Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejtrapnější kauza za poslední rok ( když pominu tykadla).. Dva obyčejní lidi, kteří se nebáli vyjádřit názor většiny obyvatel této pos.... republiky!!!!
  • Vážení spoluobčané kdybychom v tom 89 roce jenom tušili jak to tady dopadne tak by asi těch cinkálistů s klíčema na těch náměstích bylo poskrovnu,ale nyní co s tím budeme dělat? Vše je rozkradeno,prodáno nebo zničeno na tom se budovat nic nedá.Tady to může vyřešit jenom kouzelník z pohádky mávnutím kouzelného proutku,ale protože je to pohádka tak to nám není nic platný tak si to budeme muset vyžrat až do dna,ale co potom???
    • Ono to cinkání bylo správné, jenom se to nedotáhlo do konce. Po tom cinkání měly ty největší komunistické sv.ně skončit na kandelábrech a ostatní komunisti měli skončit dílem v kriminále a dílem v blázinci.
      • A kdo by tady zůstal? teda kromě mně a Vás!
      • A co myslíš, že by se tím vyřešilo? Akorát by se chopili příležitosti jiní zloději a byli bychom stejně tam kde jsme dnes. Do politiky se doslova vnucuje pořád stejný typ bezpáteřních individuí a záleží jen na nás, na voličích jak si je ohlídáme. Bohužel my ostatní jako voliči jsme selhali a dál selháváme.
  • Trouba udělá pitomost, půjde na dva roky, potentát osvobodí mafiánské kmotry, dostane vyznamenání, statní rentu, a doživotní vděk těch kmotrú.

    A ještě prohlásí, že je smutný, že není pochopen.

    Je ještě kam emigrovat?
    • Nikam prosím nechoď te dali jsme na to peníze tak budeme do toho kecat ,možná......... *10*
  • Kdyby Klaus nebyl psychopatická zrůda tak by tomu klukovi ještě před koncem svého presidentování udělil milost.Kluk vypadá slušně a kvůli své blbosti bude mít zkažený celý život.
    • a je dobre ze mu ten parchant nic neudelil. Nadejny start do vysoke politiky. Drzim mu palce.
    • No jo, jenže ten kluk nemá na zaplacení prezidentské milosti a ani nemá kompromitující materiály, kterými by mohl Klause vydírat, na rozdíl od dnes už osvobozených velkozlodějů.
  • Nestačím se divit. Že Wietnamci kradou po miliardách, tím se média nezabývají. Ale z kdejakého nešťastníka, který spíš patří k lékaři , než na stránky novin dělají pupek veškeré politiky.Prostě hodí veřejnému mínění kost a pak se smějí, jak se lůza pere.
    • Ale tu kost nehází policie ale média. Víte Vy jak je to krásné mít alespoň týden o čem psát a mluvit
  • tak, tak....prezident udělí amnestii zlodějům kteří okradou lidi o miliony, aparátčíci kteří rozkradli a zadlužili stát, jsou s imunitou v čele a darují ho církevním organizacím a prosťáček který si hraje s dětskou pistolkou dostane dva roky. To je demogracyje po Čezku......JE TŘEBA VYTRVAT A I NADÁLE DALŠÍCH DVACET LET VOLIT ROZPOČTOVĚ ZODPOVĚDNÉ MODRÉ A TOPÁCKÉ LOUPEŽNÍKY...a oni vám opět výsměšně naplijou do obličeje. Když tak sleduju volby v tomto státě, napadají mne dvě vysvětlení, Buď už celý národ definitivně zdebilněl anebo jsou volby zjevně zmanipulované....jiným způsobem tuto dvacetiletou idiocii není možné vysvětlit.....
    • Tím idiotem doufám myslíte sebe!!!!!
      • Ne. Vás
    • Bohužel proto takhle dopadáme. A stačí málo. Jen zvednout zadek a jít tam vhodit lístek, aby tam opět nevlezli ti loupežníci, co jsou na kandidátkách na prvních místech.
      • 2 Anonym: a kterej lístek máte na mysli? Já tam na těch lístkách nikoho jiného než oportunní gaunery, podvodníky, slibotechny, křiváky, hrabivce a ješitné narcisy nevidím... bez ohledu na to za kterou zkratku kandidují...
  • A co zavřít 90% národa za to, že nenávidí Klause a celou tu tunelářskou sebranku.
    • Už jsme zavření ,platíme daně, pracujeme a nikoho náš názor nezájímá.
      • Jo, "svoboda je poznaná nutnost". Drž hubu, makej a my Ti možná zaplatíme, ale jen tak málo, aby sis nemohl nic ušetřit, aby ses z toho kolotoče nemoh vyvlíknout a nedej bože začít sám podnikat, dělat na sebe místo na nás a ještě nám nekale konkurovat...
  • No aspon jde videt cim se nase soudy zaobiraji....
  • už aby tento absurdistán šel celý do kopru. Slušný obyčejný lidi bez majetku jsou tady likvidováni po tisících. A oni se jen tomu smějí a dělají z nás hlupáky svými politickými tlachy. Postřílet to švechno svinstvo.
    • nějak drsnej,ne? Neplkej na diskusi a začni jednat,když to tu je tak strašný *3*
      • já to nechtěl, ať něco dělají Ti co cinkali. Od své babičky jsem věděl, co je to kapitalismus. Za komančů jsem vzhlížel k amíkům jako k bohům, jenže z toho jsem už dávno vyšel. Moje první setkání s demokracií bylo, ´´musíš stávkovat, jinak máš smůlu´´. Bohužel to nevěděla většina národa, hlavně komu a o co vlastně šlo. O Havlovi jako presidentovi bylo rozhodnuto už v roce 1985.
        Jelikož jsem s tím nesouhlasil a nechtěl, tak mohu na to nadávat. Oproti cinkačům. Po revoluci (vlastně předání moci s ústupky) záhy prozřelo více lidí. Ti byly ale umlčeni a vzati na nemilost. *3*
  • To je jenom taková malá nápověda pro ostatní zúčastněné.., že tento nebude konečná, ale že časem to půjde i na další v principu vyřizování si starých a nezapomenutých účtů...tohle je jen takový nevinný zásřel na úplně jiné divočáky co přijdou na řadu časem hezky v pořadí, jak zajíci poskládaní na poli podle zásluh..,ale po těch se už půjde pořádně a na ostro....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit