu katovi pod sekeru !!! Každému občanovi i ovčanovi musí být jasné, že Rath byl účelně a teatrálně předhozen do arény lvům jako oběť určená k sežrání a tím byla odkloněna pozornost od velkozlodějů pravice dále likvidujících stát. ALE MY NEJSME OVCE ANI LUZA A DOBŘE VÍME CO SE DĚJE- kradete jako straky a už vám teče pomalu do bot, bojíte se jako malé děti čertů a k čertu půjdete a budete postaveni před soud jako jste postavili Ratha a budete se zodpovídat z těžkých zlodějen v řádech miliard!!!! Jste vlastizrádci!!!! A aby bylo jasno- jsem občan bez politické příslušnosti, vysokoškolák středního věku a zaměstnanec s velkou zodpovědností. Až bude třeba, vezmu karabáč do ruky a pak ho ucítíte na na svých hřbetech - těšte se!!!!!
    • Naprostý souhlas,jsem Němec,ale z chování českých politiků už je opravdu na blití.To nejsou lidi to jsou zrůdy schopné všeho.Kdy už tady lidi procitnou.
    • mluv´te mi z duše, se vším co jste napsal se ztotožňuji
    • Jdu taky!Ta mafie se musi vystrilet,jinak se nehnou!!!
      • Jdi chlapče, jdi!
    • řekl by desátník Škarka (ročník 1932) ... s karabáčem nic nezmůžeš proti těžkooděncům a pochybuji, že umíš držet samopal ... *10*
      • Myslím, že Vy akorát střílíte ze samopalu když se nacpete nějakou luštěninou *1*
      • mysliš že ne? skus se postavit před něho
    • Mám jiný názor: poslanci pouze rozhodli, že Rath má být nadále vyšetřován. Nic víc. A ukáže-li se zákonná odůvodněnost obvinění, bude postaven před soud a teprve soud rozhodne o vině či nevině. Domníváš se snad, že občan Rath je víc než jiný občan a že podezření o jeho trestné činnosti se nesmí vyšetřovat tak jako u ostatních občanů?
      Jinak souhlasím, že to bylo divadlo. A místo toho karabáče by bylo vhodnější vzít do rukou rozum, hlavně při volbách a nechat se koupit za pivo a buřta. a nezapomínat, že mezi nejvyšší hodnoty patří morálka. Ale v tom musíme všichni jít příkladem.
    • Půl roku čekali až se jim podaří tato akce. Lezou do soukromí lidí a falšují nahrávky.
      • K tomu se vyjádřit nemohu. Ty máš důkazy pro své tvrzení?
        • a ty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit