Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic jiného než zdiskreditovat na tebe holčičko neplatí. Držíš se tam jako klíště. Jinak si život neumíš představit. Jen funkce a politika. To je tvoje. Už abys padla na hubu, potřebuješ to jak sůl.
  • Jak vidím, většina pisatelů pozapomněla, jaké to bylo, když byli sami zalaskováni. Já si myslím, že ne Kočí, ale jejího někdejšího přítele odsoudit, protože se zachoval jako Jidáš a zradil. Před revoluci se tak chovali jenom STBáci, donášeči a prospěchářští vlezprdelkové. Na ženské fotce nahoře bez nevidím nic nemorálního. Kolik celebrit ukazuje ještě víc.
  • Když jsem tu holku skouknul ,na fotografiích,tak se mi zdá,že by ta holčina mohla být na s.x docela šikovná.
    • Také bychom ji chtěli vidět, napiš kde se dá zhlédnout, VV.
  • Tato pro Paměť národa naprosto odpudivá, slizská a bezcharakterní pizda by už dávno v každé skutečně demokratické zemi seděla za reálný (a škoda že ne dokonaný) pokus o politický puč=vlastizrada spolu s Tlustchořem a tím dalším žaludem "bývalým dopravákem" a jistě i mnohými dalšími dobytky, se kterými se prospěšně v závalu nebetyčného smradu pářila, nebýt naprosto devastujících fízl-fašizoidních poměrů v zemi, se kterými jen prostě již nelze nic dělat...a tupému výplodu kdysi dominantního českého národa se opět chce volit "soc-dem" jako alternativu, ovšem než jen k již probíhajícímu všeničícímu bordelu, to je konec Čech, čau *16*
    • Jediná škoda je, že se jí ten puč nepodařil.
  • Celá vládní koalice je nahoře bez. Většina bez mozku a všichni bez srdce.
    • Co si obyčejný český blb většinově zvolil,tak to nahoře má.
      • děláte jak kdyby jste nebyl čech *8*
  • má to cenu komentovat, asi ne že, kolik z tohohle komediálního spolku vybočuje za posledních let 20 let do kladnejch čísel. Jen samej bezdcenej naleštěnej lůzr. *11* *12*
  • A co na tu nahatou fotku Kristýnky říká Petřík Tluchořovic?
  • za kompromitující materiál nabízeli až pět milionů korun - Já bych za svou fotku bral i půl melouna a to když se oholím vypadám určitě líp
  • Ty prodejná krávo neměla ses fotit nahá. Taková dě,vka nemá příště už šanci.
  • proboha pošlete ji do Bohnic na vyšetření *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit