Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Buďte zdrávi. Mezi čtenáři se právě šíří ojedinělá metoda, jak vydělat peníze - skvělá i pro maturanty. Vydělávám si takto bez práce už nějaký čas a jsem tím fascinována. Stamiliony tím nevydělám, ale i tak, dokud můžu, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kačka... Více info na http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2
  • Takže shrnuto.Kdokoliv z občanů přijde a počurá u soudu v Plzni dveře nebo totéž na Krajském ředitelství policie udělá jedině dobře.Prostě to se grázlíkům v talárech dobře rozhoduje "za naše".Pokud platím tuto smečku hajdaláků policejních i justičních ze svých daní - očekávám kvalitní práci.Toto je evidentní zmetek který mně umožňuje postupovat tak jak je uvedeno shora.
  • právnickou fakultu absolvoval bez maturity. To dokazuje ,buď nízkou úroveň školy ,nebo dobrého studenta .
  • Ano mohu potvrdit.Donedávna jsem byl policistou a musím říci že je to o rozum-Utekl sem a mám klid.Opravdu bordel jak v tanku !
  • Co to je za Kocourkov. Aby se ten člověk mohl vůbec dostat k policii tak padělal úřední doklad! V zemi kde se kdekdo pyšní podivně získaným titulem to nemusí překvapovat ale taky to podle toho vypadá. Bůch ví jak to je s tou soudkyní. Ruka ruku myje.
  • Celý případ spíše vypovídá o tom, že vyžadování maturity pro policisty je zbytečné, oni dokáží vykonávat svoji službu i bez ní. Stejně si nemyslím, že ona maturita je jim, nebo občanovi užitečná, aspoň dle mých zkušeností to mohu tvrdit. Po policistech i jiných státních zaměstnancích by se měly požadovat především morální a rozumové přednosti a maturita sama o sobě o ničem takovém nevypovídá vůbec nic, stačí pohlédnout mnohem výše!
  • To musel opravdu rozhodovat Plzeňský právník, Vždyť on paděůlal úřední listinu, jestli měl prospěch nebo neměl je přece jedno.
  • já to tedy nechápu, práci zvládal a ta maturita nebyla zas tak podstatná, a ra vyčíslená škoda? kolik by museli platit naši politici,....
  • SOUD V PLZNI.... no vždyť je to jasné vše začíná na Plzeňské právnické fakultě pokračuje přes Plzeňské právníky na Plzeňský soud až k Plzeňským falešným policistům a kruh se uzavře když falešní policisté bez maturity studují na plzeňské právnické fakultě . Pak je soudce, předpokládám taky absolvent PPF, má soudit své spolužáky za podvod ! No to jinak dopadnout nemohlo, přece neprohlásí že jeho alma mater produkuje podvodníky. A abych nebyl jen negativistický Plzeňské pivo je klasa.
  • Nějak mi začínají mizet rozdíly mezi mezi Českem a severní Koreou.Navenek to vypadá jinak,leč podstata je stejná.Absurdistán jako ,Absurdistán. *14*
  • Proč by policista nemohl mít falešné maturitní vysvědčení,když Benda má falešný titul JUDR?!A co Řápková?! A další.Prohnilá společnost prohnilé země s plísní zasetou škůdcem zemským Klausem!!!
  • To určitě rozhodoval soudce, který studoval Plzeňblesk.
  • Tenhle Šaškystan je stejně na odpis,tak je to jedno.
  • To jen dokazuje, že policajti nejsou normální lidé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit