Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Že je Kalousek pezpáteřní lotr o to nemůže být sporu !!!
  • My občané této republiky, kteří řádně pracujeme a odvádíme daně a NEKRADEME nejsme žádná lůza, ale skutečný pilíř státu. Tak jako všude jinde. Zlodějská mafie je lůza, neboť okrádá stát, tedy nás všechny - nastal čas jim vystavit účet a postavit je před spravedlivý soud- je za minutu dvanáct!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Za koho to mluvíš, mluv za sebe, šuldo. Jdou ti blbě hodinky *8*
  • ministra financí. celý svět nám ho závidí. *3* už dvacet let úspěšně buduje demogracyjy morálku a prosperytu a probudoval se ke státnímu bankrotu. kalousek for president!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nevím proč, ať kliknu na vláno nebo reagovat, tak se mi to vždy objeví mezi novou zprávou. Potom mi v tom vzniká chaoz.
  • To bylo pro těšte se (inkognito)
  • Přesné a výstižné.
  • Rathova kauza se vládní pakáži hodila, aby se na ní zapomělo. Já nezapomínám. Vládo odstupte ! Poidejte demisi. Vy jste ta nejhorší pakáž, která tu ještě nebyla. Bana, která přivedla tuto zem do dluhů a nestydí se okrádat i mrtvé. Nejenom že zlodějská chátra občany na daních dalších věcech, tak jim neumožňuje důstojný život a nedopřeje jim ani důstojný pohřeb.
    • je to pravda s vlastni skušenosti
  • Copak ? Začíná být Kalous nepohodlný ? Moc toho ví ? Tak ho raději uklidíme. Nakradeno
    má dost, ostatním umožnil nakrást taky, tak půjde užívat "zasloužené" miliardy.
  • Omluvíme se Mirkovi Štěpánovi a Mohoritovy a poprosíme je o nápravu !!!
    • Jo Mirek Štěpán a Vaska Mohorita to měli všechno v cajku. Výroba běžela plným tempem, vyváželo se do celého světa, kriminalita naprosto minimální. Potom přišli chartisté a zplundrovali republiku nevídaným způsobem.
  • Každému člověku, obdařenému alespoň selským rozumem musí být jasné, že Kalousek je jeden z několika nejvyšších kmotrů mafie, která rozkradla republiku. Je neuvěřitelně arogantní, sebejistý, agresivní. Dal zlikvidovat malou rybu Ratha, aby odvedl pozornost od pravice, která se nachází momentálně na dně stoky. Vážená policie, ulovte alespoň jednoho pravicového sumce-zloděje a moje důvěra v policii i důvěra většiny občanů vyskočí rázem strmě nahoru. Kde je těch x miliard co nikdo neví kam se vypařily - tak čiňte. Republika potřebuje zpět tyto hory peněz. Občané dobře vědí, kdo je Kalousek a spol. Ano, Rath je téměř jistě vinen, ale to je opravdu jen mini zloděj oproti těm zlodějským esům!
    • Tobě akorát sračkovatí mozek, sumče *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit