Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to zajímavé.. když jde o moc... ta se padouch s padouchem vždy domluví... https://www.youtube.com/watch?v=h7UZZkCSXts
  • Jak rozdílní lidé www.youtube.com/watch?v=7n3xeN0z0-g
    • tak
  • Fakta o the Havels Family nejsou opravdu příliš lichotivá.

    http://www.hegaion.cz/2016/09/moralka-vaclava-havla-jeho-rodiny.html
    • Je to dobře spleteno, ale má to jednu vadu... jsou tam vloženy věty, které jsou slovníkem nomenklary před 89 rokem... člověk prochází nějakým vývojem... Zeman žádným.. je možná pomstychtivější...jako kdyby to napsal Ovčáček...to je ten hlídací pes.. ten si s tím musel dát práci....když si vezmu o co šlo za socíku v 80desátých letech.. tak už šlo pouze o korýtka... když vám jde o život, tak to je jiná..... viděla jsem fotky, když Hitler přejel do Prahy, jak celý Václavák ukazoval, jak jim vysoko skáče jejich pes... to jen s tou kolaborací... Zeman prognostik... ústav založený STB ... k tomu, aby mohli včas reagovat na změny, které by je mohly smést z jejich moci.. takže logicky Zeman i Klaus spolupracovali s STB... jestli je záznam nebo ne.. zareagovali dobře.. Klaus, Zeman, Babiš, Kavan.. a další... je to síla......jsou u moci a rozhodují nebo rozhodovali...
  • asociál zde nonstop?
  • Pořád nechápu, jak mohl Zeman, jako dočasný prezident ČR, veřejně podpořit Trumpa ?? To měl opět pětku v žíle? Takovou amatérskou botu by neudělala ani paní Hanychová, která by tuto funkci zvládala určitě lépe, než Ovar. Je to HNUS, ta politika Hradu.
    • a kdyby podpořil krvavou lady tak by to bylo v pořádku, protože je to oficiálně požehnáno ...jelikož je to vzdělaný člověk, tak asi ví víc než my všichni dohromady, co se na politické scéně děje a že všichni ti bankéři a různé židozednářské organizace mají z Donalda vítr, Obama zatáhl USA do sragor a krvavá lady by je tam spláchla....ale bohužel je v USA víc přistěhovalců jiného vzhledu, vzdělání, kultury a návykům...tak podporováním této skupiny....voličů krvavá lady asi vyhraje, jenže zapomíná, že tím dá možnost těmto kmenům ovládnout celou zemi....bůh ochranuj Ameriku před tou zrůdnou ženskou
    • Já to chápu.. padouch se spojuje vždy s padouchem...
    • Já být Američanka, tak poradím Čechům nevolit ožralu Ovara.
    • Já být Američan dal bych mu taky hlas.
    • To už si psal místní idioote Simonovic. Napiš něco nového, ty teplá svííně..hi..hi.. *2* *2*
  • Nějak mi nevychází hlasování.. na příspěvek jsem zkusmo hlasovala, který jsem četla jako nový...mi to slušně poděkovalo a že prý jsem již hlasovala.../proti Ovaru.../ nic méně mi to nedalo a hlasovala jsem na stejný příspěvek jakoby v zastání se Ovara z Hradu a poděkovalo mi to za hlas a připsalo dva hlasy...takže , milí provozovatelé této diskuze, je to trochu divné, jestli to děláte záměrně, nebo se vám někdo do tohoto hlasování naboural, každopádně je to moc divné...
    • Ty Simone jsi podvodník s hlasováním, lžeš a kradeš v obchodech a ty máš tu drzost si stěžovat, ty teplá svííně. *16* *16* *16*
    • Nesnaž se rozumět ženám. Ony jedna druhé rozumí. A proto se vzájemně nenávidí.
      • pán je phylosof...
  • Dáte si někdo šaj?
    • Prosím bez cukru, děkuji.
  • Blbec Simon se nám rozjel při pátku, viď ty teplej blbče..hi..hi *2* *2* *2* *2*
  • Ten Ovar si myslí, že může fše, nejmenovat profesory, generály, dělat zahraniční politiku...nasrat Hillary(to mu ale neprojde), už aby mu pan Horáček zatnul tipec a bylo té pětileté megaostudy konec!!!
    • Horáček prezident....a Kocáb ministr pro věci zbytečné a Havlík kardinál a Šabatová ministrině spravedlnosti.....to by byla reprezentace republiky....to by teprve svět zíral na tu elitu.a na státní vlajce by bylo napsano MUSLIM DO KAŽDÉ RODINY...ufff ale jsem se zasmál...
      • Havlík??? To je nějakej malej Havel Chrchla???


        CHI !!!
    • No dyk jo.. kámoš s Putinem, kámoš s Čínou... např...rychlovlak Čína Evropa/ to prospěje pouze Tvrdíkovi a spol... laciné a často špatné čínské zboží se sem pohrne ještě snadněji... Kanál skrz naši republiku, aby bylo propojeno Středozemní moře s Baltským... to může opravdu vymyslet nebo podporovat člověk, který se fakt zbláznil...nebo nás prodal za mísu šošovice/na zlatém podnose..jaK JINAK
      • a ten kdo podporuje otrokáře z Tibetu a invazi muslimů do Evropy a tím se podílel na likvidaci tradic a všeho co naši předkové vybudovali se za 1. zbláznil za 2. dostal dobře zaplaceno, za 3. navštěvuje Kliniku, za 4. nedokáže hájit zájmy lidu....vše je správně
      • Protože jsem jako čr prd ve větru je to fuk.
    • A bude je jmenovat ještě hodně dlouho, protože ho zvolíme do dalšího funkčního období jako našeho prezidenta, nejlepšího prezidenta. A nějaký Horáček, to už vy havloidi nemáte nikoho jineho, kdo to vůbec je, nikdo ho nezná. No alespoň to bude mít náš pan prezident Zeman lehčí, protože takový nýmandi jsou akorát pro legraci.
    • přesně šaška čr může dělat třeba ten Horáček *1*
  • Mstivý, lstivý, nemocný a věčně opilý Ovar- pohroma ČR.
    • Věčně nemocný a věčně opilí byl zrzavej Veškrna, zvaný též Véna Chrchla.
      • Možná Havel kašlal... možná se i napil... jak většina z tohoto národa.... ALE!!...Nebil to ovar, nebyl zákeřný, nebyl pomstychtivý.. protože kdyby byl jen z poloviny tak pomstychtivý jako je ten na Hradě, tak byste tady tak hloupě nekafrali...bolšánci
        • Madam Simonová alias Alenka, to je pro vás...www.pravdaozrude.cz/
        • no národu se pomstil dost svým kamarádům Havel dovolil rozkrást tuhle zem a nepotrestal Komunisty.
          • Zemi rozkradl Klaus a i Zeman má na tom lví spolupodíl.../ https://www.youtube.com/watch?v=d8vBxipvcvU&t=6s,/ Havel nemá tyto škraloupy...řekla bych, že proti lumpům je humanismus, zvláště když většina národa často lumpačí, slabý... tak to je...
            • jojo humanismus...laska a pravda zvítězí,,,to nám pomohlo...pan disident...dneska se tomu musím smát...jak jsme tenkrát byli naivní....a mlčeli kdyč nám náckové likvidovali průmysl a zemědělství a dle plánu se stali jejich kolonii....ale pravda a laska...to nám pomohlo....kdyby neodstranili Dubčeka...o jHavlovim charakteru svědčí už jen to, že opustil kvůli herečce nemocnou manželku, která celý život mu stála po boku v dobrém i zlém...a ještě po něm přejmenujou letiště...hrůza....ten tu být tak v zájmu humanity máme každý doma jednu kompletně vybavenou muslimskou rodinu...samozřejmě nejhůř jaderný fyziky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit