Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aby se smrtelně nemýlili. V německu je vyznavačů islámu jak "naseto". A Ti mají pokud jsem sw dočetl k lidem z této komunity svůj specifický přístup. Je to jen otázka času, kdy jich bude tolik, že budou prosazovat svoji šaríju i proti zákonům "hostitelské země". Vždyť už teď jsou tam u nich tolerovány sňatky s nezletilými, mnohoženství. 

  • karban.milan

    Polsko a Maďarsko jsou země, kde je ještě morálka! Současní proevropští homouši totiž vše normální popírají a rozvracejí. Lepší je být kritikem deviantů, i ti totiž mají rodiče, kdy muž je otec a matkou je žena, protože stvořitel to tak zařídil a jinak to zkrátka nejde. Takže deviantů ať táhnou dopryč!

  • Škoda, že se k nim nepřidali i všichni naši. 

  • Za pár let až se Německo přetvoří na muslimský germanistán budou polské bukvice ještě rády, že se mají kam vrátit. V Polsku je svět ještě furt v pořádku.

  • KIMCIDE - ty jsi homofob...?!👎

    Proč mě to nepřekvapuje...

    • Já myslím, že když se může někdo propagovat jako les nebo homo, může se ten, který nemá takové spády stejně hrdě hlásit k homofobii. 

      Jen vy rádi nálepkujete. V tom se rochníte jako víte co a kde. Nechci být k dámě hrubý. 

      • Také nechci být k homofobům vulgární, protože mě rodiče slušně vychovali...

    • KIMCID

      Fobie je že máš z něčeho strach. Já se vás homo nebojím já vámi opovrhuji ,protože se mě hnusíte. Ale chápu že tobě se to líbí.

  • KIMCID

    V Polsku je svět ještě v pořádku

    • Jo...?

      Dle čeho tak soudíš...?

      • KIMCID

        Že nedovolují geneticky poškozené menšině ,aby si dělala co chce.

        • Tak první velká chyba byla dovolit tvoje narozeni. Jestli se něco da nazvat genetickými poškozením , bude to právě tvoje figurka. V tomto světle a skutečnostech přestávám vidět potrat jako něco nepekneho. 

          • BUZNO....!

          • Za to, pane Kettlingu, že máte tepleji v gatích, než je zdrávo neviňte nikoho kolem sebe. prostě se tatínkovi spermie nějak pomotaly. Vy už to nevytrhnete. 

          • KIMCID

            Tak chápu že ty jakožto německý teplomet se jich zastáváš. Bohužel my zdraví heterosexuálové o vás zájem fakt nemáme :D

            • Kymcype z tebe to teplo září i z monitoru.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Monitoru? Těžko ten nemám. Ale čekal jsme kdy se ozveš samohoniči

                • Reakce na příspěvek:

                  Kimcype prozrad prosím už tu značku tvého zázračného telefonu co tak dokonale doplňuje slova a hlavně y a i . Fakt jsem natesenej si ho hned běžet koupit.. 

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    Ty nemáš ani na telefon ani na monitor

            • Hetero bych ti uvěřil. Ale zdravý ????  Nebo zdraví ???? Nevím co telefon napíše..

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Já ti zase věřím, že jsi přihřátý němec a je mě fuk jak si to přečteš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit