Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyhozený čas,lidi a zdroje.
    • kolik milionů už bylo Rathovi zabaveno a vyšetřovatelé si myslí,že jeho účet je bezedný?Ať se začnou zajímát,jak přišli k milionům i ti druzí a ne stále jen Rath.Takových Rathů je mezi těmi co nám vládli před nedávnem mnohem více a tito se neřeší stejně jako Nagyová
      • Vyšetřovatelé vyšetřují na jen objednávku. Zaplať správné osobě a oni je prošetří taky *3*
  • Někdo se Ratha šíleně bojí...
    • Kdo se bojí Ratha? Nejedná se o to bát se, ale jde o šílenou nenávist Václav a Klause,
      křiváka Václava Klause v zastoupení! Taková nenávist se datuje z dob "geniáílního"
      syfilitika V.I.Lenina a jeho pokračovatele J.V.Stalina, jehož se zbavili jeho přátelé, proto-
      že je ohrožoval na životě! Nenávist je nebezpečná věc: Vymstí se již za života viz
      agent Narcis i údajně volený hradní pán (to tvrdí jeho volič!). Jeden s křivou hubou a
      druhý s virózou. Skončí stejně u kremelskjé zdi jako Sluníčko báťuška! A ani pes po
      nich neštěkne! Čest!
      • Rath je obětí ODS a TOP 09,protože jim byl nepohodlný,proč se nepatrá po nakradených milionech politiků těchto stran.Ti rozkradli celou republiku a rozprodali kapitál a průmysl do zahraničí.
      • Ty toho nakecáš čapisrale *15*
    • Zeman, ta jeho bývalá ČSSD je polomafiánská firma... a brzy přijde na vyřizování útů *1*
      • mafianskou udělal ČSSD Sobotka,proto už tuto stranu ani nebudu volit
      • pod vedením Sobotky se ČSSD hodně změnila a navíc se pachtí s KDU-ČSL.ČSSD jsem od roku 1989 volival,nyní s hlasem pro tuto stranu končím.S takovou politikou nesouhlasím.Je to po ODS a TOP 09 další strana která se mi zhnusila
      • Fenomenální myšlenka!
    • My havloidi. Ale taky se bojíme CCCP, komunistů a BTW.
      • Těch šest nesouhlasů jen potvrzuje, že mám absolutní pravdu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit