Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Koller-Nafetovany-terorista-muze-zabit-Zemana-Je-to-prezident-naroda-jako-Masaryk-Hitler-taky-valcil-bez-pravidel-a-utikal-nekdo-415057
  • Na havloidy platí spolehlivě tři věci. Putin, Zeman a Babiš.
    • Na pomatené zloděje nicků platí jedině elektrošoky a pak studená sprcha
      • Tak si vlez do vany a pusť si proud *15*
  • Jak se jmenovalo to Hitlerovo sídlo? Nebylo to taky "čapí hnízdo" nebo tak nějak?
    • To se jmenovalo orlí hnízdo.
    • Neboj se to napsat, Orlí hnízdo. Hnízda jsou skoro stejně velká. Orlí hnízdo je na skále a čapí většinou na nějakém komíně nebo na stromě, ale nemá takové trvání. Strom někdo jednou podřízne nebo uschne a spadne. Skála je trvalešího chrakteru, ta přežije dlouho. Na Babiše se rychle zapomene s Hitlerem je to těžké.
      • Děkuji za poučení. *4* *4* *4*
  • Hlavně že šikanuje malé živnostníky. Měl by se zavést jednoduchý zákon: ´´Zde vyděláš, zde zdaníš!´´ Hlavně zakázat odliv peněz ze státu do daňových rájů apod. To se to podniká, když to někdo zadotuje. Malý živnostník nedostane nikdy žádnou dotaci. Jen je šikanován a musí platit za vše možné a navíc si na živnostníky vymysleli likvidační pokuty !!! Šmejdi totalitní !
    • Ten odsun peněz do daňových rájů byl prosazen záměrně aby ta došlo k urychlení pádu Česka do státního bankrotu.Proto bude třeba po revoluci vybít celé rody těch lumpů co uvedené prosadili a majetek jejich rodů znárodnit.To se chudáci kati pořádně zapotí,než udělají pořádek va stávajícím kapitalistickém svinčíku.
  • Bureš je můj kamarád a já ho plně podporuji!
  • Komu čest, tomu čest! (Buď v práci v šest).

    Babišovi tedy rozhodně ne! Ale umí v tom chodit. (Agrofert je asi také "neziskovka", což?)
  • to nevím kdo to odsoudí, to se může rovnou odstěhovat někam hodně daleko
  • Jo, kdo umí ten umí. A Bureš umí pro sebe moc dobře.
    • Bureš umí dobře jen pro sebe *14*
      • Děkuji za připomenutí, souhlasím a už jsem to tam doplnil. *14*
  • Vydělat si miliony natož pak miliardy poctivou prací? To nejni jen tak! To musíte tomu štěstíčku jít "trochu" naproti *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit