Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "byli těžce zraněni střelou do hlavy" - no já nevím, ale po střele do hlavy si představím trochu jiné vyústění. teda pokud těžkým zraněním autor nemyslel smrt *1* .
  • Zlí čínští komunističtí vojáci rozstříleli mírumilovné tibetské duchovní otce, kteří nic špatného nedělají. Dokonce i jídlo žebrají mírumilovně. Kam to ten svět kráčí?
    • Nerodil ses jako blbec? Nevadí zkus to znovu *1*
    • A kde jsou hrdinní obránci tibetských mnichů, co z PS vyvěsili tibetský prapor? Třeba jajajkáča a burák?
  • Dalajfláma je pro Číňany něco jako byl Rudolf Hess pro ANTIFA. Náckové nesmějí projít. *1*
  • dám dělovou ránu he he he, taky politický všeobsahující názor, zvláště když jsem večeřel fazole,
  • Jsem to ale stare nemoudra věc, p.ča dalo by se říci
  • Proč ti pitomý mniši neprohlásej, že jsou součást Číny a pak se můžou modlit až do pr&delle a každej jim dá pokoj.
  • ..."Policie bez varování rozstřílela mnichy slavící Dalajlamovy narozeniny" ... mniši opětovali palbu z lehkého kulometu, o incidentu podali hlášení do Bílého domu a pak odlétli na základnu ... to je sice kravina, ale úplně stejná, jako ten článek ...
  • Článek jak z bulvární MF, a co třeba o komandu policejních provokatéru na sídlišti Máj.
  • "Policie bez varování rozstřílela mnichy" nadpis

    "dvě osoby byly vážně zraněny"--skutečnost

    Pod pojmem "rozstřílela mnichy"-si představím jiný výsledek
    Nadpis prodává-ovšem v bulváru!
    • Přesně tak! Ještě by se to dalo specifikovat, jako šíření poplašné zprávy!
  • Konečný, místo pitomých článků běž ty mnichy bránit vlastním tělem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit