Přejít na výpis diskuzí

Policie obvinila kvůli pádu trojské lávky dva lidi

20.3.2019 13:15
  3 příspěvky

Policie obvinila dva lidi kvůli předloňskému pádu trojské lávky v Praze z obecného ohrožení z nedbalosti, uvedla dnes Česká televize. Její informaci potvrdil mluvčí pražského městského státního zastupitelství Aleš Cimbala. Dvojici podle něj hrozí až osm let vězení nebo peněžitý trest. Podle serveru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Tak architekt navrhne most , nekdo ho postavi , prebere a pouziva. Kasle na jakoukoliv udrzbu a opravy a asi take na kontroly technickeho stavu. Potom to nekdy po snad 30 letech dusledkem tohohle slendrianu spadne. A opratku natahnou architektovi , ktery uz s tim nema nic spolecneho kolik let. Ze se divim . Cechy krasne Cechy me... Moje diky bohu ne. Ani zadarmo. 

  PS Kdo odskace ten spadly most v Genova , kdyz uz tamni architekt zemrel ? A proc tam ten most spadl , je vic nez podobne tomu ceskemu bordelu v Praze. Stejny slendrian a chcipactvi stejne pakaze. 

  • Je velmi pravděpodobné, že základní chybou byla nedbalost při stavbě, která již nebyla v průběhu provozu lávky opravitelná. V zemích s vyspělejší kulturou práce (než ČSSR v éře reálného socialismu) takové konstrukce vydrží násobně déle.

   Za druhé je třeba vzít v úvahu, že móda předpjatých konstrukcí měla svůj nástup či vrchol a možná žijeme v době, kdy se začnou negativa těchto konstrukcí projevovat hromadně, čehož nás Bůh chraň. 

   Jistě, nejsem odborník, můj názor je vytvořen z nahodile získaných informací.

 • KIMCID

  Ale kdo to je se asi nikdy nedozvíme

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit