Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cenzore ty jsi jako okoun Bingo. Hlavně, že můžeš příspěvky blokovat. Ten může napadat, ale já mu nemůžu odpovědět?  Přeji hezký zbytek dne.

    • Se dívám kdopak nám tady žaluje? A to je známý žalovníček Sedlak. Z první lavice. Tvůj problém je v tom, že ty napadáš široko daleko každého. Prskáš nadávky napravo, nalevo. A když ti přiletí výchovný lepanec, tak tady tady dojemně brečíš.

  • Která Koloběžka 1 mě odpověděla? Omlouvám se za chybu, tobě se to určitě nestane. Koukám, že ty kalhotky ještě hledáš.

    • A to jako má být směšné? Někdo tady v diskuzi na tvoji adresu Sedlaku trefně poznamenal, že "zparchantělí rodiče mají i zparchantělá děcka". Bingo!To k tobě ale betelně sedí co?

  • Pokud se jedná o poškozování zájmů EU, neměl by dostat spíše vyznamenání?

  • brisuda2

    To jsou ty ceske dotace a neziskovky, skoda mluvit. Clovek jako normalne pracujici obcan nekde ve fabrice dostane dotaci leda tak na zakusek a polevku v kantyne a nahore letaji sestimistne castky, no budiz jim prano. Je, ale hezke, ze lide u nas maji pochopeni a cti presumpci nevinny. Jinde uz je kamenuji cestou k soudu a hlasaji delku jejich trestu jeste pred odklepnutim justicniho vykonavatele.

    • Co tu kvokáš o neziskovách ty troubo, článek je o hradním gangu a jejich zlodějinách.

      • brisuda2

        Nepovidej! Vazne je to hradni gang!?  Dobre, ze jsi mi to priblizil, hned se na to koukam jinak. Hezkou nedeli  ;)

  • Koloběžky obě, nezpadly vám kalhotky? Nějak se mi zamlžil monitor.

    • ...nespadly...

      Když už píšeš blbosti, tak alespoň bez chyb...😉

  • vanhorne

    Na tu Hradni tlupu, ktera uz nevi co by roupama delala, je policie kratka. Zeman, Zeman, Benesova.

  • dzixy

    Černou pravdivou skvrnou na Zemanově pověsti jsou, kromě jiného,  lidé kolem něj. Zejména Mynář je pěkné kvítko. Pod rouškou silného "zastřešení" svých "podnikatelských" aktivit se chová jako nezranitelný. Už dávno měl některý prokurátor zařídit jeho stíhání ve věci prokázání původu peněz, za které údajně pořizuje své majetky. A že by se našly důvody poslat jej před soud, bude jistě dost a dost. 

  • Jak ten jégl všemu rozumí, zřejmě je ředitel Vesmíru!

    • To tě to vážně baví, krást mou přezdívku...?!!!

  • Je Mynář úředník, nebo podnikatel? Už dávno měl být mimo Hrad! A  za neoprávněné čerpání řádný soud!

  • Mě by se více líbilo, kdybych četl senát odsoudil Mynáře k souhrnnému trest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit