Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Největší chybou Karla Schwarzenberga bylo, že kandidoval. *1*
    • Největší chybou Karla Schwanzebergra bylo ža se narodil
      • toto může napsat jenom primitiv, ale to pro tebe není problém, deemente
  • Vážení. Pokud jsem někoho z Vás hrubě urazil, pak se omlouvám a zároveň sděluji, že přecházím do řad levice. Je mi jasné, že to leckoho zaskočí, ale u mne došlo ke změně myšlení. Děkuji Vám všem, kteří jste i za mne volili pana Zemana. Sebekriticky uznávám, že to byla nejlepší volba. Doufám, že se mi zloděj nicků do toho nebude montovat. Je to primitiv!!!!!!!!!!!!! . *3* *3* *3* *3*
  • si tacuisses, philosophus mansisses - pokud ti někdo sdělí o co jde.
    • Nedělej chytrého a piš česky, ty "mlčenlivý filozofe" ( volně přeloženo jako parafráze)...zmlkni sám. je hloupost psát lidem, když víě,kdo se asi tak učí kromě lékařů a kořistnických flanďáků latinsky...vytahovat se jednou větou jak jsi vzdělaný a chytrý, to dělají jen hlupáci.
  • Mašinérie,která měla udělat ze Schwarzenbergra prezidenta jela dobře.Pouze on si ve své senilitě,jednu chvíli,myslel že je zde už prezidentem a proto si hloupě pustil hubu na špacír.Tím se připravil o koryto,ke kterému mu ostatní lumpové pomáhali.Takže to,že bˇy český prezident sem zval sudeťáky k osídlení Sudet se bude muset odložit.
    • Netřeba je zvát, v rámci EU je volný pohyb osob, zboží a kapitálu. Takže když se skopčák zítra rozhodne, že chce žít v Čechách, nikdo mu v tom nezabrání a nikoho se nemusí ptát.
      Jenže je jaksi zřejmé, že se jim sem zpátky nějak nechce. To už by tady dávno byli. Takže jenom ti troupové, pokřikujou na demonštráci, aby si dodali soukmenovci pokleslé seběvědomí a pak se jdou ožrat Bavorskou dvanáckou, a víc nic. *2* *2* *2* *2* *2* *1*
  • cha cha cha cha mohu v klidu odejít mám zde svého důstojného nástupce :)))
    • Tahni zlodeji nicku a zmrde!!!!!!!!!!!!!! *12*
      • Takhle tě učila mluvit tvá maminka, nebo jsi se zvrhnul sám a rodina se za tě styďí?
      • For Yes Blbec. Proti knížecímu nevábnému xichtu sice nic nemám, ale já bych, být na jeho místě, raději nosil zadek v kalhotech. Já vím, je to pro Vás kruté, ale musíte se naučit s tím nějak vyžít A bude pro Vás hůř až nastoupí Yes CSSD. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Souhlasím, je třeba výměna. *1*
          • Výměna? To jako ODS za ČSSD? No to bude, vždyť jsou stejní *1*
      • Zmiz už ty kokote, protože ty víš h o v n o a všechny tady přesvědčuješ o tom h o v n ě. *2*
      • pokaždé potvrdíš, že jsi bezkonkurenčně největší chudák, na tvé výmysly nereaguji :)))
  • Všechny vás jebu do ).( Jste jen nicota, končím s vámi trapácký matkomrdi
  • Pro hnoje co kradou nicky?
    Hele debílku, s kradením nicků začala vyše lůza, konkrétně ty v tobě útoku na libyi. Koukám, že vám to vy hnojové konečně někdo vrací a fandím mu. Bez vás by byli diskuze o něčem, takhle se místo článků řeší výše imbecilní výlevy, tak drž hubu trotle a vypadni, když se ti to nelíbí. Každý tady si umí najít v encyklopedii originál a ne to čím nás tu krmíš ty. To že ti jako zarytému komunistovi nedali koryto, za to my nemůžeme. Mimo to, jsem si nevšiml, že by jste vy nicky nekradli dál. Viz honza, klas, GEMA, Era, zoro. Tak sklapni nulo.
    Dodávám, že vy nicky měníte jak ponožky, a tobě to zrovna moc nevadilo, dokud se to nedotklo Vás, looserů kteří hrubě porušují soustavně morální kodex fóra a schovávají se za anonymitu, protože tak nejdou vyblokovat.
    Nesser mě !!!!!
  • to nebyla chyba schvancenegra. on to myslel uprimne-on chce aby se v cesku mluvilo nemecky.
    • de*il jako ty si to může myslet
      • Už umíš zvedat ten ruka do ten správnej poloh a pošátně strafit po našim? *12* *1*
  • Příběh se odehrál na začátku devadesátých let. Jiří Polanský byl tehdy ředitelem státního zámku Sychrov na Liberecku.Rozhovor se měl odehrát na Pražském hradě v pracovně Havlova kancléře Schwarzenberga. Dnešní předseda TOP 09 tehdy rozmlouval s Margueritte, princeznou z Rohanu, hraběnkou Kottulinsky, dcerou Alaina von Rohana, který byl do roku 1945 vlastníkem zámku v Sychrově.
    „Několik dní po 17. listopadu 1989 mi večer telefonovala paní Margueritte Rohanová - Kottulinsky, že s napětím a radostí sleduje události u nás v ČSFR, a že do konce roku 1989 určitě opět přijede na Sychrov. To se také v prosinci 1989 stalo. Byla velmi spokojená s vývojem událostí u nás a informovala mě, že vede jednání s vysokými představiteli Nadace Jean Paul Getty Jr. v USA, s nimiž je předjednána pomoc financování obnovy hradů a zámků v ČR za této nové situace. Vyslovila přání, že by o tom ráda osobně informovala pana Václava Havla,“ popisuje serveru Polanský, co stojí v jí psaném dokumentu, který redakci poskytl.Ten dále zmiňuje, že přes svého příbuzného, který byl blízkým spolupracovníkem prezidenta Havla v Občanském fóru, se mu nakonec společné setkání podařilo předběžně domluvit. První setkání nebylo přímo s Havlem, ale právě s tehdejším kancléřem Schwarzenbergem.Setkání, kterého se Polanský jako třetí osoba zúčastnil, prý proběhlo v přátelské atmosféře a jeho předmětem mělo být právě předjednání finanční pomoci od zmíněné americké nadace pro české památky. Kníže se podle Polanského nakonec s princeznou z Rohanu domluvil na tom, že se s prezidentem Havlem setká v květnu 1990 na sychrovském zámku.

    „Lidi budou mít problém se nažrat…“

    „Při loučení se paní Margueritte Rohanová - Kottulinsky na pana kancléře Karla Schwarzenberga obrátila velmi naléhavým a osobním apelem: Abyste při vší té práci nezapomínal na restituce,“ vzpomíná Jiří Polanský a upozorňuje, že majetek Rohanů byl v roce 1945 zabaven na základě Benešových dekretů pro jejich kolaboraci s nacisty.
    Schwarzenbergova odpověď podle něho byla šokující: „Margueritto, buďte trpělivá. Přišla doba, ve kterou jsme vůbec nedoufali. Uteče pár let, lidi tady budou mít problém se nažrat, a pak jim bude jedno, co se komu vrátí,“ měl tehdy reagovat kníže.
    Po této události se už prý Polanský přestal k Rohan – Kottulinsky chovat s přehnaným respektem. „Přestal jsem se na ni dívat jako na člověka, který na Sychrově prožil nejkrásnější roky svého života, ale jako na člověka chladného a vypočítavého. Moje letitá vstřícnost a ochota skončila,“ uvádí.
    Švagr se o navrácení majetku pokusil.
    To pro něho dle jeho slov mělo nepříjemné následky: „Nedlouho nato, na popud paní Margueritte Rohanové - Kottulinské, po intervencích pana Karla Schwarzenberga a Milana Uhdeho - tenkrát ministra kultury ČR, jsem byl z funkce ředitele státního zámku Sychrov odvolán.“
    • máš problém se nažrat?
      • si tacuisses, philosophus mansisses - pokudti někdo sdělí oco jde.
  • Ještě je třeba dodat, že lidé byli deportováni podle NÁRODNOSTI, nikoli podle činů. Čeští konfidenti Gestapa nebyli po válce nikam "odsunuti", jenom převlékli kabáty a stali se z nich horliví komunisté. Znal jsem takové.
    • No, já zase znal cikány, co byli v KSČ...nebyls tam také, Pišto ???
      • Nebyl, takové pod IQ 80 nebrali ani tam

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit