Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento případ je jen dalším příkladem neschopnosti a zbytečnosti všelikých agentur, které inkasují peníze za mizerně odvedenou činnost. Kolik asi tak chtějí za to, že naženou tři tisíce lidí na jedno místo? A při tom to je, jak vidno, velmi jednoduché. A zadarmo.
  • Na chudej lid je třeba přísnost!Jinak to takhle dopadá *3*
  • správny názor ,co jsi to vůbec dovoluje ta žena
    respektovat klid okolí jse dle zákona musí
    bohužel
    na pobavení jsou spoločenske prostory nato určené
    žádná výmluva,že jse ji to vymklo ,z rukou
    vědela co delá
  • Já si myslím,že mlátit a rozhánět lidi,co se chtě jí bavit je správné.já tak sedím doma a nikan nelezu *1* *1* *1* .pamatujet?není to tak dlouho,co se v parku u Prahy utábořilo několik stovek romů,dělali tam šílenej bordel a policie tvrdila,že nemá právo zasáhnout,jen zkust přijí na techno párty,nebo strávit pár dní v opuštěné vile a policie hned ví,jak zasáhnout.nebo můžete jezdit 150 km po dálnici v protisměru.to se vám taky nic nestane.hele radím vám dobře.budte doma,nebo vám daj přes držku.
  • Tu běhnu která to zorganizovala bych zavřel na dva roky, určitě to nemá v palici v pořádku.
    • to určitě ,není žena dobrých mravů
      bude to výmik společnosti
      a má jse s ní jednat dle zákona
    • Boože, asi se cítila doma sama a holt si pozvala pár lidí. Jsem zvědav, z čeho ji ti policejní údi obviní. Ať trestají ty, co dělali bordel a házeli šutry - ne jí.
    • To bude tím, že seš komunista!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit